0

@skubi99 Mbappe na pewno nie w tym roku bo sam powiedział, że zostaje. Może w przyszłym.

6

Kane to byłby idealny napastnik dla Realu, więc mam nadzieje, że go nie ściągną. On w beznadziejnym Tottenhamie jest w stanie walić prawie 30 goli w lidze. Do tego świetny w rozegraniu. Sposób poruszania bardzo podobny do Benzemy. Oby sobie jakiegoś Joselu na 9 wzięli.

0

@RichardWinters Jasne, że daleko bo on w półfinale LM to nawet się z ławki na pięć sekund nie podniósł.

3

@patryk355 To jest najgorszy transfer w historii biorąc pod uwagę cene i oczekiwania. Żaden transfer nawet nie jest blisko bo on tam absolutnie nic nie zrobił co jest jakimś kuriozum biorąc pod uwage jak grał w Chelsea kilka tygodni przed dołączeniem do Realu...

Nawet Coutinho miał dobre pół sezonu, swoje strzelił, swoje zagrał. Hazard to kompletna porażka.

3

@Encore will leave on vacation*.

0

@masq Bo księżniczka Hiszpanii to za mało.

6

"Jako profesjonalista głęboko zaangażowany w grę w piłkę nożną, chcę podkreślić moje niezachwiane poparcie dla wartości bronionych przez UEFA, w szczególności inkluzywności i szacunku dla wszystkich jednostek, niezależnie od ich pochodzenia"

To chyba Ceferin pisał, a nie Marciniak. Idiotyczne oświadczenie, ale każdy wie dlaczego zostało wydane.

60

Finał Ligi Mistrzów powinien poprowadzić Vinicius w nagrode za walke przeciwko rasizmowi.

0

@Borry Po Adamie Małyszu.

2

@Emhyr Na szczęście w pierwszym meczu można przegrać nawet 7-0, a potem wygrać 1-0 i jest dogrywka.

1

@ranger3120 Do tego z kontuzją.

2

Ronaldo w składzie nie ma i Al Nassr od razu 3-0 prowadzi z topową drużyną ligi kamelowej. Przypadek?

2

@Kamilos84 Wymusza transfer.

3

@Encore Klopp po 120 sezonach doszedł do wniosku, że środek pola jednak jest ważny?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Najlepsze jest to, że tutaj ludzie bronią te wszystkie patogale gdzie 'celebryci' tego pokroju występują. ;]

Ta cała patologia jest w społeczeństwie, szczególnie u młodych ludzi, co raz bardziej akceptowana i to nie prowadzi do niczego dobrego.

4

Elche ma teraz forme jak drużyna do gry w europejskich pucharach, a nie spadku.

Szkoda, że o jakieś 33 kolejki za późno.

3

Będzie ciężko to pobić bo w ostatnim meczu gramy z Celtą, która ma nóż na gardle i pewnie wyjdą na Nas jak na wojne.

6

@Nicko To było pożegnanie Ferrana tylko on jeszcze o tym nie wie.

5

@Rl9k1nG A w co tu wierzyć jak Messi już nowy stadion ogląda.


7

@Sulimo Golec uOrkiestra - Messi Come Back

3

@KrychaFCB Remont stadionu objął też kamery. Przy kolejnym remoncie będzie 4K.

39

Alemany się nie bawi w sentymenty, tam ludzie płaczą, a on już Excela odpalił i zaraz ściąga Kimmicha.

0

@Pedri16Future Puig to jest wychowanek i swoje zagrał, a nawet strzelił ze dwie bramki.

12

Różowy Araujo wygrał życie. Chłop być może nie zagra spotkania w pierwszej drużynie, a sobie świętuje ze wszystkimi.

7

Teraz Alba ogłosi, że zostaje bo Balde z kontuzją. Busquets też bo Eric jest cienki.

5

Dobra wyjmujcie Messiego z szafy.

9

Espanyol spada czyli Real już nie może sobie przed sezonem 6 pkt dopisać. Pięknie.

2

Ale się dzieje tam na dole La Liga.

1

@tristan87 Oby to było tylko 6-7 tygodni.

1

Już za 5 minut Espanyol żegna się z La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?