Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Survier Akurat Kessie dostał tyle na ile zasługiwał. Nie spędził sezonu na ławce, ale też nie grał jakoś bardzo dużo. Grał tyle, że nadal można go sprzedać za dobrą kwotę.
9
@Messiasz2 Nie ostatni, a pierwszy z dwunastu.
0
Eric standardowo, przynajmniej jeden ogromny błąd musi zostać popełniony.
0
@kamiVeB Romano to mówił, że Messi przedłuży z PSG.
0
@bart_azz A Barcelona jakieś 3/4 sezonu to nie grała 4 środkowymi pomocnikami?
0
@Rastafarnianin Chłop pół roku nie grał i go wypuścili do gry z amatorami z Japonii. Dest pierwszy mecz zagrał z Realem i zagrał całkiem nieźle, a teraz nie łapie się do kadry Milanu. Wstrzymałbym się z jakimikolwiek opiniami przynajmniej do początku następnego sezonu.
0
Lewy to już w myślach na Karaibach drinki pije.
0
A mógł Don Andres strzelić.
6
Kessie zaraz hat tricka wali i cena 100M.
6
Torre co koncert gra.
0
Wraca Messi i już Lewus u Arabów. Terrorysta z Rosario.
8
Ale będą ciasteczka od Messiego szły na Lewusa.
12
@MichuZ44 No i gitara, wygrywamy LM i bankrutujemy. Piękna historia.
1
@Kuba_1 Raphinha thank you and good luck? Xavi go lubi, więc raczej nie.
7
To teraz karuzela ruszy na całego. 3 miesiące transferowych newsów, dzień w dzień.
0
@Medium Mi się wydaje, że on tak naprawde jest cule i sabotował Real od środka.
1
@Medium Dali mu 60% i się zlitował nad nimi, i odszedł.
2
@Cotutajsiedzieje JUST IN: La Liga needs another month to finish reviewing Barcelona's plan.
2
@BorzyKrzys Przecież Juventus to by się nawet cieszył gdyby ich z tego LKE wywalili.
3
@Gaz Przecież ja bym wyszedł na boisko i Ferran by miał problemy. Jemu chyba kompletnie psycha siadła.
2
Koniec tej nudy, sezon się skończył i zaczynamy najciekawszy okres czyli okienko transferowe! Od jutra lecimy z generatorem transferów! Mbappe w Barcelonie czy może jednak Paweł Brożek?
4
Ile jeszcze sezonów Sergi Roberto będzie grał na tym PO...
0
Najlepszy skrzydłowy dziś to Lewandowski.
0
Dałby ten Xavi Ansu ze 2 mecze z rzędu zagrać w pierwszym składzie. Raphinha pograł dużo w tym sezonie, tego Ferrana mógł lepiej dać na PS.
0
@AFA90 Czyli Kroos out razem z Benzemą
0
Era wielkich w Barcelonie i Realu dobiega końca. U nas już Amigosi odeszli, może jedynie Messi wrócić. W Realu jeszcze w pomocy Kroos i Modrić, ale kto wie, może i oni odejdą.
Trzeba wierzyć, że przyszłość należy do Barcelony bo są ku temu argumenty mimo słabej sytuacji finansowej.
0
@skubi99 Mbappe na pewno nie w tym roku bo sam powiedział, że zostaje. Może w przyszłym.
6
Kane to byłby idealny napastnik dla Realu, więc mam nadzieje, że go nie ściągną. On w beznadziejnym Tottenhamie jest w stanie walić prawie 30 goli w lidze. Do tego świetny w rozegraniu. Sposób poruszania bardzo podobny do Benzemy. Oby sobie jakiegoś Joselu na 9 wzięli.
0
@RichardWinters Jasne, że daleko bo on w półfinale LM to nawet się z ławki na pięć sekund nie podniósł.
3
@patryk355 To jest najgorszy transfer w historii biorąc pod uwagę cene i oczekiwania. Żaden transfer nawet nie jest blisko bo on tam absolutnie nic nie zrobił co jest jakimś kuriozum biorąc pod uwage jak grał w Chelsea kilka tygodni przed dołączeniem do Realu...
Nawet Coutinho miał dobre pół sezonu, swoje strzelił, swoje zagrał. Hazard to kompletna porażka.