1

@Matix90 Liga Negreiry

57

1. kolejka: nieodgwizdany karny, miliard fauli piłkarzy Getafe, za które sędzia nie dawał kartek
2. kolejka: MMA w polu karnym na Lewandowskim
3. kolejka: spalony przy golu na 2:2, nieodgwizdany karny na Yamalu

O czymś zapomniałem? Nie dość, że grasz przeciwko rywalowi to jeszcze sędziowie grają przeciwko tobie.

Przecież to jest skandal. Równie dobrze mogliśmy stracić nie 2, a np. 6 punktów.

1

@martin43 O czym ty mówisz? Frenkie grał świetnie.

1

@Salchent Pasuje mu.

6

Czyli co? Spalony przy bramce na 2:2 i nieodgwizdany karny na Yamalu? Lecimy dalej, a to dopiero 3 kolejka.

16

16 latka z przyrody wyciągnęli i gra znacznie bardziej dojrzale niż Dembele po 15 sezonach.

0

@karszun Sergi Roberto

0

@Rewolucja123 Ale jaki to ma związek z Roberto?

0

@Cou7_ley Eleven 1

0

Remis to i tak jest dobry wynik mimo prowadzenia 2:0 bo tak naprawde powinniśmy przegrywać. Grając 4 pomocnikami nie jesteśmy w stanie przejąć kontroli nad środkiem pola. Villareal dużo lepiej biega, jest agresywniejszy. Obrona to oczywiście kpina. 99% kibiców widzi, że Roberto i Alonso nadają się do tarcia chrzanu, ale niestety nie Xavi.

0

Nikt nas nie pokona z takimi bocznymi obrońcami.

0

@Emhyr Arnau Martinez

0

@Rust_Cohle Polski De Bruyne to Piotr Zieliński.

0

@MesQueUnClub96 Opinia eksperta z przyszłości widze.

0

Tak to jest jak się gra w Sosnowcu. Jakaś bramka z dupy, a teraz milimetrowy spalony.

1

@LukaszFan No kwestia godzin, ale nikt nie powiedział ilu czy 2 czy 200.

18

@MarioVeB! Przecież Balde gra dobrze w obronie. Wczoraj to był wyjątek.

0

@FcPortoFan1999 I oby tak dalej.

1

@Pawlusek Skład z Roberto to beznadziejny skład.

2

@Sysia11 Dla mnie grał tak sobie i ten jego przestrzelony karny być może kosztował ich 3 pkt.

1

Ogólnie były męczarnie jak cholera, ale akcji naprawde mieliśmy sporo, a to nie jest łatwe jeśli masz 11 zawodników przed linią piłki. Ledesma dzisiaj świetny mecz.

Nie zmienia to faktu, że jednak drużyna nie jest w formie bo niedokładności była cała masa.

2

Oby skrypt 1:0 zmienił się chociaż na 2:0, ale bez takich męczarni prosze.

1

Sergi Roberto na obronie to samobójstwo.

0

Luuk by z bańki na bank coś strzelił.

1

@joloskyy Krótką pamięć macie ;]

0

Ter Stegen wyjął już sam na sam, więc za chwile zostanie wczytany protokół 1:0, spokojnie.

0

Dlaczego tutaj było tylko 5 minut doliczone skoro sama przerwa na wode trwała ponad 2?

0

Potężny ten Mudryk.

0

Jak można wykonać taki wślizg mając żółtą kartke...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?