Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds No w Barcelonie często piknik, ale wczoraj akurat atmosfera była fantastyczna.
0
@Messibestplayerintheworld Atletico w pierwszym meczu było jeszcze słabsze.
1
@Gibbon_FCB Co Ci nie pasuje w tym meczu? Jest tempo, są bramki i emocje.
3
Wolałbym Atletico zamiast Interu w ćwierćfinale, ale te 50 baniek drogą nie chodzi.
0
@partymaker Jak nie mamy szans. Wystarczy troche farta w losowaniu. Nawet jak dostaniemy takie PSG to można powalczyć.
0
Jakby miał na lewej Griezmann to pewnie byłby gol.
4
@Witekk10 Też mi się wydawało, że głupoty gadali.
3
@Rust_Cohle Dobrze, że już gra w Manchesterze bo w lato już pewnie by 100 baniek na niego szykowali.
0
Ależ meczycho. 1-1
4
Inter jak doświadczony bokser. Wyczekał napór i zadał cios. Świetnie zbilansowana drużyna.
0
@TR3YWAY Raczej nie bo za zwycięstwo są chyba 2 pkt do KMŚ.
0
Niech Atletico biega jak szalone przez 90 minut. Nam to na ręke.
2
@takisobiektos Za 175 mln to my mamy 3,5 Nico Williamsa.
17
@Safrani Najmniej prawdopodobna z tego wszystkiego jest niesłuszna czerwona kartka dla Viniciusa. On zasłużonych nie dostaje, a co dopiero niezasłużonych.
1
Ale będzie wypychanko Oriola po sezonie. To jak narazie jest jeden z najgorszych transferów ostatnich lat, każdy jego kontakt z piłką to mini zawał. On dosłownie po 20 sekundach mógł mieć strate prowadzącą do utraty bramki. Do tego jest wolniejszy od Busiego co wydawało się niemożliwe, a ustawieniem na boisku wcale sobie nie pomaga.
1
@Kuba_1 1/4 dopiero za miesiąc praktycznie. Wróci.
0
@Arden Nie zostanie. A następca jest właśnie dogadywany. Laporta już któryś raz spotyka się z Zahavim, Flick był widziany na meczu Brighton, pewnie żeby oglądać Fatiego plus podobno spotkał się z Guardiolą.
Nawet jeśli nie Flick to i tak tego nie widze. Iniesta też ostatnio się wypowiadał, że nic się zmieniło w decyzji Xaviego.
3
@Kamiloos VAR nie może cofnąć sytuacji do faulu Osimhena... ależ fikołki robisz.
3
Ale trzeba powiedzieć, że Lewy dzisiaj był tragiczny. Oprócz tego pustaka i przepuszczenia piłki przy pierwszej bramce to występ zdecydowanie poniżej możliwości.
20
@Kamiloos No to co piszesz akurat nie ma żadnego sensu.
2
@Kamiloos Kontakt z powyższego filmiku jest marginalny, nie wpływa na piłkarzy, ale byłby karny? Co?
60
Któryś madryciak tu jęczał o karnego na Osimhenie. Aż dziwne, że Nas nie przekręcili co ostatnio często działo się w LM.
0
I nie zdziwie się jak to właśnie Arsenal dostaniemy.
1
@Visca_barca Serio tak dawno? Aż dziwne.
0
@Czajka90 Tylko Kiwiora.
3
@Cvzx Masz racje - wydaje Ci sie.
0
Wydaje mi się czy w LM jakoś mało karnych ostatnio?
0
@Destroyer_of_Worlds Bo wirus FIFA jest śmiercionośny. Ale fakt, przed nami eliminacje do Euro czyli UEFA.
0
Załóżmy, że Atletico eliminuje Inter i dostajemy ich w ćwierćfinale. Idziecie w to?
0
@Destroyer_of_Worlds Oby wirus UEFA tym razem Nas oszczędził.