1

Jak widać nie trzeba klepać piłki przez 30 minut żeby stworzyć sobie okazje bramkową.

4

Boże jaka piękna kamera meczowa.

11

Temu co się Ter Stegen włączył.

10



Oriol partidazo dzisiaj jak zwykle.

0

Tak w ogóle to gramy teraz na 4 pomocników i gra jest lepsza o jakieś 5%, więc chyba już wiemy co będziemy oglądać w następnym spotkaniu.

1

Patrzcie jak biegają teraz nagle. Chyba kupa z majtek wyleciała i wreszcie można się szybciej poruszać.

0

@Meskalina Maszyna ruszyła, tu będzie tryplet.

5

Ktoś tu ostatnio porównywał Theo Hernandeza z Balde no i chyba przeczytał.

3

Gol z kontry, z dystansu i gol Balde. Teraz to już jestem pewny, że żyje w symulacji i się coś zbugowało.

6

Bramka z kontry i z dystansu, matrix się rozpieprzył.

1

Haha, ale Żul się odpalił.

1

Xavi jak w zegarku. 60:00 i zmiany.

1

Jeśli ktoś ogląda mecze Barcelony w ostatnich sezonach to naprawde może się nazwać prawdziwym kibicem. Jest pewnie jakieś tysiąc innych, bardziej przyjemnych rzeczy do oglądania czy roboty niż spędzanie dwóch godzin na te "spektakle", a mimo to ogląda się ten shit.

2

Xavi zrobi zmiane w 60 minucie. Kurs 1.01.

0

Jak to w ogóle jest możliwe żeby prawie każdy zawodnik był pod formą?

0

Oriol chyba Messiego z Betisem chciał zrobić.

4

Oni w 30 minut mogli 3 bramki stracić z 3-ligowcem. Hahahaha.

0

I cyk, Oriol dzisiaj zrobił już swoje.

0

Xavi to chyba od Zidana pożyczył taktyke na ten mecz. Same wrzutki.

2

Chłopak ma instynkt strzelecki.

1

Ależ w tej drużynie jest chemia.

2

@Magicc89PL Raphinha może nie potrafi w drybling, ale robi liczby. Antony robi tylko kółeczka i 0 liczb.

2

@PatrychoO Ustawione jak 8 Złotych Piłek.

3

@kondzix2115 Już leci zamienić Mbappe na Ferrana.

0

W czwartek oklep od Unionistas i można kończyć sezon bo Puchar Króla to jedyne trofeum na jakie mamy jakiekolwiek szanse.

13

@aarroo76 I najlepsze jest to, że my zagraliśmy wtedy świetny mecz.

5

Pep wracaj do domu i zabierz tak z połowe City ze sobą.

3

@NeroTFP1 Klasyk

4

@Rust_Cohle Wszyscy 1, Lewus 2 za woleja i Christensen 7 bo był jako jedyny trzeźwy dzisiaj.

1

Polecam jeszcze raz zobaczyć jakie my bramki straciliśmy. Ostatnio taki sabotaż widziałem jak Upamecano sam Bayernowi dwumecz przegrał z City sezon temu w LM. Kounde z Araujo się dzisiaj podzielili. Fantastyczne występy indywidualne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?