3

@michal26 To nie żadna teoria tylko prawda.

4

Dosyć przeciętne te mecze w LM dzisiaj. Najciekawszy raczej Sevilla Arsenal.

1

@FcPortoFan1999 Nie jest faworytem, nie bez połowy podstawowego składu.

8

@LM10GOAT Nie ma opcji. Dużo osób zapomina o Roque, który przyjdzie za troche ponad miesiąc i na bank będzie grał. Guiu będzie grał w rezerwach i bardzo dobrze bo będzie tam grał regularnie, a do pierwszej drużyny pewnie będzie od czasu do czasu dowoływany jak ktoś wypadnie.

2

@Kubix93 Nikt na klasyk nie wróci prócz może Lewego.

16

@robsons23 Dołączyłby do Bellinghama z czerwem. A nie, czekaj.

8

Ogólnie mam wrażenie, że my od dawna mamy problem ze skutecznością. W poprzednim sezonie wygrywaliśmy 1-0 bo graliśmy często słabo, ale też bardzo często po prostu nie potrafiliśmy wykorzystywać okazji. Często narzekamy na Barcelone, a tak naprawde my tworzymy więcej okazji niż 99% drużyn. Dzisiaj też mogliśmy na spokojnie strzelić 3 bramki i nie byłoby tej nerwówki. Ten problem ze skutecznością może być spowodowany naszym młodym składem. Trzeba mieć nadzieje, że z każdym tygodniem będzie z tym coraz lepiej.

43

A mnie cieszy bardzo Inigo Martinez bo zagrał dzisiaj jak szef. Te jego podania to były cudeńka. Do tego solidnie w obronie. Przy naszych szklankach w obronie to on może być bardzo ważny w przyszłości.

0

@Szpenser Raczej nie wyszło bo to pytanie ;p

21

@JohnnyBarca I 69 fauli na mecz.

1

2 tygodnie bez meczu Barcelony... żeby móc oglądać potyczke Polski z Mołdawią. A za miesiąc kolejna przerwa reprezentacyjna...

3

Camavinga to jest jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy. Jak widzę tylko, że gra to od razu wiem, że środek pola Realu będzie słabszy. On jest tak elektryczny przy piłce, że nie dziwie się, że był pchany na lewą obronę.

0

@partymaker Przecież Alkmaar nadal gra.

0

Ogólnie jeśli wszystkie drużyny z top 4 wygrają swoje zaległe mecze to Real, Girona i Atletico będą miały po 25 pkt. Barcelona jeden punkt mniej. O Atletico za bardzo się nie mówi bo ciągle mieli jeden mecz mniej, a zaraz mogą być liderem. Zobaczymy jak długo Girona wytrzyma. Oni na mistrzostwo szans pewnie nie mają, ale nawet top 4 to byłoby dla nich coś niesamowitego, ale i o to będzie im bardzo ciężko.

2

Ogólnie to remis jest sprawiedliwym wynikiem, ale Sevilla mogła jednak wyciągnąć więcej.

2

@qbuteq Jakim cudem nie prowadzi też nie wiem.

0

@LM10GOAT Za stary już, sprzedać póki coś wart.

0

To co, kogo możemy dostać w barażach?

0

Oni nie wyjdą z tej grupy hahahjaha

0

@Trojanek23 No na MŚ to się na pewno nie dostaną.

1

@Barcasub A to jakiekolwiek zaskoczenie?

1

W TVP jeszcze nie przegrali.

0

Zupełnie nie widać braku Robercika.

0

Hahahahaha, ale my jesteśmy mierni.

2

Współczuje Zielińskiemu grania z tymi drewniakami. Potem po meczu jemu się dostaje, a to jest praktycznie jedyny polski piłkarz, któremu piłka nie przeszkadza.

0

Czy my kiedykolwiek zagraliśmy dobry mecz w ustawieniu z 3 obrońcami?

3

@mekston Najlepsze jest to, że nawet jak nie awansujemy z grupy to jeszcze są jakieś baraże z Ligi Narodów czy coś...

0

W tej chwili jesteśmy faworytem tego Euro (jeśli awansujemy).

3

50/50 ten karny. Milik leciał na ziemie przed kontaktem, ale dostał w noge.

Dziwna ta decyzja. To wyglądało na faul na linii pola karnego, a wtedy jest karny.

0

No, chyba przelew doszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?