Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Domin7777 Pech to można mieć w jednym czy dwóch meczach, a nie od roku. Nikt nie potrafi strzelać, tyle. Do tego amatorka w obronie czyli mecz jak zawsze.
0
@HavertzKai Ale pewnie ściągnie kuskus na kolacje, która odbędzie się by wzmocnić morale drużyny.
4
@marcin62 Przeglądam ten profil i ciężko mi powiedzieć czy to fake czy jednak istenieją tacy ludzie. Edit: To jednak bait jest.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Firestone I 13 spotkań bodajże bez gola. Sprzedać w lato i odzyskać pieniądze.
0
@Gaz Przecież 12 baniek za 33 letniego Aube to był świetny deal. Tutaj zawsze jest płacz, że nie sprzedajemy graczy gdy możemy na nich jeszcze zarobić, a to był ostatni dzwonek. Można jedynie czepiać się, że nie zostały one odpowiednio wydane.
2
@Mike3554 To po ilu takich spotkaniach można zrzucić wine na Xaviego? Pytam bo ten sam schemat występuje praktycznie od roku jeśli nie dłużej, a w tym sezonie to jest apogeum.
0
@Selectmeh Tak, tak, źle to zostało napisane.
9
https://x.com/_BarcaInfo/status/1736147525852103153
Twit jest dziwnie napisany, chodzi o wygraną więcej niż jedną bramką. To jest dramat, każdy mecz to męka.
4
@Cobra303 Czyli gdy cała drużyna jest bez formy to nie jest wina Xaviego? Nie mówimy tu o jednym meczu, my non stop mamy problem ze skutecznością.
0
@Blanco16 Nie no, wszyscy bez formy, nie obwiniajmy Xaviego. Każdy mecz to męka, nie obwiniajmy Xaviego.
0
Mam nadzieje, że w lato wezmą kasę z Premier League za Raphinhe bo to będzie ostatnia okazja. On tam jest ceniony bo dużo biega no i jest sprawdzony. To nie jest skrzydłowy dla Barcelony, on tu zupełnie nie pasuje.
6
Przecież mając na skrzydle Adame, a na szpicy Luuka De Jonga ta gra pewnie wyglądałaby tak samo jeśli nie lepiej.
Te klocki do siebie nie pasują. Nie ma w tej drużynie chemii. Druga linia wygląda beznadziejnie, atak wygląda beznadziejnie, obrona wyłącza się w 1 minucie meczu bo przecież aut powinien być nasz to nie trzeba już biegać. Ciężko się to ogląda.
3
Teraz tylko czekać na:
"Oriol Romeu świetnie pracuje na treningach i przyda nam się w pozostałej części sezonu."
"Sergi Roberto jest wielkim kapitanem i jest dla nas bardzo ważny." i jedziemy dalej.
1
@Kondzix No bezpośrednio dwa razy wygraliśmy, więc faktycznie remis.
3
Zdjął Fermina, zostawił Roberto...
0
Romeu i Roberto, nigdy nie zapomne tego duetu.
0
To żółtko jest, typowy stempel.
0
Żenujące to jest.
2
Ostatni mecz, w którym Barcelona była lepsza od rywala o więcej niż jedną bramke to mecz z Antwerpią 19 września... to jest dramat. My z każdym się męczymy, nieważne w jakim składzie.
0
To wygląda jak mecz w Ekstraklasie, a nie w Lidze Mistrzów.
1
@Essos Pół piłkarz-pół szklanka.
3
7 punktów do Girony, 5 do Realu i praktycznie wszystkie trudne mecze na wyjeździe. Nie da się patrzeć optymistycznie w przyszłość.
1
4 bramki stracone. Rzygać się chce.
0
Jak grały prześcieradła? Remis zasłużony?
0
Trent w obronie to jakby manekina postawić. Mniej więcej taka sama skuteczność.
33
Nie przestaje mnie to bawić.
https://x.com/Joao__Ooc/status/1731641156180599263
2
@DragonxNF Dla mnie wygląda jak shit, robią z Godzilli i Konga marvelowskich bohaterów.
0
Ogólnie to oglądając dzisiejszy mecz miałem trochę przed oczami Barcelone z najlepszego okresu. Szybkie, dokładne podania, superwysoko ustawiona linia obrony z świetnym pressingiem i zbieranie 99% drugich piłek. To jest baza. To jest czym była wielka Barcelona.
Powinno być przynajmniej 3-0. Ta drużyna ma jednak olbrzymi problem ze skutecznością i to od początku pracy Xaviego.
Chciałbym wierzyć, że tak będzie teraz gra wyglądała natomiast wiadomo jak jest. No, ale zobaczymy. Dzisiaj świetny mecz.
0
Niech ktoś ich nauczy strzelać błagam...