4

@Survier Akurat Kessie dostał tyle na ile zasługiwał. Nie spędził sezonu na ławce, ale też nie grał jakoś bardzo dużo. Grał tyle, że nadal można go sprzedać za dobrą kwotę.

9

@Messiasz2 Nie ostatni, a pierwszy z dwunastu.

0

Eric standardowo, przynajmniej jeden ogromny błąd musi zostać popełniony.

0

@kamiVeB Romano to mówił, że Messi przedłuży z PSG.

0

@bart_azz A Barcelona jakieś 3/4 sezonu to nie grała 4 środkowymi pomocnikami?

0

@Rastafarnianin Chłop pół roku nie grał i go wypuścili do gry z amatorami z Japonii. Dest pierwszy mecz zagrał z Realem i zagrał całkiem nieźle, a teraz nie łapie się do kadry Milanu. Wstrzymałbym się z jakimikolwiek opiniami przynajmniej do początku następnego sezonu.

0

Lewy to już w myślach na Karaibach drinki pije.

0

A mógł Don Andres strzelić.

6

Kessie zaraz hat tricka wali i cena 100M.

6

Torre co koncert gra.

0

Wraca Messi i już Lewus u Arabów. Terrorysta z Rosario.

8

Ale będą ciasteczka od Messiego szły na Lewusa.

12

@MichuZ44 No i gitara, wygrywamy LM i bankrutujemy. Piękna historia.

1

@Kuba_1 Raphinha thank you and good luck? Xavi go lubi, więc raczej nie.

7

To teraz karuzela ruszy na całego. 3 miesiące transferowych newsów, dzień w dzień.

0

@Medium Mi się wydaje, że on tak naprawde jest cule i sabotował Real od środka.

1

@Medium Dali mu 60% i się zlitował nad nimi, i odszedł.

2

@Cotutajsiedzieje JUST IN: La Liga needs another month to finish reviewing Barcelona's plan.

2

@BorzyKrzys Przecież Juventus to by się nawet cieszył gdyby ich z tego LKE wywalili.

3

@Gaz Przecież ja bym wyszedł na boisko i Ferran by miał problemy. Jemu chyba kompletnie psycha siadła.

2

Koniec tej nudy, sezon się skończył i zaczynamy najciekawszy okres czyli okienko transferowe! Od jutra lecimy z generatorem transferów! Mbappe w Barcelonie czy może jednak Paweł Brożek?

4

Ile jeszcze sezonów Sergi Roberto będzie grał na tym PO...

0

Najlepszy skrzydłowy dziś to Lewandowski.

0

Dałby ten Xavi Ansu ze 2 mecze z rzędu zagrać w pierwszym składzie. Raphinha pograł dużo w tym sezonie, tego Ferrana mógł lepiej dać na PS.

0

@AFA90 Czyli Kroos out razem z Benzemą

0

Era wielkich w Barcelonie i Realu dobiega końca. U nas już Amigosi odeszli, może jedynie Messi wrócić. W Realu jeszcze w pomocy Kroos i Modrić, ale kto wie, może i oni odejdą.

Trzeba wierzyć, że przyszłość należy do Barcelony bo są ku temu argumenty mimo słabej sytuacji finansowej.

0

@skubi99 Mbappe na pewno nie w tym roku bo sam powiedział, że zostaje. Może w przyszłym.

6

Kane to byłby idealny napastnik dla Realu, więc mam nadzieje, że go nie ściągną. On w beznadziejnym Tottenhamie jest w stanie walić prawie 30 goli w lidze. Do tego świetny w rozegraniu. Sposób poruszania bardzo podobny do Benzemy. Oby sobie jakiegoś Joselu na 9 wzięli.

0

@RichardWinters Jasne, że daleko bo on w półfinale LM to nawet się z ławki na pięć sekund nie podniósł.

3

@patryk355 To jest najgorszy transfer w historii biorąc pod uwagę cene i oczekiwania. Żaden transfer nawet nie jest blisko bo on tam absolutnie nic nie zrobił co jest jakimś kuriozum biorąc pod uwage jak grał w Chelsea kilka tygodni przed dołączeniem do Realu...

Nawet Coutinho miał dobre pół sezonu, swoje strzelił, swoje zagrał. Hazard to kompletna porażka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?