Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak widać nie trzeba klepać piłki przez 30 minut żeby stworzyć sobie okazje bramkową.
4
Boże jaka piękna kamera meczowa.
11
Temu co się Ter Stegen włączył.
10
Oriol partidazo dzisiaj jak zwykle.
0
Tak w ogóle to gramy teraz na 4 pomocników i gra jest lepsza o jakieś 5%, więc chyba już wiemy co będziemy oglądać w następnym spotkaniu.
1
Patrzcie jak biegają teraz nagle. Chyba kupa z majtek wyleciała i wreszcie można się szybciej poruszać.
0
@Meskalina Maszyna ruszyła, tu będzie tryplet.
5
Ktoś tu ostatnio porównywał Theo Hernandeza z Balde no i chyba przeczytał.
3
Gol z kontry, z dystansu i gol Balde. Teraz to już jestem pewny, że żyje w symulacji i się coś zbugowało.
6
Bramka z kontry i z dystansu, matrix się rozpieprzył.
1
Haha, ale Żul się odpalił.
1
Xavi jak w zegarku. 60:00 i zmiany.
1
Jeśli ktoś ogląda mecze Barcelony w ostatnich sezonach to naprawde może się nazwać prawdziwym kibicem. Jest pewnie jakieś tysiąc innych, bardziej przyjemnych rzeczy do oglądania czy roboty niż spędzanie dwóch godzin na te "spektakle", a mimo to ogląda się ten shit.
2
Xavi zrobi zmiane w 60 minucie. Kurs 1.01.
0
Jak to w ogóle jest możliwe żeby prawie każdy zawodnik był pod formą?
0
Oriol chyba Messiego z Betisem chciał zrobić.
4
Oni w 30 minut mogli 3 bramki stracić z 3-ligowcem. Hahahaha.
0
I cyk, Oriol dzisiaj zrobił już swoje.
0
Xavi to chyba od Zidana pożyczył taktyke na ten mecz. Same wrzutki.
2
Chłopak ma instynkt strzelecki.
1
Ależ w tej drużynie jest chemia.
2
@Magicc89PL Raphinha może nie potrafi w drybling, ale robi liczby. Antony robi tylko kółeczka i 0 liczb.
2
@PatrychoO Ustawione jak 8 Złotych Piłek.
3
@kondzix2115 Już leci zamienić Mbappe na Ferrana.
0
W czwartek oklep od Unionistas i można kończyć sezon bo Puchar Króla to jedyne trofeum na jakie mamy jakiekolwiek szanse.
13
@aarroo76 I najlepsze jest to, że my zagraliśmy wtedy świetny mecz.
5
Pep wracaj do domu i zabierz tak z połowe City ze sobą.
3
@NeroTFP1 Klasyk
4
@Rust_Cohle Wszyscy 1, Lewus 2 za woleja i Christensen 7 bo był jako jedyny trzeźwy dzisiaj.
1
Polecam jeszcze raz zobaczyć jakie my bramki straciliśmy. Ostatnio taki sabotaż widziałem jak Upamecano sam Bayernowi dwumecz przegrał z City sezon temu w LM. Kounde z Araujo się dzisiaj podzielili. Fantastyczne występy indywidualne.