0

@P33ck A wystarczyło z nimi wygrać grupowy mecz i historia potoczyłaby się zupełnie inaczej. On był już jedną nogą poza klubem.

7

To się City zdziwi jak będziemy lecieć wykupić Cancelo w 150 ratach jak usłyszą, że chcemy też Haalanda.

5

Teraz tylko czekać aż Tebas wyjdzie i powie, że Barcelona musi sprzedać 6 zawodników żeby zarejestrować sprzątaczke, i można iść spać.

10

@Cule1234 Do City Xavi i Raphinha, do Barcelony Guardiola i Haaland. Uczciwa transakcja.

0

Haaland to oczywiście kocur i zawodnik, który przez najbliższe 10 lat pewnie rok w rok będzie się bił o Złotą Piłkę, ale nie wiem czy transfer Rodriego nie byłby w tym momencie bardziej kluczowy. Gdyby to oczywiście wszystko było realne.

2

Niech Laporta zrobi streama jak bebechem się bawi czy coś to nie tylko na Haalanda się uzbiera, ale i na Mbappe starczy.

1

Ciekawe co jest bardziej prawdopodobne - to, że naukowcy wynajdą wehikuł czasu i Messi wróci do Barcelony 20 lat młodszy czy to, że Haaland tu przyjdzie.

0

Guardiola i Haaland latem w Barcelonie. Boże, to się dzieje!11!

8

@escarabajo Naprawde bardzo fajna kariera szczególnie biorąc pod uwage jakie miał kontuzje. Statystyki też niczego sobie.

4

Teraz tylko czekać aż Guardiola zmieni Haalanda.

14

Trzeba było zdobyć 6 punktów z Granadą i Villarealem, a nie 1. Najbardziej frajersko oddane punkty od niepamiętnych czasów.

0

@michal199500hehe Pisałem to wiele razy, czemu ty jeszcze bana nie masz na tym koncie to nie wiem.

9

Ramos w 93 na 1-0, błagam. Tylko nie samobójczą.

0

Atletico chyba bardzo nie chce zagrać w LM w przyszłym sezonie.

1

Ciągle mnie zastanawia dlaczego Xavi odstawił do zamrażarki Fermina jednocześnie cały czas narzekając jak bardzo brakuje mu Gaviego. Ferminowi jeśli chodzi o cechy wolicjonalne jest zdecydowanie mu najbliżej, a do tego wcale nie brakuje mu jakości piłkarskiej.

3

@Faro Nie, De Jonga nie należy sprzedawać tylko należy mu kupić dobrego DMa. Barcelona od lat ma problemy z wyprowadzeniem piłki gdy rywal siada na nich wysokim pressingiem. Jak sprzedasz De Jonga to zobaczysz tylko lagi na Robercika albo straty pomocników/Ter Stegena prowadzące do straty bramek.

0

@Faro Tu trzeba trenera i ze 2 transfery.

3

Przecież to Napoli jest tak beznadziejne, że to szok. Ja nie wiem, oni wyszli zesrani jakby grali na Barcelone Guardioli. Tyle niedokładności z ich strony, 0 pressingu. Tu do przerwy 2-0 już powinno być, ale Xavineta jak zwykle nie zawodzi.

0

@baster82 Słaby mecz wybrałeś do porównania. Atletico było słabe w tym spotkaniu.

1

Jak tak patrze na tabele Ekstraklasy to połowa klubów bije się o utrzymanie, a połowa o mistrzostwo. Niesamowita liga.

26

@michal26 Wlącz sobie Inter Atletico to zaraz uśniesz.

0

@Forsyth Atletico w sumie miało tylko te setke Lino.

0

@kejdzi Budżet na jedzenie dla Laporty ;]

0

Niby mecz nudny, Inter nic wielkiego nie gra, a luźno 3 bramki mogli już mieć. To jest bardzo poukładana drużyna, często się mówi drużyna "turniejowa".

1

Lautaro wersja Mundial

1

@MichalZZZ To nigdy nie jest karny

4

I znowu Ci nudziarze...

5

Niech ktoś zabierze prawa do LM Polsatowi, błagam.

2

@Emhyr W Barcelonie to ja takiego gola już wieki nie widziałem.

2

@Sulimo Już wolałbym chyba zimnego kurczaka jeść niż z mikrofali. Tylko piekarnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?