0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@_barti Całą La Ramble.

0

Gdyby Dembele zamiast grać w piłke uprawiał jazde figurową to może coś by z niego było. Wszystko to pięknie wygląda do czasu gdy trzeba zrobić najważniejsze czyli albo podać albo uderzyć. Wtedy albo się poślizgnie albo strzeli w trybuny albo za lekko albo za mocno i tak od 6 lat.

0

@EkspertzOrlikq No i pierwszego już mamy. Uderz w stół...

0

7

Rozumiem, że dzisiejszy mecz był beznadziejny. Rozumiem, że do Xaviego można mieć pretensje jako do trenera. Natomiast wszystkich kretynów, którzy go obrażają to banował bym z miejsca. Ludzie, którzy pewnie nigdy w Barcelonie nie byli mają czelność wyzywać legende Barcelony, piłkarza, który był fundamentem najlepszej drużyny w historii futbolu. Do tego jako trener przyszedł do Barcelony w ogromnym kryzysie, wyciągnął top 4, a potem wygrał mistrzostwo. Teraz jest kryzys, ogólnie często nie gramy dobrze, ale wyzywanie Xaviego to kretynizm w czystej postaci.

4

@Oskar00 Wiadomo o co chodziło - o zarobki Griezmanna, on miał ogromną pensje. I to też nie tak, że Griezmanna 'stopował' Messi bo Griezmann miał najlepsze statystyki gdy grał z Messim. On po prostu ma w Atletico drużyne ułożoną pod siebie.

0

@mekston Lewandowski jeszcze może coś strzeli. Albo Anka go w domu strzeli.

0

Leao to jest fizyczna bestia. Odbijają się od niego jak dzieci.

0

@sergio5 No tak bo 1/8 gra się za tydzień. Na wiosne wszystko może się zmienić.

1

@FATTOMY Zdecydowanie tak. Przecież Ferran, Raphinha i reszta ataku zagrali fantastycznie.

0

Leao vs Ferran 'rekin' Torres - kto jest lepszym skrzydłowym?

0

Ale mecz w Mediolanie. Tam nie ma środka pola.

0

@Messibestplayerintheworld Nah, nadal się z nich śmiejemy.

1

@AdiBarca87 Slisz jest wart znacznie więcej niż 3.4 miliona.

0

W następnym meczu to powinni ich wygwizdać. To jest absolutna kpina. Ten mecz lepiej by wyglądał gdyby Riki Puć wrzucał z połowy boiska na Luuka De Jonga. Pewnie mielibyśmy więcej niż 1 strzał celny. Naprawde mam nadzieje, że zostaną wyciągnięte konsekwencje po tym meczu. Mniej farta z Sociedad i byłyby 3 porażki z rzędu z czego 2 ostatnie w żałosnym stylu.

0

Lepsza skuteczność Sociedad i teraz bylibyśmy 45 minut od 3 porażek z rzędu.

0

@Faro Ja bym wszedł na boisko i byłoby dokładnie to samo.

7

@insp1re W ogóle jak rywal jest na boisku to mamy problem. Kończy się rozgrzewka, potem same problemy.

0

Ta drużyna cofa się w rozwoju. Brakuje i taktyki, i umiejętności indywidualnych z przodu.

0

@tristan87 Byleby tylko na kadre nie pojechał. Damy rade bez niego te 2 mecze zagrać, ale po przerwie na reprezentacje musi już być gotowy bo tam jest praktycznie na początku Porto czy Atletico.

8



Haha, Ange to świr. Myśle, że mimo porażki to Spurs wczoraj znalazło wielu nowych fanów. ;]

1

Chyba trafił gołębia na stadionie.

0

Ale oni mają farta.

1

Tottki to są świry, grają w 10, a linia obrony na połowie boiska. Do tego na skrzydle mają bardzo szybkiego Sterlinga. Będzie się działo w tym meczu.

3

Koneserzy futbolu to oglądają teraz Getafe - Cadiz, a nie jakąś cienką Premier League.

3

@TR3YWAY Umyć się chciał jak to w lesie.

0

@bartas97 Faktycznie to był zły sen. Forum Barcelony na pewno było bardzo niezadowolone z tego wyniku.

5

@tristan87 Co tam umowy, dla niego podanie ręki jest ważniejsze niż jakaś tam umowa. To jest ten mental.

28

Ciekawostka:

Casemiro grał przez 9 sezonów w lidze Negreiry i otrzymał zawrotne 2 czerwone kartki. W Premier League wystarczył jeden sezon aby otrzymał tą samą ilość czerwonych kartek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?