Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sergio5 Barcelona i cały rynek oszalała po tym transferze Neymara do PSG. 82 bańki za Suareza w tym wieku i w takiej formie to był naprawde dobry transfer. Jak można było w 9 lat z takiej drużyny, z takim kapitałem stoczyć się w to obecne gówno...
10
@KibicBarcy84 Wygrałeś nagrode za najbardziej cebularski komentarz miesiąca. Gratulacje!
1
@NeroTFP1 Jak 13 to zmieniam zdanie, jednak beznadziejne te statystyki. ;]
7
To są absolutnie chore statystyki, szczególnie jak ktoś oceniałby tylko jak wizualnie wygląda Lewandowski.
6
O matko, nie...
0
@msbigd W Barcelonie jest problem systemowy, tutaj nikt nie gra nawet na 50% swoich możliwości prócz Yamala, który jest dzieckiem. Nie ma sensu rozmawiać o pojedynczych zawodnikach.
0
@kamiVeB Nie ma czegoś takiego jak słaby sezon Messiego...
0
@msbigd No i pomiędzy tą trójką graczy Realu, a pierwszą dwójką graczy Barcelony nie ma różnicy, problemem w tej chwili jest trener.
13
@Barca2022 No i co się tu nie zgadza?
0
Brakuje mi siły do tej drużyny. To była jakość gry na poziomie spadkowicza La Liga.
0
Będą ogromne ciężary z Napoli w jakiej formie by nie byli. Ta gra jest dramatyczna, nic tu się nie klei. Nie ma opcji, że to się zmieni, to trwa zbyt długo. Barcelona nie nadaje się do poważnego futbolu obecnie, jeśli jakakolwiek drużyna wyjdzie na nas jak Athletic w Pucharze Króla to nie będzie co zbierać. Już Baskowie mieli 4.68 xG co jest abstrakcją, nie chce myśleć co może być z lepszą drużyną.
2
@Danny Gaucho Piękne wykończenie, ale tak szczerze to niepotrzebne ryzyko, wystarczy by podał do Joty, a ten ma pustą bramke.
0
Dzisiaj to już na pewno drużyna zareaguje po tej deklaracji Xaviego.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawy typ bo akurat Sociedad od 4 spotkań nie potrafiło strzelić ani jednej bramki.
0
@michal199500hehe Nick idealny do komentarza.
4
Liga Mistrzów za 10 dni. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani.
0
Trzeba powiedzieć, że Roque ma narazie znakomite wejście do drużyny. Nie gra dużo, a luźno już mógłby mieć ze 4 bramki.
Gdyby Fati jakimś cudem odżył i nagle był zdrowy to można sobie marzyć o trio Fati - Roque - Yamal w przyszłości. Ale to raczej tylko sfera marzeń.
0
Całkowicie nie rozumiem dlaczego VAR nie może wkraczać gdy pokazywana jest druga żółta kartka. Przecież to jest absurdalne. Już dawno powinni to zmienić.
0
To był taki mecz jakiego spodziewałbym się w środku sezonu w lidze. Nic spektakularnego, ale spokojnie zdobyte 3 pkt. Szkoda tylko, że już jest po lidze.
53
Wiecie co jest najgorsze z tą czerwoną kartką? Że ten pieprzony sędzia cały mecz miał w dupie każdy faul na kartke, a było takich mnóstwo. Wszedł Roque i nagle wszystko się zmieniło. Chciałbym znać jego proces myślowy.
1
@macio_944 Na lekarzy już za późno.
6
@Faro Kogo obchodzi ten psychiatryk?
1
@Ogorinho1974 VAR nie może odwołać drugiej żółtej kartki.
1
@Kamiloza91 raczej ją anulują
1
Żenująca liga...
0
@Aragorn33 Ta najlepsza obrona w Europie to była głównie robota Ter Stegena, którego teraz nie ma.
2
@BARCA1899Messi Obejrzyj sobie bramke, nie trać 2 godzin, nie warto. Przypomnij sobie każdy jeden mecz, który wygraliśmy różnicą jednej bramki przez ostatni rok i tak właśnie dzisiaj grali.
1
@Emhyr U mnie wystąpiła reakcja senna gdy oglądałem ten mecz.
0
Co myślicie? Na początku też myślałem, że to był faul, ale on dosłownie już wytracił całą prędkość na sam koniec. Ale może faktycznie tu też powinien być karny.
0
@Pedri16Future W innych meczach sędzia podejmuje decyduje, a potem VAR magicznie wkracza :) To o czym mówisz rzadko obowiązuje i takie sytuacje są w 99% analizowane przez VAR.