11

Jedyny piłkarz, który dojechał na mecz to Christensen. Trzyma najrówniejszy poziom odkąd przyszedł 2 lata temu. Pewnie w lato będzie sprzedany.

0

Kounde i Araujo piękny mecz.

0

@wawrzyn1 Chciał być na siłe obiektywny. Mieli jeszcze jedną dobrą szanse, ale Barcelona miała przynajmniej dobre dwie, w tym poprzeczke.

5

@Arczek2001 Tak, a na obronie będzie grał Sergi Roberto. Krótką pamięć macie. To jest środkowy obrońca na dekade, a ty go chcesz za 80 baniek sprzedać. Jeszcze miesiąc temu był TOP3 obrońcą na świecie.

0

Myśle, że reprezentacja Polski Czesława Michniewicza miałaby dzisiaj szanse wygrać z Barceloną. Ustawiłby nisko obrone, a przy tym tempie rozgrywania nie byłoby problemu żeby przesuwać. Do tego ktoś posłałby ze 2 lagi na Robercika, Kounde by się przewrócił albo Araujo kogoś sfaulował w polu karnym.

0

@Gaz Też to zauważyłem. Zamiast na pełnej wpychać się przed obrońce to on się patrzy czy ktoś nie biegnie po drugiej stronie...

1

Dzisiaj Roberto partidazo i w związku z tym dożywotni kontrakt.

13

Xavi jak powiedział na konferencji tak robi - chce przejąć kontrole nad meczem wystawiając 4 pomocników. Zobaczymy jak to wyjdzie. Mimo gównianej formy wcale dzisiaj nie jesteśmy na straconej pozycji, potencjał w składzie jest ogromny. Oby dzisiejszy mecz był naprawde przełomowy dla tej drużyny.

1

Almeria naprawde ciśnie tak Girone jak statystyki na to wskazują? 11 strzałów do 1 na ten moment.

0

@katalonczyk987 Spotify ostatnio podrożało. Już wiadomo dlaczego.

0

@vangoor Tak średnio bo Xavi to ma akurat pozytywny bilans na Ancelottiego.

1

@michal26 Nie oglądałem Shazama, ale nie wyobrażam sobie, że może być coś gorszego niż Thor Love and Thunder. Ten film to zbrodnia na kinematografii.

1

@Barti_Blaugrana Chcesz bana na płyte główną?

0

@darr0o Czekaj, czekaj. Ty chcesz z prawego pomocnika/prawego skrzydłowego zrobić lewego obrońce? Do tego chcesz kupić Leao oraz Wirtza za mniej więcej 250 baniek, a do tego młodego Brazola i Cancelo czyli kolejne 50+ baniek? To nieźle Ci powiem.

0

@Emhyr Też myślałem, że żółta, ale jednak z tego co widać to wychodził na czystą pozycję.

0

@Arden Świry po oknach wchodzą na dachy wieżowców, to? To jest nic.

9

@insp1re Pół sezonu ukrywania nie poszło na marne. W niedziele rusza maszyna i nic jej nie zatrzyma.

11

Właśnie zawodnik Osasuny się spłakał, że był faul przed pierwszą bramką.

Brawa dla sędziego, że się nie dał nabrać bo myśle, że 8/10 sędziów gwiżdże takie faule z automatu nawet nie patrząc czy był kontakt tylko na reakcje zawodnika upadającego.

0

@Cochise Piłkarz meczu, nie wiem czemu Frenkiemu dali

1

@Michael24 No Fermin to pewnie sobie polata w tym Superpucharze, ale tylko na tym dywanie, a nie na boisku szczególnie, że Pedri wrócił.

3

@brd42 Gundogan powinien dostać

1

@PatrychoO Po prostu kibice Realu i Barcelony zostali rozpieszczeni niesamowitymi składami. Teraz wracamy do 'normalności'. Nie ma już zawodników co walą po 40-50 bramek w lidze, ale to nie znaczy, że ten mecz będzie nudny.

0

Balde jeśli nadal będzie grał tak beznadziejnie to Cancelo jak wyzdrowieje powinien grać na LO, a Kounde na PO.

Kounde to ogólnie wygląda tam bardzo dobrze - może i lepiej niż na ŚO. Takie ustawienie daje nam lepszy balans w obronie, a i ofensywnie Kounde jakby się rozwinął względem poprzedniego sezonu.

Balde po prostu ma beznadziejny sezon i powinien trochę na ławce posiedzieć. Może presezon miał słaby po tej kontuzji w zeszłym sezonie bo on fizycznie wygląda gorzej. Tak czy inaczej obrona bez niego jest na ten moment po prostu lepsza.

0

@OskP W niedziele

3

Brawo dla sędziego bo nie dał się nabrać.

5

Tutaj nawet nie ma co pastwić się nad jednostkami. Od dawna po prostu nie ma drużyny. Randomowi kumple na orliku mają więcej zgrania niż aktualna Barcelona. Ciężko się to ogląda czyli nic nowego.

0

@Pytanie To akurat sędzia był dziwny jakiś. Tam pare kartek to luźno powinno być.

0

@Rust_Cohle Nie znam się na bukmacherce, ale to wydają się naprawde duże kursy. Wystarczy jedna strata w środku i jakiś faul taktyczny, a o to bardzo łatwo.

0

@Emhyr Mnie też denerwuje Xavi z tym Ferminem. Zagrał świetnie z Realem, a potem nagle do lodówki go odstawił.

1

@Faro Tak, tak, a potem byłby płacz, że Xavi nie umie wprowadzać nowych zawodników tylko od razu rzuca na głęboką wodę. Chłopak zagrał 2 mecze w tym jeden o nic w LM i z 4 ligowcem. W tym składzie tylko do Roberto można się przyczepić bo mógłby grać Fermin, ale to i tak na siłe bo Roberto jakieś tam argumenty ostatnio dawał żeby grać. To taka sama odklejka jak niektórzy piszą żeby grał Roque zamiast Lewego od początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?