1

@urbie999 Widać właśnie

2

Co tu sie... wtf

1

@betonito Szkoda, że nie 200 milionów.

1

Byłoby świetnie gdyby Roque dołączył już w lato. Im szybciej Robert będzie miał zmiennika tym lepiej. Po za tym mając 2 takich napastników stwarza to większe możliwości gdy np. będzie trzeba gonić wynik.

5

@MesQueUnClub96 Na bank jest kilka baniek bonusów w razie ZP.

1

@Encore To jeszcze nic, poczekaj jak Barcelona zacznie tournee po USA.

6

Na szczęście zaraz Lenglet odejdzie za zawrotne 8M euro i ruszymy na łowy.

0

@MarcepanowyKsiaze Carvajal bez nogi i tak jest lepszy od Roberto.

2

@cinero1996 Mamy tutaj ekspertów od wszystkiego, jeden z nich już za chwile skontaktuje się z Panem.

0

@Firestone Ancelot out już w tym roku.

1

@bartekvisca Na ten moment Roberto jest pierwszym pivotem, więc nie wiem czy tak mało.

0

@Luciano99 5. Jacek Bąk

1

To może Guler zagra na pivocie skoro niby taki talent?

1

@ranger3120 Co więcej, jako jedyny info, że Guler idzie do Realu podał... fan Realu. Hahaha.

2

@Kamiloza91 Przecież Roberto jest.

1

@Patrykl145 Pół roku u nas, pół roku u nich.

0

@Fabik87 Będzie info, że wybrał Barce. Potem, że Real. I na odwrót. Jeszcze 2 miesiące tego.

0





Hahaha. Dajcie spokój z tymi newsami.

1

Super, że kolejny utalentowany gracz ma do nas przyjść tylko pytanie do których, którzy regularnie oglądali Turka, a nie tylko na skrótach na YT - czy w Barcelonie w systemie 4-3-3 ze skrzydłowymi lub 4-4-2 z 4 pomocnikami jest dla niego pozycja? Czy to kolejna typowa 10, która nie sprawdzi się w systemie i trzeba będzie go wypychać z klubu?

2

@FcPortoFan1999 Ty z @Medium gadałeś, a nie z Hubertem

0

@Firestone A z czego tu się cieszyć skoro to wszystko uderza w reputacje Barcelony?

0

@TR3YWAY To trzeba całego miesiąca żeby wziąć numer?

1

@bartas97 Jest pare postów niżej, ale to jest fake raczej.

8

@Rewolucja123 Czekaj to jest oficjalka? Przecież to jest bez sensu i bardzo faworyzuje atakującego, który zawsze jest odwrócony w strone bramki, a teraz dodatkowo może być zdecydowanie bardziej wychylony. Nie zdziwie się jak więcej autobusów zobaczymy bo grając wysoko ustawioną obroną będziesz bardzo narażony na kontry.

3

@Emhyr W sumie to już za miesiąc, szybko zleci.

2

@Sau_Ron No jak nie jest jak jest. To musi być James Harden. Albo ta umiejętność Metapoda z Pokemonów. ;]

1

@Sau_Ron Harden

0

@Gaz Brozović czekał 1 dzień, Messi 0.

1

@bart_azz To się nieźle zdziwisz bo okienko nawet nie jest jeszcze otwarte. Po za tym już na ten moment jest więcej transferów niż sam Inigo.

1

@Eto'o9 R10 Nah, rok to za mało. Sam Laporta mówił, że z 3 lata przynajmniej z tego co pamiętam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?