Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 Przecież każdy z piłkarzy których wymieniłeś to jest zupełnie inny profil niż Bernardo. No może poza Messim, ale i on stał się bardziej ofensywnym pomocnikiem niż skrzydłowym dopiero pod koniec kariery.
1
Ja mam duże wątpliwości co do takich skrzydłowych jak Bernardo w Barcelonie. Był tutaj i Coutinho, i Griezmann, który jest topowym piłkarzem i obaj to niewypały. Można sobie mówić, że to przez Messiego nie wypalili, ale taki Griezmann to miał znacznie gorsze statystyki właśnie bez Messiego w składzie. Do tego nie ma Dembele, więc w tej chwili nie ma żadnego przebojowego skrzydłowego w składzie.
Z drugiej strony Pep bez eksplozywnych skrzydłowych wygrał LM i City grało piękny futbol. Pytanie czy Xavi jest to w stanie dobrze poukładać - tak żeby znowu nie trzeba było oglądać tylko podań do tyłu i wszerz.
0
City ma trenera i zarząd z Barcelony to teraz Barcelona kupi ich wszystkich zawodników. Na końcu zabieramy Pepa i ich zarząd, i niech budują od nowa.
3
@KrychaFCB Bardzo dobra zmiana. Symulanci leżą po 20 minut, a potem sędzia 5 dolicza.
1
@nexxo Jasne, że tak - łatwe 6 pkt i Barcelona blisko.
5
Był czas w City, że Cancelo to był ich najlepszy zawodnik. Piłki dawał takie same albo lepsze niż De Bruyne. Jeśli chodzi o umiejętności to jest topowy zawodnik i bardzo pasuje do Barcelony. Jeśli głowa dojedzie to będzie to świetny transfer.
0
Braawo! Oczy krwawiły, ale jest awans!
0
co on zrobil...
3
Bombelek pewnie chciał kase za podpis w poprzednim sezonie, Barca nie miała/nie chciała zapłacić i się umówili na klauzule. Niech odchodzi razem z tym swoim agentem. Ostatni z trzech muszkieterów za 500 baniek, oby ten klub się czegoś nauczył.
1
@Lisek 400 baniek, a tak naprawde tylko Dembele się tutaj nadawał jeśli chodzi o profil zawodnika. Niby w Coutinho ludzie widzieli Inieste, ale co ta Iniesta jak on się nie nadawał do 4-3-3 w pomocy, na skrzydło też nie. Transfer Griezmanna to w ogóle był poroniony pomysł mając Messiego.
0
@MESSIah16 On w ogóle nie pracuje w pressingu, a to podstawa żeby grać u Xaviego szczególnie gdy jesteś młody.
1
Czyli skończył kariere szybciej niż zaczął. Mimo wszystko to prawdopodobnie dobra decyzja bo nie ma jakiegoś wielkiego talentu, a pieniędzy nie dostanie nigdzie tak dobrych.
1
@kakusus Neymar out, Dembele out
2
@Rust_Cohle Raczej o Salaha.
25
Dembele to gracz, który przez 6 sezonów zaliczał średnio 5 goli i 6 asyst. Nie wiem jak my się pozbieramy po tym odejściu. 50-80 baniek to świetne pieniądze za niego szczególnie, że za rok mu się kontrakt kończy.
0
@MesQueUnClub96 Nie ma znaczenia czy kłamie czy nie. Co okienko jest to samo. Durny agent uważa, że ma nie wiadomo jaką gwiazde.
1
@Barcanajlepszyteam Taka jest rzeczywistość. Mam nadzieje, że zarząd nie będzie się przed nim płaszczył. Na takim piłkarzu nie można opierać czegokolwiek.
4
Cyrki co roku z Demble i z jego agentem, uważają się za nie wiadomo kogo. Przez 7 lat 40 goli i 43 asyst co daje 5 goli i 6 asyst na sezon. Śmiech na sali. Raphinha bez dryblingu w rok 10 goli i 12 asyst. W ogóle mnie to odejście nie ruszy, na nim nie można w ogóle polegać.
2
7 lat w szpitalu. Jeśli będzie chciał teraz odejść to droga wolna. Nawet w jednym sezonie nie był kluczowy, do tego zawalił mnóstwo ważnych spotkań. Na jego miejscu chciałbym coś udowodnić, ale piłkarze nie mają za dużo rozumu.
2
Herb Radomiaka nigdy nie przestanie bawić.
6
Młody dopiero co dołączył do składu, więc choroba "nie strzelaj z dystansu" jeszcze go nie dopadła. Pewnie ze 4 treningi i jego też złapie.
3
Xavi chciał im dać szanse, wpuścił najpierw Erica, potem Desta i Alonso... a oni dostali 3:0.
7
Te czereśniaki nie potrafią strzelić mając na bokach Desta i Alonso...
0
@darksider Już po, ale to nieuleczalne niestety.
1
@szkutnik91 Będą żyli. Dobrze, że Gundoganowi się nic nie stało po tym wślizgu Czuczameniego...
3
Najlepszy w pierwszej połowie Frenkie za ten wślizg na Militao. W każdym meczu wali po plecach i nigdy za to kartki nie dostaje. To samo przez lata robił i nadal robi Carvajal.
1
Vinicius bez Benzemy to jakby mu jedną nogę urwać.
4
Chciałbym tylko przypomnieć, że to mecz towarzyski i nie znaczy on zupełnie nic.
No... chyba, że wygramy.
9
@HypeR Widze, że z matematyką są pewne problemy.
2
@bartekvisca Skoro to jedyny defensywny pomocnik to raczej tak.