Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@_barti Całą La Ramble.
0
Gdyby Dembele zamiast grać w piłke uprawiał jazde figurową to może coś by z niego było. Wszystko to pięknie wygląda do czasu gdy trzeba zrobić najważniejsze czyli albo podać albo uderzyć. Wtedy albo się poślizgnie albo strzeli w trybuny albo za lekko albo za mocno i tak od 6 lat.
0
@EkspertzOrlikq No i pierwszego już mamy. Uderz w stół...
0
@Pedri16Future ???
7
Rozumiem, że dzisiejszy mecz był beznadziejny. Rozumiem, że do Xaviego można mieć pretensje jako do trenera. Natomiast wszystkich kretynów, którzy go obrażają to banował bym z miejsca. Ludzie, którzy pewnie nigdy w Barcelonie nie byli mają czelność wyzywać legende Barcelony, piłkarza, który był fundamentem najlepszej drużyny w historii futbolu. Do tego jako trener przyszedł do Barcelony w ogromnym kryzysie, wyciągnął top 4, a potem wygrał mistrzostwo. Teraz jest kryzys, ogólnie często nie gramy dobrze, ale wyzywanie Xaviego to kretynizm w czystej postaci.
4
@Oskar00 Wiadomo o co chodziło - o zarobki Griezmanna, on miał ogromną pensje. I to też nie tak, że Griezmanna 'stopował' Messi bo Griezmann miał najlepsze statystyki gdy grał z Messim. On po prostu ma w Atletico drużyne ułożoną pod siebie.
0
@mekston Lewandowski jeszcze może coś strzeli. Albo Anka go w domu strzeli.
0
Leao to jest fizyczna bestia. Odbijają się od niego jak dzieci.
0
@sergio5 No tak bo 1/8 gra się za tydzień. Na wiosne wszystko może się zmienić.
1
@FATTOMY Zdecydowanie tak. Przecież Ferran, Raphinha i reszta ataku zagrali fantastycznie.
0
Leao vs Ferran 'rekin' Torres - kto jest lepszym skrzydłowym?
0
Ale mecz w Mediolanie. Tam nie ma środka pola.
0
@Messibestplayerintheworld Nah, nadal się z nich śmiejemy.
1
@AdiBarca87 Slisz jest wart znacznie więcej niż 3.4 miliona.
0
W następnym meczu to powinni ich wygwizdać. To jest absolutna kpina. Ten mecz lepiej by wyglądał gdyby Riki Puć wrzucał z połowy boiska na Luuka De Jonga. Pewnie mielibyśmy więcej niż 1 strzał celny. Naprawde mam nadzieje, że zostaną wyciągnięte konsekwencje po tym meczu. Mniej farta z Sociedad i byłyby 3 porażki z rzędu z czego 2 ostatnie w żałosnym stylu.
0
Lepsza skuteczność Sociedad i teraz bylibyśmy 45 minut od 3 porażek z rzędu.
0
@Faro Ja bym wszedł na boisko i byłoby dokładnie to samo.
7
@insp1re W ogóle jak rywal jest na boisku to mamy problem. Kończy się rozgrzewka, potem same problemy.
0
Ta drużyna cofa się w rozwoju. Brakuje i taktyki, i umiejętności indywidualnych z przodu.
0
@tristan87 Byleby tylko na kadre nie pojechał. Damy rade bez niego te 2 mecze zagrać, ale po przerwie na reprezentacje musi już być gotowy bo tam jest praktycznie na początku Porto czy Atletico.
8
Haha, Ange to świr. Myśle, że mimo porażki to Spurs wczoraj znalazło wielu nowych fanów. ;]
1
Chyba trafił gołębia na stadionie.
0
Ale oni mają farta.
1
Tottki to są świry, grają w 10, a linia obrony na połowie boiska. Do tego na skrzydle mają bardzo szybkiego Sterlinga. Będzie się działo w tym meczu.
3
Koneserzy futbolu to oglądają teraz Getafe - Cadiz, a nie jakąś cienką Premier League.
3
@TR3YWAY Umyć się chciał jak to w lesie.
0
@bartas97 Faktycznie to był zły sen. Forum Barcelony na pewno było bardzo niezadowolone z tego wyniku.
5
@tristan87 Co tam umowy, dla niego podanie ręki jest ważniejsze niż jakaś tam umowa. To jest ten mental.
28
Ciekawostka:
Casemiro grał przez 9 sezonów w lidze Negreiry i otrzymał zawrotne 2 czerwone kartki. W Premier League wystarczył jeden sezon aby otrzymał tą samą ilość czerwonych kartek.