Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck A wystarczyło z nimi wygrać grupowy mecz i historia potoczyłaby się zupełnie inaczej. On był już jedną nogą poza klubem.
7
To się City zdziwi jak będziemy lecieć wykupić Cancelo w 150 ratach jak usłyszą, że chcemy też Haalanda.
5
Teraz tylko czekać aż Tebas wyjdzie i powie, że Barcelona musi sprzedać 6 zawodników żeby zarejestrować sprzątaczke, i można iść spać.
10
@Cule1234 Do City Xavi i Raphinha, do Barcelony Guardiola i Haaland. Uczciwa transakcja.
0
Haaland to oczywiście kocur i zawodnik, który przez najbliższe 10 lat pewnie rok w rok będzie się bił o Złotą Piłkę, ale nie wiem czy transfer Rodriego nie byłby w tym momencie bardziej kluczowy. Gdyby to oczywiście wszystko było realne.
2
Niech Laporta zrobi streama jak bebechem się bawi czy coś to nie tylko na Haalanda się uzbiera, ale i na Mbappe starczy.
1
Ciekawe co jest bardziej prawdopodobne - to, że naukowcy wynajdą wehikuł czasu i Messi wróci do Barcelony 20 lat młodszy czy to, że Haaland tu przyjdzie.
0
Guardiola i Haaland latem w Barcelonie. Boże, to się dzieje!11!
8
@escarabajo Naprawde bardzo fajna kariera szczególnie biorąc pod uwage jakie miał kontuzje. Statystyki też niczego sobie.
4
Teraz tylko czekać aż Guardiola zmieni Haalanda.
14
Trzeba było zdobyć 6 punktów z Granadą i Villarealem, a nie 1. Najbardziej frajersko oddane punkty od niepamiętnych czasów.
0
@michal199500hehe Pisałem to wiele razy, czemu ty jeszcze bana nie masz na tym koncie to nie wiem.
9
Ramos w 93 na 1-0, błagam. Tylko nie samobójczą.
0
Atletico chyba bardzo nie chce zagrać w LM w przyszłym sezonie.
1
Ciągle mnie zastanawia dlaczego Xavi odstawił do zamrażarki Fermina jednocześnie cały czas narzekając jak bardzo brakuje mu Gaviego. Ferminowi jeśli chodzi o cechy wolicjonalne jest zdecydowanie mu najbliżej, a do tego wcale nie brakuje mu jakości piłkarskiej.
3
@Faro Nie, De Jonga nie należy sprzedawać tylko należy mu kupić dobrego DMa. Barcelona od lat ma problemy z wyprowadzeniem piłki gdy rywal siada na nich wysokim pressingiem. Jak sprzedasz De Jonga to zobaczysz tylko lagi na Robercika albo straty pomocników/Ter Stegena prowadzące do straty bramek.
0
@Faro Tu trzeba trenera i ze 2 transfery.
3
Przecież to Napoli jest tak beznadziejne, że to szok. Ja nie wiem, oni wyszli zesrani jakby grali na Barcelone Guardioli. Tyle niedokładności z ich strony, 0 pressingu. Tu do przerwy 2-0 już powinno być, ale Xavineta jak zwykle nie zawodzi.
0
@baster82 Słaby mecz wybrałeś do porównania. Atletico było słabe w tym spotkaniu.
1
Jak tak patrze na tabele Ekstraklasy to połowa klubów bije się o utrzymanie, a połowa o mistrzostwo. Niesamowita liga.
26
@michal26 Wlącz sobie Inter Atletico to zaraz uśniesz.
0
@Forsyth Atletico w sumie miało tylko te setke Lino.
0
@kejdzi Budżet na jedzenie dla Laporty ;]
0
Niby mecz nudny, Inter nic wielkiego nie gra, a luźno 3 bramki mogli już mieć. To jest bardzo poukładana drużyna, często się mówi drużyna "turniejowa".
1
Lautaro wersja Mundial
1
@MichalZZZ To nigdy nie jest karny
4
I znowu Ci nudziarze...
5
Niech ktoś zabierze prawa do LM Polsatowi, błagam.
2
@Emhyr W Barcelonie to ja takiego gola już wieki nie widziałem.
2
@Sulimo Już wolałbym chyba zimnego kurczaka jeść niż z mikrofali. Tylko piekarnik.