Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja wiem, że gramy straszne gówno w tym sezonie, ale to co sędziowie odpieprzają to dawno czegoś takiego nie widziałem. Dosłownie w każdym jednym meczu popełniają ogromny błąd lub błędy na niekorzyść Barcelony.
Na Roque oczywiście powinien być karny. Prawdopodobnie 2-0 i po meczu. No, ale faulu nie było. Rozumiem sędzia mógł nie widzieć. ALE VAR NAWET NIE ZAREAGOWAŁ.
Dosłownie kilka minut później chłop pakuje się od tyłu w nogi Roque i dosłownie centymetrów brakowało do bramki na 1-1.
Nie dość, że Barcelona gra takie gówno to jeszcze sędziowie sprawiają, że całkowicie odechciewa się te pieprzoną lige oglądać.
I to nie jest przypadek. Nie przez pół sezonu. Nie z różnymi sędziami. Takie sytuacje jak ta na Roque są sprawdzane na VARze przez kilka minut w innych meczach.
4
Szukali wałka, ale no niestety nie dało się. Szkoda, że niczego nie szukali przy ewidentnym karnym na Roque. Żałosna liga.
2
Sędzia bardzo się stara żeby było 1-1.
0
Ostatnio nam się seria skończyła, więc musismy znowu ze 20 spotkań z rzędu wygrać jedną bramką.
1
@messicocacola Zdjął Fermina żeby wpuścić Oriola...
0
I niech mi ktoś powie, że każda drużyna jest traktowana tak samo. Nawet nie dostał wiadomości z VARu. Taka akcja w meczu Realu 5 minut byłaby analizowana.
2
To karny jest...
1
Nie no to jest absolutna żenada.
0
Jak będzie 0-2 to może z 10 minut normalnego meczu zobaczymy.
2
Ależ reakcja zespołu po deklaracji Xaviego. Reakcja wymiotna.
0
Ale nam się widowisko trafiło. Oho, powinno być 0-1.
2
Najlepszy strzelec Barcelony ma po połowie sezonu 8 bramek, 2 mniej od gracza Osasuny...
4
Przygotowanie fizyczne TOP. Rok w rok to samo.
2
Jakby ktoś chciał Xaviego bronić po tym meczu to w poprzednim Barcelona przyjęła 4 bramki, a Athletic miał 4.68 xG co jest jakąś abstrakcją. Do tego my tracimy bramki z 3 i 4 ligowcami.
Gdyby to zdarzyło się raz to okej. Niestety, ta drużyna jest w całkowitej rozsypce, a gra jest gówniana praktycznie od roku.
Jest jeszcze argument, że piłkarze zaczęli grać po bramce na 2-0. Tutaj też wina leży po stronie Xaviego bo to nie jest pierwszy przypadek - on po prostu nie jest w stanie nakłonić ich do takiej gry.
Xavi po prostu przyszedł tutaj za wcześnie. Ogólnie ja widze mniej więcej jego koncepcje, gra od czasu do czasu nie wygląda źle, ale to jest za mało. Zdecydowanie za mało biorąc pod uwagę jakość zawodników.
Może gdyby potrenował jakiś inny zespół ze 3 lata, trochę liznął europejskiej piłki to byłoby lepiej? A jeśli nie to, to powinien zacząć od Barcelony B.
Na pewno nie skreślałbym go jako trenera bo może się okazać, że to będzie świetny trener. Po prostu na Barcelone było za wcześnie.
5
@kanver_ A jak myślisz? Podpowiem: bramkarz.
0
@lntrowertyk 4:4 jak już. I co to niby zmienia?
0
Ale co pograli sobie tiki take w polu karnym to ich.
4
Absolutnie wszystko mi jedno po tym meczu. Ta drużyna nie zasługuje na żadne emocje.
0
Nie będzie karnego. I słusznie.
1
No kto by się spodziewal, że wystarczy troche pobiegać i gra wygląda od razu inaczej.
1
Piękna asysta Lewego. Piękne przyjęcie.
1
@bartas97 Nie wiem, dla mnie ta akcja z Ferranem mogła być do odgwizdania bo to była jedna z tych sytuacji gdzie decyzja mogła pójść w obie strony.
W tej w ogóle nie rozumiem dlaczego był sprawdzany spalony gdzie wcześniej Kounde był kopnięty w noge, tylko po prostu się nie wywalił...
0
Ciekawe kiedy ruszy medialna kampania na temat wywalenia Lewandowskiego. Kontrakt co raz wyższy, a użyteczność na boisku co raz mniejsza.
0
@bartas97 To niech zrozumieją. Tam był też w ogóle faul na Kounde.
17
Kompletnie nie rozumiem dlaczego Fermin jest tak bardzo przyspawany do ławki szczególnie, że jest najbardziej profilem podobny do Gaviego.
1
Wyobraźcie sobie jaką pressingową maszyną byłby Gavi u Kloppa. On by robił 20 km co mecz.
1
Dla mnie Klopp to jest trener idealny w tej chwili z jednego prostego powodu - nauczyłby ich biegać. Po tym meczu z Athleticiem ja wiem, że tylko taki trener jest w stanie coś zmienić w tych katalońskich mózgach. Rok w rok jest to samo, wieczne kontuzje i beznadziejne przygotowanie fizyczne.
0
City degradacja do 4 ligi za machloje finansowe i niech się Pep z Kloppem biją kto poprowadzi walca po Xavinecie. A co tam.
14
Ernesto Valverde, który w Barcelonie mówi, że on nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do przygotowania fizycznego idzie do Athleticu i tam każdy jeden piłkarz biega jak szalony. Ale przecież tak samo było gdy Valverde ich nie trenował.
Po prostu Athletic w swojej filozofii ma świetne przygotowanie fizyczne bo to jest baza tam dla piłkarzy, nie ważne kto ich trenuje.
Barcelony ktokolwiek nie trenuje to widać jak na dłoni, że oni są słabi fizycznie.
Dziwnym trafem zawsze w Europie mamy największy problem z Bayernem, który również, nie ważne jaki skład, jaki trener, jest świetnie przygotowany fizycznie.
Albo filozofia się zmieni albo nic się nie zmieni.
2
Wziąłbym praktycznie każdego trenera (oczywiście oprócz Mourinho), który wreszcie nauczyłby ich biegać od pierwszej do ostatniej minuty. Ja mam wrażenie, że Barcelona jako klub, bo to samo dzieje się z każdym kolejnym trenerem, zatrzymała się w czasie 15 lat temu i myślą, że na stojaka wygra się mecz, a rywale padną na kolana. Tam musi się zmienić mentalność bo bez tego nic się nie zmieni.
Pamiętam jak Ferran przychodził do Barcelony i strzelił piękną bramkę z Athleticiem. Sam mecz wyglądał bardzo podobnie do tego dziś - Athletic Nas zabiegał. Dwa lata minęły i nie zmieniło się nic. Żeby rywalizować w Lidze Mistrzów trzeba biegać jak dzisiaj Baskowie, a to jest coś czego Barcelona od dawna nie potrafi, a co jest w dzisiejszej piłce absolutną podstawą.