Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro No na bank zagra chłop co ma 100 minut w pierwszej drużynie Barcelony.
0
@tristan87 Fermin > Roberto
1
@MasterKrzych Polecam przeczytać wywiad treneiro na głównej. Pedri ma szanse na minuty, Cancelo raczej nie, Inigo skreślony raczej.
4
@Culer9002 Wygląda jak Jezus to może coś wymodlimy u niego.
1
Jak Barcelona chce cokolwiek ugrać w tym Superpucharze to im wszystkim musi coś w głowie przeskoczyć. Zielińskiemu do teraz się to nie udało, więc szanse marne.
0
Hahaha co to było?
0
Dobry ten Griezmann. Do Barcy go.
0
Xavi, bierz notes i notuj jak ma Barca spod pressingu wychodzić.
11
@Foro La Rambla jako eksperyment społeczny.
5
@bartas97 Ładna ekipa totalnych wiadomoczego się tam szykuje.
2
Koeman mówił, że nie może grać tiki taki i kasztanki bo drużyna jest za słaba. Za to Xavi ciągle mówi, że gramy dobrze. Może jakby ich połączyć to wyszłyby w miare rozsądne wypowiedzi.
20
@Witekk10 Setien chyba
0
Różowy Araujo z czerwem.
1
@matirix20 Fati bo jest darmowy. Felixa na ten moment nie warto wykupować.
7
@Pawel13sz @Comentateiro 125 lat temu akurat na emeryture przechodził.
18
Przecież to jest niewiarygodne.
9
W życiu nie pamiętam żeby w Barcelonie był taki chaos na boisku. Nawet za Setiena. Tam była jakaś taktyka, milion bezproduktywnych podań, no ale była. Teraz? Tego w ogóle nie da się nazwać drużyną, nic do siebie nie pasuje.
0
Szkoda, że LM nie ma teraz. Barca - Napoli, oh jaki to byłby spektakl. Pierwszy w historii mecz gdzie obie drużyny by odpadły.
1
@bartas97 Ten rekord już ze 3 mecze temu został pobity. Xavi zrobi taki rekord, że nikt go nie pobije.
2
Ta drużyna jest upośledzona.
0
Xavi podpisał pakt na wygrywanie 1 bramką.
0
Hahahahahhahahhahaha
0
Piękny jest ten zespół.
5
To się Inigo nagrał.
2
Felix jest tragiczny.
1
Ale Joga Bonito.
16
Patrz Balde i się ucz.
0
Nie no ten Oriol jest niesamowity. W normalnym spotkaniu to już by miał 2 asysty jak ostatnio w LM.
12
Nie ma opcji, że Casado będzie grał gorzej od Romeu, no nie ma. Do tego to jest młody piłkarz, nawet jeśli nie na pierwszy skład to zawsze łatwiej będzie go sprzedać za niezłe pieniądze. Oby Xavi w końcu przejrzał na oczy i dał mu chociaż 30 minut w tym meczu.
6
Kto oglądał pierwsze rundy Pucharu Króla w ostatnich latach ten na te połowe narzekał nie będzie.