Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 No właśnie podobno mają problemy z FFP. Chyba już nawet oni nie mogą wałków kręcić i bardzo dobrze.
1
@Zoker Odejście Kessiego, Dembele + Lengleta/Desta da miejsce na 2/3 nowe mniejsze nabytki. Albo na jeden duży.
3
@Zoker To nie jest kolejna dźwignia.
0
On tu naprawde wróci...
0
@Arczek2001 Masz artykuł na głównej.
0
@DonCarletto Pozwolił Wam go kupić żebyście mieli jakiekolwiek szanse w lidze.
0
@joloskyy Jasne, że tak. Grając na 9 przynajmniej błędów żadnych nie zrobi.
6
@AlphaNumeric 2 lata temu był, w poprzednim sezonie nie.
3
Real już ma bramkarza na zastępstwo.
0
Takiego poruszenia Cafe Bernabeu nie widziało od 1998 gdy było zakładane.
1
Courtois ich tyle razy ratował w tamtym sezonie, a oni i tak tracili bramek na potęge, ciekawie się robi. Człowiek z niego do dupy, ale bramkarz świetny.
2
@Kuba_1 No wraca do PSG, nawet wstawił ich barwy.
3
@LaLigaPD Będą lepsze bo karty zwinne w FIFIE zawsze były op, a kobiety będą mniejsze i zwinniejsze.
0
Tottenham dzisiaj grał linią obrony gdzieś na 40 metrze, Raphinha wychodził do prostopadłego podania jakieś 500 razy, a dostał jedno po którym padła bramka. Irytujące jest to, że odkąd odeszli Xavi i Iniesta my mamy spory problem z posłaniem dobrych prostopadłych podań co kiedyś było nie do pomyślenia. Teraz tylko właściwie Pedri jest w stanie to zrobić, ale też często brakuje mu decyzyjności.
21
Hahaahaha
0
Ktoś tu pisał, że przegrany bierze Lengleta, więc thank you and good luck!
1
@barcanawieki On ma 16 lat... trzeba go spokojnie wprowadzać.
1
Who needs Dembele?
3
Oriol Romeu GOAT
0
@Wiktoria13 Tak przeszedł do PSG, że dzisiaj z Tottenhamem będzie na ławie siedział.
0
@RoberDzik https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13410627#comment-13410741
0
Neymar co roku chce opuścić PSG jednak nie przeszkodziło mu to w przedłużeniu kontraktu do 2027.
1
@LS Ferran z zeszłego sezonu to mógłby co najwyżej spadek dowieźć.
0
Rok czy dwa i z Dembele będzie to samo co z Neymarem, w każdym okienku będzie z powrotem łączony z Barceloną i tak karuzela będzie się kręciła. Najpierw Neymar, a po nim następca Neymara.
A co do Brazylijczyka to on zarzygany po trzydniowych urodzinach siostry z miejsca dałby więcej niż nasz każdy skrzydłowy wliczając w to Dembele, a i statystyki w miesiąc/dwa zrobiłby lepsze niż Francuz w sezon. Nie znaczy to jednak, że powinien wrócić biorąc pod uwage w jaki sposób odszedł, jego kontuzje i coroczne urodziny w jego rodzinie.
2
@FutbolFan Witam. Jestem z działu IT i nie jest to fotomontaż. Pozdrawiam.
0
Słabe to City, koniec projektu, Guardiola wracaj do domu.
3
@TR3YWAY Niech nie strzeli i wybiegnie ze stadionu krzycząc kocham Barcelone. Wtedy przyjdzie.
2
@BorzyKrzys Pecha mieli, a nie babola
10
Świetne zdjęcie wybraliście. Kounde byłby zadowolony.
1
@RoberDzik 50 to była dobra oferta tyle, że powinna pójść w całości do klubu.