Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
To niezły spalony.
0
Girona chyba sabotuje Barcelone tym Oriolem.
1
Może Kounde na skrzydełko, a Raphinha niech broni?
4
Mamy to! Pierwszy udany drybling Raphinhi w tym sezonie!
1
Oriol nawet z 4 ligowcem jest zagrożeniem dla wyniku...
0
Dzisiaj rusza maszyna Xaviego Hernandeza, a zatrzyma się ona dopiero 1 czerwca na Wembley po wygranej Lidze Mistrzów.
3
@PatrychoO Jeśli one będą rzeczywiście wyglądały tak jak na tej grafice to są to najlepsze stroje jakie widziałem od dawna. Piękne kolory. Chociaż chyba wolałbym żeby zamiast tych kolorowych boków była czarna.
2
@PatrykBarca Ale tu nie jest problemem ten jeden mecz. Problemem jest całokształt. Każdy mecz wygląda tak samo. My od września każdy mecz gramy na ostrzu noża. W ostatnich 15 minutach zdobyliśmy 27 pkt z 41 w tym sezonie...
0
@kynio302 Przecież Militao to był ich najlepszy obrońca przed kontuzją... On tylko pod koniec zeszłego sezonu miał zadyszke.
6
@pt9 Będzie taką samą trampoliną dla Rouqa jak dla Malcolma, Langleta, Frankiego i innych.
1
@Domin7777 Wyglądał tak samo jak każdy inny mecz przez ostatnie 3 miesiące.
1
@udarpawarotam To tylko pokazuje jaki on jest młody, 28 lat w 2032... przecież to jest prime dla piłkarza.
2
@MarioVeB! I to jakkolwiek usprawiedliwia te padake?
5
@Gaz Neymar to teraz by ze 130 baniek kosztował odchodząc z Brazylii. To zupełnie inny kaliber.
0
@kaczor14 Nie porównuj Antony'ego z Raphinhą. Raphinha nie ma dryblingu, ale robi przyzwoite liczby. Antony ma w 21 meczach 0 bramek i 0 asyst. Raphinha jest jakieś 3 półki wyżej obecnie.
9
@Kuba_1 Nie ma na rynku lepszego PO dla Barcelony. Jeśli będzie kosztował około ~25 mln to brać i się nie zastanawiać. Nadal jest w miare młody i skrojony pod Barce.
2
@Pawel13sz Alba miałby dzisiaj 2-3 asysty.
11
@Cule1234 Czyli pewnie 3 lata przerwy.
8
Balde dzisiaj występ poniżej jakiejkolwiek krytyki. Przeciętny lewy obrońca robi w tym meczu przynajmniej 2 asysty. Były przynajmniej 2 okazje gdzie mógł wystawić patelnie i to nie były skomplikowane sytuacje tylko albo źle przyjął albo źle podał. Innych sytuacji gdzie mógł dośrodkować to nawet nie licze... Naprawde, to był kryminał, nie pamiętam żeby boczny obrońca w jakiejkolwiek drużynie miał tyle okazji żeby komfortowo dograć piłke.
0
To była klasyczna akcja Xavinety.
4
W przerwie Adama Traore na skrzydło, a Luuk na 9 i jedziemy.
2
Ferran dobrze wygląda fizycznie, najlepiej odkąd dołączył do Barcy.
A mecz to jest absolutna żenada. Niby można było się tego spodziewać bo my tak gramy od dłuższego czasu, ale jednak jakaś nadzieja na poprawe była. Niestety w tej drużynie nie ma absolutnie nic, oni wyglądają jak grupa randomowych ludzi z orlika - zero jakiegokolwiek zgrania. Ciężko wyobrazić sobie, że ta drużyna wreszcie ruszy. Xavi przecież nie objął tego zespołu wczoraj, a gra z miesiąca na miesiąc jest coraz gorsza.
4
Piłkarze go nienawidzą. Znalazł jeden prosty sposób na przedłużanie umów. [ZOBACZ JAKI]
3
Hahahaa jaka bramka
0
Pablo Torre Joga Bonito
7
@Domin7777 Za 39 minut.
6
W skrócie thank you and good luck. Fantastyczny był to transfer.
1
@DJ6 Miał rok temu taką możliwość, a nawet go wypychali z klubu, a i tak nie odszedł, więc nie sądze żeby nagle zmienił zdanie.
0
Ależ walka o TOP4 w Anglii. Na ten moment 5 drużyn mieści się w 3 punktach.
1
@AFA90 Pójść to oni sobie mogą do żabki po hot doga szczególnie po 4 miejscu w grupie LM.