Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pięknie Lapciu posmarowałeś.
1
@Comentateiro Wymówki to się skończyły ze startem sezonu.
1
@Faro W Deutschland.
0
Wreszcie troche farta. W teorii.
4
Teraz to emocje już są przy losowaniu. Nie to co 10 lat temu gdzie emocje zaczynały się gdzieś koło 1/4 finału.
3
Xavi zdecydowanie miał problem z Ansu. W żadnym momencie, nawet gdy grał nieźle, nie dał mu kredytu zaufania takiego jak chociażby miał Dembele. Zawsze dostawał maksymalnie parenaście minut z ławki.
Trzeba mieć nadzieje, że się odbuduje bo to przecież bardzo młody chłopak, a papiery na granie na najwyższym poziomie ma.
1
Cienka ta Kopenhaga. Niestety Raków bezzębny w ataku.
5
Bramka z dupy i bramka z 35 metra. Nieźle.
0
Alonso out, Roberto na ławce i to będzie piękny sezon.
5
@maroon Haaland
16
@tbas Nie widziałem ani jednej osoby, która pisałaby o finale LM tylko o 1/8 czy 1/4.
0
@Isso89 Niech się targują do 30 i powinni sprzedać. Po co nam tyle skrzydłowych skoro gramy 4 pomocnikami... Do tego pewnie zaraz Felix przyjdzie.
2
@ranger3120 Bardzo dużo do czasu aż się pokłócili.
2
@EldoradoHaze Niestety nie tak samo jak nie było nikogo za Busquetsa.
5
@tristan87 Ależ to beznadziejnie wygląda. Słaby obrońca najlepszym polskim strzelcem z 7 bramkami... Niech mu samobóje doliczą to chociaż dwucyfrówka będzie.
2
Jeszcze wypadałoby jakoś sklonować tego Cancelo żeby w razie czego prawą i lewą obrone obleciał w razie kontuzji Balde.
3
Ostatnie 4 dni karuzeli transferowej i spokój na pół roku.
2
@Borneo Noga zawodnika Villarealu zaliczyła asyste, a nie Lewy.
61
Niech jeszcze Ferran wmówi Raphinhi, że jest jakimś gorylem czy coś i o matko jak to będzie chodziło.
0
@Trojanek23 Ferran zaczął tak o sobie mówić no i tak się przyjęło.
1
@Kinginiesta To prawda, ale przy bramce na 3:2 powinien faulować.
1
Oby Inigo dobrze odnalazł się w Barcelonie bo Araujo i Christensen w tym momencie to ogromne szklanki.
8
@Vernon_Roche No wydaliśmy na Kounde, który gra bardzo dobrze oraz na Lewego i Raphinhe, którzy bardzo przyczynili się do mistrzostwa i Superpucharu. O co więc chodzi?
16
Rekin do pierwszego składu.
2
@Comentateiro Mogło nie być mrozu gdyby sędziowie mieli mózg.
2
@Firestone On nie ma gorszego dryblingu tylko jest wolniejszy. Dembele jest po prostu piekielnie szybki na pierwszych metrach.
Często problem Dembele polegał na tym, że gubił piłke gdy już minął tego pierwszego rywala na szybkości.
1
@Matix90 Nie zostanie. Xavi ma odklejki, ale trzeba być głupcem żeby nie widzieć wpływu Yamala na drużyne. Nie będzie grał po prostu wszystkiego i nie zawsze w pierwszym składzie, i bardzo dobrze bo to jeszcze dzieciak.
1
@Isso89 Ja chciałem napisać 4:3, ale pies mi pogryzł kabel od internetu. Proszę mi zaliczyć.
1
@Matix90 Liga Negreiry
57
1. kolejka: nieodgwizdany karny, miliard fauli piłkarzy Getafe, za które sędzia nie dawał kartek
2. kolejka: MMA w polu karnym na Lewandowskim
3. kolejka: spalony przy golu na 2:2, nieodgwizdany karny na Yamalu
O czymś zapomniałem? Nie dość, że grasz przeciwko rywalowi to jeszcze sędziowie grają przeciwko tobie.
Przecież to jest skandal. Równie dobrze mogliśmy stracić nie 2, a np. 6 punktów.