Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma to! Ma to Krychowiak! Żółta kartka!
2
Brawo, pierwsze 2 minuty gdzie można było to nazwać piłką nożną.
0
Santos miał takich piłkarzy w Portugalii, a i tak grali gówno to co dopiero z naszymi kopaczami. To zawsze był beton jak cholera.
Najpierw discopolowiec powinien jego wywalić, a potem siebie. Wracamy do czasów największego syfu w PZPN.
0
@LaLigaPD Obie drużyny siebie warte.
1
Pamiętam te narracje, że słaba grupa w eliminacjach to wreszcie będziemy mogli zbudować nową, młodszą reprezentacje, która będzie grała w piłke, a nie lage na Robercika jak na mundialu.
To teraz mamy w pomocy Krychowiaka, który kopie sobie na emeryturze na pustyni, na ławce Grosika, a gra wygląda tak żenująco, że szkoda oczu na oglądanie tego.
3
Tego się nie da oglądać.
0
@draxidox Zależy w jakim mieście.
0
Przecież gramy na trudnym terenie, więc remis nie jest zły.
0
@BordowyPtak Przecież wspomniałem o tym i gol nie jest z niby spalonego tylko tam był spalony.
Gdzie ten drugi karny w meczu z Getafe bo jeden na Belinghamie, a ten drugi? Chodzi Ci o te jego pierwszą bezczelną symulke po której powinien dostać kartke?
8
Oglądałem i mecze Barcelony, i mecze Realu w pierwszych 4 kolejkach i sugerowanie, że Barcelona była faworyzowana przez sędziów to manipulacja na poziomie TVP.
Większość spornych sytuacji było rozwiązywanych na korzyść Realu, czyli:
w 1. kolejce (Athletic) - sanki Militao na graczu Athletic
w 2. kolejce (Almeria) - zagranie barkiem Bellinghama przed bramką (wyglądała to zdecydowanie gorzej niż 'ręka' Gaviego, ale no cóż)
w 3. kolejce (Celta) - nieuznana bramka Celty Vigo gdzie i bramkarz, i napastnik trzymali siebie nawzajem
w 4. kolejce (Getafe) - spalony przy golu Joselu, ale też atak Djene na Bellinghamie w polu karnym czy ręka Sorii przed polem karnym
Natomiast praktycznie każda sporna sytuacja była rozwiązywana na niekorzyść Barcelony, czyli:
1. kolejka (Getafe) - nieodgwizdany karny, miliard fauli piłkarzy Getafe, za które sędzia nie dawał kartek
2. kolejka (Cadiz) - MMA w polu karnym na Lewandowskim
3. kolejka (Villareal) - spalony przy golu na 2:2, nieodgwizdany karny na Yamalu
4. kolejka (Osasuna) - tutaj niektórzy mogą twierdzić, że nie było faulu na Lewandowskim. Dla mnie karny w 100% zasłużony, a jeśli karny to i czerwona kartka według przepisów.
Trzeba być głupcem żeby twierdzić, że Barcelona była jakkolwiek faworyzowana. Tak naprawde jest zupełnie inaczej bo mogło być 12/12 pkt gdyby był uznany prawidłowy karny w meczu z Getafe.
4
@Luciano99 Podobno tak wille na podlasiu wyglądają.
1
@Comentateiro Będą tutaj kwity na pare osób po sezonie jak Barca tryplet zdobędzie.
5
@Xxx300590 Przecież on w Barcelonie bardzo dobrze zarabiał...
4
@SZYCHA0005 Polecam zapoznać się z zasadami. Czerwona i karny w 100% zasłużone. Co do reszty to oczywiście racja.
0
@Birdex Gdy obrońca nie jest zainteresowany piłką, a jest ostatnim obrońcą wtedy jest czerwona kartka. W poprzednim sezonie identyczna sytuacja w meczu Realu z Osasuną.
9
@bartas97 Chłopak przynajmniej już będzie gotowy na Getafe.
0
Najłatwiej zobaczyć jaki wpływ na Barcelone ma Pedri gdy go nie ma. Bellingham strzelił pare bramek, Pedri doznał kontuzji i już tutaj co niektórzy zaczęli pisać, że Pedri jest słabszy itd. Pedri jest niesamowity i nie ma przypadku, że Barcelona bez niego traci punkty lub bardzo się męczy.
3
@JaCules1211 Osasuna i Villareal to akurat silne zespoły jak na La Lige, i oba mecze były na wyjeździe.
8
@Keisor To niezła pomoc sędziów przy ewidentnym karnym.
1
@agrad0 Przecież po prostopadłym podaniu Frenkiego mieliśmy karnego...
2
@Worny I tak długo wytrzymał bez większych obrażeń przy jego stylu gry.
1
@Culer_1906 Frenkie spoko meczyk, ale Kounde zdecydowany MVP. W obronie czyścił wszystko + bramka.
0
A po przerwie na reprezentacje mecz z Betisem, a wiemy jak wyglądają nasze mecze po tych przerwach. Całe szczęście, że chociaż u siebie.
1
@barcelonaLM Raz czy dwa można tak wygrać, ale my tak gramy co mecz od jakiegoś czasu.
10
@Cule1234 Jasne, że zasłużone. Tylko psychiatryk na cafe bernabeu może mieć inne zdanie.
2
Nie wiem czy reprezentacja Polski za pare dni nie zagra lepiej niż Barcelona i nigdy w życiu nie pomyślałbym, że coś takiego napisze.
1
@sokot Nie był zainteresowany piłką, a był ostatnim obrońcą. W poprzednim sezonie w meczu Realu z Osasuną bodajże była identyczna sytuacja.
0
Plus jest taki, że Roberto nie może zagrać gorzej niż z Villarealem. Chyba.
1
United z Chelsea walczą o 11 miejsce w tabeli. Narazie Czerwione Diabły górą.
0
Dawać ten meczyk i Roberto na prawą obronę.