0

@Aragorn33 No właśnie podobno mają problemy z FFP. Chyba już nawet oni nie mogą wałków kręcić i bardzo dobrze.

1

@Zoker Odejście Kessiego, Dembele + Lengleta/Desta da miejsce na 2/3 nowe mniejsze nabytki. Albo na jeden duży.

3

@Zoker To nie jest kolejna dźwignia.

0

On tu naprawde wróci...

0

@Arczek2001 Masz artykuł na głównej.

0

@DonCarletto Pozwolił Wam go kupić żebyście mieli jakiekolwiek szanse w lidze.

0

@joloskyy Jasne, że tak. Grając na 9 przynajmniej błędów żadnych nie zrobi.

6

@AlphaNumeric 2 lata temu był, w poprzednim sezonie nie.

3



Real już ma bramkarza na zastępstwo.

0

Takiego poruszenia Cafe Bernabeu nie widziało od 1998 gdy było zakładane.

1

Courtois ich tyle razy ratował w tamtym sezonie, a oni i tak tracili bramek na potęge, ciekawie się robi. Człowiek z niego do dupy, ale bramkarz świetny.

2

@Kuba_1 No wraca do PSG, nawet wstawił ich barwy.

3

@LaLigaPD Będą lepsze bo karty zwinne w FIFIE zawsze były op, a kobiety będą mniejsze i zwinniejsze.

0

Tottenham dzisiaj grał linią obrony gdzieś na 40 metrze, Raphinha wychodził do prostopadłego podania jakieś 500 razy, a dostał jedno po którym padła bramka. Irytujące jest to, że odkąd odeszli Xavi i Iniesta my mamy spory problem z posłaniem dobrych prostopadłych podań co kiedyś było nie do pomyślenia. Teraz tylko właściwie Pedri jest w stanie to zrobić, ale też często brakuje mu decyzyjności.

21



Hahaahaha

0

Ktoś tu pisał, że przegrany bierze Lengleta, więc thank you and good luck!

1

@barcanawieki On ma 16 lat... trzeba go spokojnie wprowadzać.

1

Who needs Dembele?

3

Oriol Romeu GOAT

0

@Wiktoria13 Tak przeszedł do PSG, że dzisiaj z Tottenhamem będzie na ławie siedział.

0

Neymar co roku chce opuścić PSG jednak nie przeszkodziło mu to w przedłużeniu kontraktu do 2027.

1

@LS Ferran z zeszłego sezonu to mógłby co najwyżej spadek dowieźć.

0

Rok czy dwa i z Dembele będzie to samo co z Neymarem, w każdym okienku będzie z powrotem łączony z Barceloną i tak karuzela będzie się kręciła. Najpierw Neymar, a po nim następca Neymara.

A co do Brazylijczyka to on zarzygany po trzydniowych urodzinach siostry z miejsca dałby więcej niż nasz każdy skrzydłowy wliczając w to Dembele, a i statystyki w miesiąc/dwa zrobiłby lepsze niż Francuz w sezon. Nie znaczy to jednak, że powinien wrócić biorąc pod uwage w jaki sposób odszedł, jego kontuzje i coroczne urodziny w jego rodzinie.

2

@FutbolFan Witam. Jestem z działu IT i nie jest to fotomontaż. Pozdrawiam.

0

Słabe to City, koniec projektu, Guardiola wracaj do domu.

3

@TR3YWAY Niech nie strzeli i wybiegnie ze stadionu krzycząc kocham Barcelone. Wtedy przyjdzie.

2

@BorzyKrzys Pecha mieli, a nie babola

10

Świetne zdjęcie wybraliście. Kounde byłby zadowolony.

1

@RoberDzik 50 to była dobra oferta tyle, że powinna pójść w całości do klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?