1

@wawrzyn1 Bo tam nic nie było. To znaczy Rudiger zrobił delikatny ruch, ale to jest za mało na karnego.

Bardziej zastanawiam się dlaczego tak mało się mówi o faulu Camavingi na potencjalną czerowoną.

1

Ten piękny sezon klubowy jeszcze w lato dokończą orły Probierza w grupie z Francją, Holandią i Austrią. Piękny rok.

30

Rozpieprza mnie psychicznie ta drużyna, naprawde.

0

Nasi pogromcy w tym tygodniu: Dembele i Vasquez.

Jeden miał przez 3/4 sezonu jedną bramke strzeloną, a nagle strzela dwie w dwóch meczach, do tego robi karnego, a drugi spędził 3/4 sezonu na ławce. Takie asy wybiły Barcelonie LM i La Lige z głowy.

16

Laminek świetny mecz, ale okradli Vasqueza.

2

Tak szczerze to nie pamiętam gorzej rozegranych 180 minut piłkarza Barcelony od Cancelo i to jeszcze w takich meczach. Przynajmniej 4 bramki na jego konto, a może i 5 bo już nawet nie pamiętam czy on był zamieszany w bramke Bellinghama.

0

Sędziowanie do dupy, ale czy optycznie nie mieliście wrażenia, że Real po prostu grał lepiej? Oni lepiej wykorzystywali przestrzenie na boisku, ich drużyna po prostu była lepiej ustawiona.

Nasz pressing to w ogóle jakaś parodia. Jedno, dwa podania i trzeba wracać przez całe boisko.

Ile błędów technicznych piłkarze Barcelony zrobili to też nie wiem. A to złe podanie, a to przyjęcie na 5 metrów. Gra środkiem gdy trzeba było wyjść spod pressingu nie istniała.

Można by na palcach jednej ręki policzyć dobre mecze w tym sezonie. Sezon absolutnie żałosny.

1

Ale co w pierwszym meczu z PSG pokazali przygotowanie fizyczne to ich. Teraz się będą 3 lata po tym meczu zbierać, tak się zmęczyli.

Teraz przypomnijcie sobie jak biegali piłkarze Guardioli w środe.

1

No cóż Barcelona miała dogrywke w środku tygodnia, zabrakło sił w ostatnich 15 minutach, wyciągniemy wnioski.

0

City miało z 90 rożnych i 0 zagrożenia. Barcelona po 6 mogła mieć 3 gole.

0

Ciekawe czy na Euro zdąży.

1

To bramka jest.

2

Tak czy siak nie będzie gola. Jeśli byl to i tak Nas przekręcą.

0

Brawo sędzia. Brawo. Standardzik. Wbiegł mu w noge.

1

Jak to będzie karny hahahajhaha

1

Jacy komentatorzy w Eleven, a jacy w Canal+?

0

Myślicie, że Liverpool dzisiaj wypisuje się z walki o mistrza czy coś tam jeszcze powalczą?

0

@Comentateiro To przecież jakieś 80% La Rambli.

1

@blakkudium United też się włączy do walki o niego myśle.

1

Najlepsze jest to, że my raz w życiu zagraliśmy mądrze, nie wyszliśmy obroną na 50 metrze jak z Realem w Superpucharze, oddaliśmy piłke i dobrze się broniliśmy. Raz w życiu. Plan miał ręce i nogi. Barcelona wyglądała w obronie jak nigdy.

Ale oczywiście to wszystko było zbyt piękne. Błąd musiał popełnić nie kto inny, a najrówniej grający zawodnik w ostatnich latach.

2

Lige Mistrzów wygra Bayern, PSG albo Real. BVB z całym szacunkiem nie biore pod uwage. Chyba gorszego trio nie dało się ułożyć.

1

@oper21 Cóż za nowość.

0

@sewciu50 A zapomniałeś już jak rozegrał 70 meczów w sezonie i z 10 dogrywek z rzędu? Czy oglądasz Barcelone od tego sezonu?

8

Przecież to było zapisane w gwiazdach. To musiał być gol. Teraz wszystko się odwróci. Real właśnie stracił szamańską moc.

1

Kompilacja nurkowania Bellinghama miałaby około 6 godzin. Nadal nie dostał ani jednej kartki.

1

@VegetaPolska Człowieku, wy tak gracie zawsze. Rok w rok musiałoby Ci być wstyd.

4

Ta druga połowa wyglądała jak pierwsza rok temu. Tylko wynik inny.

0

@kolomen2 Sprzedałeś dusze za 520 zł.

2

@Comentateiro Barcelona poddała rywalizacje po bramce na 1:4. Grając w 10 mieliśmy przynajmniej 3 dobre okazje. Ten mecz zupełnie nie jest podobny do Anfield. Grając na drużyne z takim potencjałem ofensywnym w 10 przez godzine to samobójstwo.

4

@krol211 Byłby karny i czerwona kartka. Zasada braku podwójnego karania nie działa gdy obrońca nie jest zainteresowany piłką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?