Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@skubi99 Mbappe na pewno nie w tym roku bo sam powiedział, że zostaje. Może w przyszłym.
6
Kane to byłby idealny napastnik dla Realu, więc mam nadzieje, że go nie ściągną. On w beznadziejnym Tottenhamie jest w stanie walić prawie 30 goli w lidze. Do tego świetny w rozegraniu. Sposób poruszania bardzo podobny do Benzemy. Oby sobie jakiegoś Joselu na 9 wzięli.
0
@RichardWinters Jasne, że daleko bo on w półfinale LM to nawet się z ławki na pięć sekund nie podniósł.
3
@patryk355 To jest najgorszy transfer w historii biorąc pod uwagę cene i oczekiwania. Żaden transfer nawet nie jest blisko bo on tam absolutnie nic nie zrobił co jest jakimś kuriozum biorąc pod uwage jak grał w Chelsea kilka tygodni przed dołączeniem do Realu...
Nawet Coutinho miał dobre pół sezonu, swoje strzelił, swoje zagrał. Hazard to kompletna porażka.
3
@Encore will leave on vacation*.
0
@masq Bo księżniczka Hiszpanii to za mało.
6
"Jako profesjonalista głęboko zaangażowany w grę w piłkę nożną, chcę podkreślić moje niezachwiane poparcie dla wartości bronionych przez UEFA, w szczególności inkluzywności i szacunku dla wszystkich jednostek, niezależnie od ich pochodzenia"
To chyba Ceferin pisał, a nie Marciniak. Idiotyczne oświadczenie, ale każdy wie dlaczego zostało wydane.
60
Finał Ligi Mistrzów powinien poprowadzić Vinicius w nagrode za walke przeciwko rasizmowi.
0
@Borry Po Adamie Małyszu.
2
@Emhyr Na szczęście w pierwszym meczu można przegrać nawet 7-0, a potem wygrać 1-0 i jest dogrywka.
1
@ranger3120 Do tego z kontuzją.
2
Ronaldo w składzie nie ma i Al Nassr od razu 3-0 prowadzi z topową drużyną ligi kamelowej. Przypadek?
2
@Kamilos84 Wymusza transfer.
3
@Encore Klopp po 120 sezonach doszedł do wniosku, że środek pola jednak jest ważny?
2
@okiemtypera_lucaxx95 Najlepsze jest to, że tutaj ludzie bronią te wszystkie patogale gdzie 'celebryci' tego pokroju występują. ;]
Ta cała patologia jest w społeczeństwie, szczególnie u młodych ludzi, co raz bardziej akceptowana i to nie prowadzi do niczego dobrego.
4
Elche ma teraz forme jak drużyna do gry w europejskich pucharach, a nie spadku.
Szkoda, że o jakieś 33 kolejki za późno.
3
Będzie ciężko to pobić bo w ostatnim meczu gramy z Celtą, która ma nóż na gardle i pewnie wyjdą na Nas jak na wojne.
6
@Nicko To było pożegnanie Ferrana tylko on jeszcze o tym nie wie.
5
@Rl9k1nG A w co tu wierzyć jak Messi już nowy stadion ogląda.
7
@Sulimo Golec uOrkiestra - Messi Come Back
3
@KrychaFCB Remont stadionu objął też kamery. Przy kolejnym remoncie będzie 4K.
39
Alemany się nie bawi w sentymenty, tam ludzie płaczą, a on już Excela odpalił i zaraz ściąga Kimmicha.
0
@Pedri16Future Puig to jest wychowanek i swoje zagrał, a nawet strzelił ze dwie bramki.
12
Różowy Araujo wygrał życie. Chłop być może nie zagra spotkania w pierwszej drużynie, a sobie świętuje ze wszystkimi.
7
Teraz Alba ogłosi, że zostaje bo Balde z kontuzją. Busquets też bo Eric jest cienki.
5
Dobra wyjmujcie Messiego z szafy.
9
Espanyol spada czyli Real już nie może sobie przed sezonem 6 pkt dopisać. Pięknie.
2
Ale się dzieje tam na dole La Liga.
1
@tristan87 Oby to było tylko 6-7 tygodni.
1
Już za 5 minut Espanyol żegna się z La Liga.