Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matix90 Liga Negreiry
57
1. kolejka: nieodgwizdany karny, miliard fauli piłkarzy Getafe, za które sędzia nie dawał kartek
2. kolejka: MMA w polu karnym na Lewandowskim
3. kolejka: spalony przy golu na 2:2, nieodgwizdany karny na Yamalu
O czymś zapomniałem? Nie dość, że grasz przeciwko rywalowi to jeszcze sędziowie grają przeciwko tobie.
Przecież to jest skandal. Równie dobrze mogliśmy stracić nie 2, a np. 6 punktów.
1
@martin43 O czym ty mówisz? Frenkie grał świetnie.
1
@Salchent Pasuje mu.
6
Czyli co? Spalony przy bramce na 2:2 i nieodgwizdany karny na Yamalu? Lecimy dalej, a to dopiero 3 kolejka.
16
16 latka z przyrody wyciągnęli i gra znacznie bardziej dojrzale niż Dembele po 15 sezonach.
0
@karszun Sergi Roberto
0
@Rewolucja123 Ale jaki to ma związek z Roberto?
0
@Cou7_ley Eleven 1
0
Remis to i tak jest dobry wynik mimo prowadzenia 2:0 bo tak naprawde powinniśmy przegrywać. Grając 4 pomocnikami nie jesteśmy w stanie przejąć kontroli nad środkiem pola. Villareal dużo lepiej biega, jest agresywniejszy. Obrona to oczywiście kpina. 99% kibiców widzi, że Roberto i Alonso nadają się do tarcia chrzanu, ale niestety nie Xavi.
0
Nikt nas nie pokona z takimi bocznymi obrońcami.
0
@Emhyr Arnau Martinez
0
@Rust_Cohle Polski De Bruyne to Piotr Zieliński.
0
@MesQueUnClub96 Opinia eksperta z przyszłości widze.
0
Tak to jest jak się gra w Sosnowcu. Jakaś bramka z dupy, a teraz milimetrowy spalony.
1
@LukaszFan No kwestia godzin, ale nikt nie powiedział ilu czy 2 czy 200.
18
@MarioVeB! Przecież Balde gra dobrze w obronie. Wczoraj to był wyjątek.
0
@FcPortoFan1999 I oby tak dalej.
1
@Pawlusek Skład z Roberto to beznadziejny skład.
2
@Sysia11 Dla mnie grał tak sobie i ten jego przestrzelony karny być może kosztował ich 3 pkt.
1
Ogólnie były męczarnie jak cholera, ale akcji naprawde mieliśmy sporo, a to nie jest łatwe jeśli masz 11 zawodników przed linią piłki. Ledesma dzisiaj świetny mecz.
Nie zmienia to faktu, że jednak drużyna nie jest w formie bo niedokładności była cała masa.
2
Oby skrypt 1:0 zmienił się chociaż na 2:0, ale bez takich męczarni prosze.
1
Sergi Roberto na obronie to samobójstwo.
0
Luuk by z bańki na bank coś strzelił.
1
@joloskyy Krótką pamięć macie ;]
0
Ter Stegen wyjął już sam na sam, więc za chwile zostanie wczytany protokół 1:0, spokojnie.
0
Dlaczego tutaj było tylko 5 minut doliczone skoro sama przerwa na wode trwała ponad 2?
0
Potężny ten Mudryk.
0
Jak można wykonać taki wślizg mając żółtą kartke...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika