1

Ma to! Ma to Krychowiak! Żółta kartka!

2

Brawo, pierwsze 2 minuty gdzie można było to nazwać piłką nożną.

0

Santos miał takich piłkarzy w Portugalii, a i tak grali gówno to co dopiero z naszymi kopaczami. To zawsze był beton jak cholera.

Najpierw discopolowiec powinien jego wywalić, a potem siebie. Wracamy do czasów największego syfu w PZPN.

0

@LaLigaPD Obie drużyny siebie warte.

1

Pamiętam te narracje, że słaba grupa w eliminacjach to wreszcie będziemy mogli zbudować nową, młodszą reprezentacje, która będzie grała w piłke, a nie lage na Robercika jak na mundialu.

To teraz mamy w pomocy Krychowiaka, który kopie sobie na emeryturze na pustyni, na ławce Grosika, a gra wygląda tak żenująco, że szkoda oczu na oglądanie tego.

3

Tego się nie da oglądać.

0

@draxidox Zależy w jakim mieście.

0

Przecież gramy na trudnym terenie, więc remis nie jest zły.

0

@BordowyPtak Przecież wspomniałem o tym i gol nie jest z niby spalonego tylko tam był spalony.

Gdzie ten drugi karny w meczu z Getafe bo jeden na Belinghamie, a ten drugi? Chodzi Ci o te jego pierwszą bezczelną symulke po której powinien dostać kartke?

8

Oglądałem i mecze Barcelony, i mecze Realu w pierwszych 4 kolejkach i sugerowanie, że Barcelona była faworyzowana przez sędziów to manipulacja na poziomie TVP.

Większość spornych sytuacji było rozwiązywanych na korzyść Realu, czyli:
w 1. kolejce (Athletic) - sanki Militao na graczu Athletic
w 2. kolejce (Almeria) - zagranie barkiem Bellinghama przed bramką (wyglądała to zdecydowanie gorzej niż 'ręka' Gaviego, ale no cóż)
w 3. kolejce (Celta) - nieuznana bramka Celty Vigo gdzie i bramkarz, i napastnik trzymali siebie nawzajem
w 4. kolejce (Getafe) - spalony przy golu Joselu, ale też atak Djene na Bellinghamie w polu karnym czy ręka Sorii przed polem karnym

Natomiast praktycznie każda sporna sytuacja była rozwiązywana na niekorzyść Barcelony, czyli:
1. kolejka (Getafe) - nieodgwizdany karny, miliard fauli piłkarzy Getafe, za które sędzia nie dawał kartek
2. kolejka (Cadiz) - MMA w polu karnym na Lewandowskim
3. kolejka (Villareal) - spalony przy golu na 2:2, nieodgwizdany karny na Yamalu
4. kolejka (Osasuna) - tutaj niektórzy mogą twierdzić, że nie było faulu na Lewandowskim. Dla mnie karny w 100% zasłużony, a jeśli karny to i czerwona kartka według przepisów.

Trzeba być głupcem żeby twierdzić, że Barcelona była jakkolwiek faworyzowana. Tak naprawde jest zupełnie inaczej bo mogło być 12/12 pkt gdyby był uznany prawidłowy karny w meczu z Getafe.

4

@Luciano99 Podobno tak wille na podlasiu wyglądają.

1

@Comentateiro Będą tutaj kwity na pare osób po sezonie jak Barca tryplet zdobędzie.

5

@Xxx300590 Przecież on w Barcelonie bardzo dobrze zarabiał...

4

@SZYCHA0005 Polecam zapoznać się z zasadami. Czerwona i karny w 100% zasłużone. Co do reszty to oczywiście racja.

0

@Birdex Gdy obrońca nie jest zainteresowany piłką, a jest ostatnim obrońcą wtedy jest czerwona kartka. W poprzednim sezonie identyczna sytuacja w meczu Realu z Osasuną.

9

@bartas97 Chłopak przynajmniej już będzie gotowy na Getafe.

0

Najłatwiej zobaczyć jaki wpływ na Barcelone ma Pedri gdy go nie ma. Bellingham strzelił pare bramek, Pedri doznał kontuzji i już tutaj co niektórzy zaczęli pisać, że Pedri jest słabszy itd. Pedri jest niesamowity i nie ma przypadku, że Barcelona bez niego traci punkty lub bardzo się męczy.

3

@JaCules1211 Osasuna i Villareal to akurat silne zespoły jak na La Lige, i oba mecze były na wyjeździe.

8

@Keisor To niezła pomoc sędziów przy ewidentnym karnym.

1

@agrad0 Przecież po prostopadłym podaniu Frenkiego mieliśmy karnego...

2

@Worny I tak długo wytrzymał bez większych obrażeń przy jego stylu gry.

1

@Culer_1906 Frenkie spoko meczyk, ale Kounde zdecydowany MVP. W obronie czyścił wszystko + bramka.

0

A po przerwie na reprezentacje mecz z Betisem, a wiemy jak wyglądają nasze mecze po tych przerwach. Całe szczęście, że chociaż u siebie.

1

@barcelonaLM Raz czy dwa można tak wygrać, ale my tak gramy co mecz od jakiegoś czasu.

10

@Cule1234 Jasne, że zasłużone. Tylko psychiatryk na cafe bernabeu może mieć inne zdanie.

2

Nie wiem czy reprezentacja Polski za pare dni nie zagra lepiej niż Barcelona i nigdy w życiu nie pomyślałbym, że coś takiego napisze.

1

@sokot Nie był zainteresowany piłką, a był ostatnim obrońcą. W poprzednim sezonie w meczu Realu z Osasuną bodajże była identyczna sytuacja.

0

Plus jest taki, że Roberto nie może zagrać gorzej niż z Villarealem. Chyba.

1

United z Chelsea walczą o 11 miejsce w tabeli. Narazie Czerwione Diabły górą.

0

Dawać ten meczyk i Roberto na prawą obronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?