27

@Emhyr Widzisz, jakie rano. Ambasada argentyńska takie rzeczy w minute wyjaśnia.

3

@MikeBajson To jest jeszcze lepsze.


0

@DiscoCzareQ Tak, tak karny z Rayo to nie wiesz czy byłby słuszny - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13825864#comment-13825899 ale faul na Camavindze to był na 100%. Bardzo nie lubie takiej niekonsekwencji.

0

To sędziowanie to jest kpina. Gówniana forma to jedno, ale kradzieże w tej lidze to drugie. Czy to z Realem brak karnego na Araujo czy na początku sezonu na Gavim z Getafe czy teraz to jest jakiś żart. Potem na koniec sezonu przez tych klaunów może braknąć tych punktów. I wiadomo mylą się też w innych meczach, ale przeciwko Barcelonie to jest jakaś plaga. Rzygać się chce tą ligą.

3

Romeu dał odpowiednio dużo argumentów żeby go odstawić do zamrażarki. On zupełnie nie pasuje do układanki. Ferran to dzisiaj płotka.

Nie wiem czy Xavi to dźwignie. Ten zespół się męczy już od dawna. Dwa tygodnie takiej gry i może być po lidze biorąc pod uwagę terminarz.

0

@cules100pro Niemożliwe bo Pedri strzelał na bramke.

0

@TheNekro94 Też oglądam, ale na HBO Max. Tam są 3 sezony od dawna.

0

Piast ma na kuponie over 25 remisów w sezonie ligowym.

0

@Rewolucja123 A strzeli coś dzisiaj bo to już chyba rok bez bramki?

0

@tristan87 To się jeszcze okaże.

7

@TR3YWAY Bo może nie każdy to potrafi lub mu się nie chce i woli dać te stówke, i mieć z głowy na pół roku?

2

@Firestone Czy ja wiem czy takie słabe. Mają słabe punkty, ale tam jest i tak cholernie dużo jakości. Na pewno nie mają na tyle słabego składu żeby notować takie wyniki.

4

Niemcy 11 meczów po mundialu: 6 porażek, 2 remisy, 3 zwycięstwa. W życiu nie pamiętam żeby mieli tak beznadziejną serie.

1

@Albatros Myśle, że Sport to odklejeńcy jak zwykle.

0

@Criss18Barca Też bym się podał do dymisji gdybym nie wyszedł z tej gównianej grupy z kompletem punktów.

1

@PaPo Z tego co piszą to tylko dysk jest większy bo ma 1TB zamiast ~825GB. Reszta to samo.

0

@michal26 Bellingham i Ceballos chyba żyją i będą grali od razu po przerwie.

0

@messiiiiik Wróci już na Rayo.

0

@Muszynianka W Google

10

@hayek Niesamowity Hulk to przy tych wszystkich nowych wysrywach Marvela bo inaczej się nie da tego nazwać to arcydzieło. Oglądałem ostatnio nowego Thora i był tak gówniany, że szok. Jeśli to jest jeszcze gorsze to nie mam pytań.

0

@Strays77 Pewnie niczym bo ten SAMSUNG jest znacznie droższy. Po prostu ja polecam OLED, a jaki to już kwestia indywidualna. Szukaj recenzji po forach, nawet zagranicznych. Wpisz fraze w Google np. Samsung QE65S90C vs LG C2. Przy telewizorze za ~8000 na pewno będziesz zadowolony tak czy siak. Jeśli masz możliwość to polecam pojechać do sklepu i pooglądać różne modele na żywo. A jeśli nie to kieruj się recenzjami.

1

@Firestone Roque jeśli przyjdzie to przyjdzie po kontuzji z ligi gdzie ma hektary wolnego miejsca do ligi gdzie nie ma centymetra wolnego miejsca. Lewy na ten moment ma najlepsze statystyki z naszych fantastycznych graczy ofensywnych, którym piłka nie odskakuje. Gra słabo, ale broni się liczbami. Reszta gra słabo i nie broni się liczbami.

2

@dv_7 A Slisz to przypadkiem nie jest defensywny pomocnik? W tej kadrze na ten moment jest dużo więcej innych problemów niż sam Slisz.

0

Przypomne tylko, że te eliminacje miały posłużyć do zbudowania kadry młodszej, takiej która będzie grała lepiej w piłke.

0

@Strays77 Tutaj chyba jest B1 - https://allegro.pl/oferta/telewizor-oled-lg-55-cali-4k-uhd-120hz-hdmi-2-1-smart-wifi-55b13la-b13-14633180670?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed&ceneo_cid=10801b05-642a-d44f-0d49-02b34bc6fc0c C1 widze, że nie ma za bardzo w sklepach już. Ogólnie jeśli chodzi o obraz to OLED miażdży konkurencje, a wieczorami różnica jest jeszcze większa.

0

@Strays77 Jak masz kase to bierz OLED, B1/C1 albo nowszy. Posiadam i bardzo polecam szczególnie jeśli oglądasz wieczorami. Do gier też świetny.

1

@cris27 W ogóle to są jaja, że ktoś taki prowadzi reprezentacje Polski. On ma w ogóle jakieś sukcesy klubowe? Czy jego największym osiągnięciem są słowa, że "pierdolnie sobie whiskey"?

2

Polska piłka cofnęła się do czasów pamiętnych przyśpiewek na trybunach "j... PZPN". Prezesem discopolowiec, afery premiowe, alkoholowe, gra absolutnie żałosna. Nie chce się tego gówna oglądać.

0

Stawiajcie bramke Szczesnego

1

Zieliński ewidentnie był problemem tej kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?