0

@Domin7777 Pech to można mieć w jednym czy dwóch meczach, a nie od roku. Nikt nie potrafi strzelać, tyle. Do tego amatorka w obronie czyli mecz jak zawsze.

0

@HavertzKai Ale pewnie ściągnie kuskus na kolacje, która odbędzie się by wzmocnić morale drużyny.

4

@marcin62 Przeglądam ten profil i ciężko mi powiedzieć czy to fake czy jednak istenieją tacy ludzie. Edit: To jednak bait jest.


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Firestone I 13 spotkań bodajże bez gola. Sprzedać w lato i odzyskać pieniądze.

0

@Gaz Przecież 12 baniek za 33 letniego Aube to był świetny deal. Tutaj zawsze jest płacz, że nie sprzedajemy graczy gdy możemy na nich jeszcze zarobić, a to był ostatni dzwonek. Można jedynie czepiać się, że nie zostały one odpowiednio wydane.

2

@Mike3554 To po ilu takich spotkaniach można zrzucić wine na Xaviego? Pytam bo ten sam schemat występuje praktycznie od roku jeśli nie dłużej, a w tym sezonie to jest apogeum.

0

@Selectmeh Tak, tak, źle to zostało napisane.

9

https://x.com/_BarcaInfo/status/1736147525852103153

Twit jest dziwnie napisany, chodzi o wygraną więcej niż jedną bramką. To jest dramat, każdy mecz to męka.

4

@Cobra303 Czyli gdy cała drużyna jest bez formy to nie jest wina Xaviego? Nie mówimy tu o jednym meczu, my non stop mamy problem ze skutecznością.

0

@Blanco16 Nie no, wszyscy bez formy, nie obwiniajmy Xaviego. Każdy mecz to męka, nie obwiniajmy Xaviego.

0

Mam nadzieje, że w lato wezmą kasę z Premier League za Raphinhe bo to będzie ostatnia okazja. On tam jest ceniony bo dużo biega no i jest sprawdzony. To nie jest skrzydłowy dla Barcelony, on tu zupełnie nie pasuje.

6

Przecież mając na skrzydle Adame, a na szpicy Luuka De Jonga ta gra pewnie wyglądałaby tak samo jeśli nie lepiej.

Te klocki do siebie nie pasują. Nie ma w tej drużynie chemii. Druga linia wygląda beznadziejnie, atak wygląda beznadziejnie, obrona wyłącza się w 1 minucie meczu bo przecież aut powinien być nasz to nie trzeba już biegać. Ciężko się to ogląda.

3

Teraz tylko czekać na:
"Oriol Romeu świetnie pracuje na treningach i przyda nam się w pozostałej części sezonu."
"Sergi Roberto jest wielkim kapitanem i jest dla nas bardzo ważny." i jedziemy dalej.

1

@Kondzix No bezpośrednio dwa razy wygraliśmy, więc faktycznie remis.

3

Zdjął Fermina, zostawił Roberto...

0

Romeu i Roberto, nigdy nie zapomne tego duetu.

0

To żółtko jest, typowy stempel.

0

Żenujące to jest.

2

Ostatni mecz, w którym Barcelona była lepsza od rywala o więcej niż jedną bramke to mecz z Antwerpią 19 września... to jest dramat. My z każdym się męczymy, nieważne w jakim składzie.

0

To wygląda jak mecz w Ekstraklasie, a nie w Lidze Mistrzów.

1

@Essos Pół piłkarz-pół szklanka.

3

7 punktów do Girony, 5 do Realu i praktycznie wszystkie trudne mecze na wyjeździe. Nie da się patrzeć optymistycznie w przyszłość.

1

4 bramki stracone. Rzygać się chce.

0

Jak grały prześcieradła? Remis zasłużony?

0

Trent w obronie to jakby manekina postawić. Mniej więcej taka sama skuteczność.

33

2

@DragonxNF Dla mnie wygląda jak shit, robią z Godzilli i Konga marvelowskich bohaterów.

0

Ogólnie to oglądając dzisiejszy mecz miałem trochę przed oczami Barcelone z najlepszego okresu. Szybkie, dokładne podania, superwysoko ustawiona linia obrony z świetnym pressingiem i zbieranie 99% drugich piłek. To jest baza. To jest czym była wielka Barcelona.

Powinno być przynajmniej 3-0. Ta drużyna ma jednak olbrzymi problem ze skutecznością i to od początku pracy Xaviego.

Chciałbym wierzyć, że tak będzie teraz gra wyglądała natomiast wiadomo jak jest. No, ale zobaczymy. Dzisiaj świetny mecz.

0

Niech ktoś ich nauczy strzelać błagam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?