1

@pt9 Przecież każdy z piłkarzy których wymieniłeś to jest zupełnie inny profil niż Bernardo. No może poza Messim, ale i on stał się bardziej ofensywnym pomocnikiem niż skrzydłowym dopiero pod koniec kariery.

1

Ja mam duże wątpliwości co do takich skrzydłowych jak Bernardo w Barcelonie. Był tutaj i Coutinho, i Griezmann, który jest topowym piłkarzem i obaj to niewypały. Można sobie mówić, że to przez Messiego nie wypalili, ale taki Griezmann to miał znacznie gorsze statystyki właśnie bez Messiego w składzie. Do tego nie ma Dembele, więc w tej chwili nie ma żadnego przebojowego skrzydłowego w składzie.

Z drugiej strony Pep bez eksplozywnych skrzydłowych wygrał LM i City grało piękny futbol. Pytanie czy Xavi jest to w stanie dobrze poukładać - tak żeby znowu nie trzeba było oglądać tylko podań do tyłu i wszerz.

0

City ma trenera i zarząd z Barcelony to teraz Barcelona kupi ich wszystkich zawodników. Na końcu zabieramy Pepa i ich zarząd, i niech budują od nowa.

3

@KrychaFCB Bardzo dobra zmiana. Symulanci leżą po 20 minut, a potem sędzia 5 dolicza.

1

@nexxo Jasne, że tak - łatwe 6 pkt i Barcelona blisko.

5

Był czas w City, że Cancelo to był ich najlepszy zawodnik. Piłki dawał takie same albo lepsze niż De Bruyne. Jeśli chodzi o umiejętności to jest topowy zawodnik i bardzo pasuje do Barcelony. Jeśli głowa dojedzie to będzie to świetny transfer.

0

Braawo! Oczy krwawiły, ale jest awans!

0

co on zrobil...

3

Bombelek pewnie chciał kase za podpis w poprzednim sezonie, Barca nie miała/nie chciała zapłacić i się umówili na klauzule. Niech odchodzi razem z tym swoim agentem. Ostatni z trzech muszkieterów za 500 baniek, oby ten klub się czegoś nauczył.

1

@Lisek 400 baniek, a tak naprawde tylko Dembele się tutaj nadawał jeśli chodzi o profil zawodnika. Niby w Coutinho ludzie widzieli Inieste, ale co ta Iniesta jak on się nie nadawał do 4-3-3 w pomocy, na skrzydło też nie. Transfer Griezmanna to w ogóle był poroniony pomysł mając Messiego.

0

@MESSIah16 On w ogóle nie pracuje w pressingu, a to podstawa żeby grać u Xaviego szczególnie gdy jesteś młody.

1

Czyli skończył kariere szybciej niż zaczął. Mimo wszystko to prawdopodobnie dobra decyzja bo nie ma jakiegoś wielkiego talentu, a pieniędzy nie dostanie nigdzie tak dobrych.

1

@kakusus Neymar out, Dembele out

2

@Rust_Cohle Raczej o Salaha.

25

Dembele to gracz, który przez 6 sezonów zaliczał średnio 5 goli i 6 asyst. Nie wiem jak my się pozbieramy po tym odejściu. 50-80 baniek to świetne pieniądze za niego szczególnie, że za rok mu się kontrakt kończy.

0

@MesQueUnClub96 Nie ma znaczenia czy kłamie czy nie. Co okienko jest to samo. Durny agent uważa, że ma nie wiadomo jaką gwiazde.

1

@Barcanajlepszyteam Taka jest rzeczywistość. Mam nadzieje, że zarząd nie będzie się przed nim płaszczył. Na takim piłkarzu nie można opierać czegokolwiek.

4

Cyrki co roku z Demble i z jego agentem, uważają się za nie wiadomo kogo. Przez 7 lat 40 goli i 43 asyst co daje 5 goli i 6 asyst na sezon. Śmiech na sali. Raphinha bez dryblingu w rok 10 goli i 12 asyst. W ogóle mnie to odejście nie ruszy, na nim nie można w ogóle polegać.

2

7 lat w szpitalu. Jeśli będzie chciał teraz odejść to droga wolna. Nawet w jednym sezonie nie był kluczowy, do tego zawalił mnóstwo ważnych spotkań. Na jego miejscu chciałbym coś udowodnić, ale piłkarze nie mają za dużo rozumu.

2

Herb Radomiaka nigdy nie przestanie bawić.

6

Młody dopiero co dołączył do składu, więc choroba "nie strzelaj z dystansu" jeszcze go nie dopadła. Pewnie ze 4 treningi i jego też złapie.

3

Xavi chciał im dać szanse, wpuścił najpierw Erica, potem Desta i Alonso... a oni dostali 3:0.

7

Te czereśniaki nie potrafią strzelić mając na bokach Desta i Alonso...

0

@darksider Już po, ale to nieuleczalne niestety.

1

@szkutnik91 Będą żyli. Dobrze, że Gundoganowi się nic nie stało po tym wślizgu Czuczameniego...

3

Najlepszy w pierwszej połowie Frenkie za ten wślizg na Militao. W każdym meczu wali po plecach i nigdy za to kartki nie dostaje. To samo przez lata robił i nadal robi Carvajal.

1

Vinicius bez Benzemy to jakby mu jedną nogę urwać.

4

Chciałbym tylko przypomnieć, że to mecz towarzyski i nie znaczy on zupełnie nic.

No... chyba, że wygramy.

9

@HypeR Widze, że z matematyką są pewne problemy.

2

@bartekvisca Skoro to jedyny defensywny pomocnik to raczej tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?