Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale gówniany półfinał. Nudy jak cholera jak narazie.
2
10 w polu karnym i laga na Viniciusa. I tak co mecz.
0
Ktoś ma wątpliwości, że Sane miałby dublet już przeciwko Barcy?
4
Tam był spalony, ale on nie zmienił w żaden sposób interwencji bramkarza. Mimo wszystko byłem pewien, że gola anulują.
5
@Emhyr Ostatnio to w meczu z Valencią
1
@Odcinkowy Czas otwierać szampany.
1
W Barcelonie działało wszystko, ale ze stałymi fragmentami (oprócz wolnych Messiego) zawsze był problem. Teraz nie działa prawie nic i nagle walimy jakieś 5 bramek w ostatnich 3 meczach ze stałych fragmentów, a mogło być z 7-8 jak nic.
0
@Romario87 wpisz to samo w google
0
No i git, oby teraz to ruszyło.
1
Przynajmniej stałe fragmenty po 73 latach zaczęły dzialać.
0
To wygląda jakby oni pierwszy raz ze sobą dzisiaj grali.
0
Zaraz 30 minut w przewadze i ja tej wielkiej różnicy nie widze.
0
Oni tam rzucają monetą chyba.
0
To będzie spalony.
0
@NeroTFP1 To kabaret jest. Jeszcze on to tak koślawie strzelił, a Araujo dziure dostał. Akcja rodem z Eklapy.
20
Dobre mecze Lewandowskiego przez ostatni rok to można na jednej ręce policzyć. 13 bramek, a my zaraz kończymy lige... Za te pensje to jest słaby biznes w tym momencie.
0
Straciliśmy dwie bramki po błędach. Problem jest taki, że to nie były dwie jedyne okazji Valencii, mieli 2-3 inne, dobre okazje. Tak szczerze to ten wynik nie jest jakoś bardzo niesprawiedliwy.
0
Zapowiada się 50 minut walenia w mur.
1
Pokażcie mi drugiego pomocnika w kadrze Barcelony, który tak wychodzi na pozycje, a do tego tak wykańcza.
1
To sobie Gundogan pobiega w tym sezonie, fiu fiu. A ilu było takich co pisali, że on tu na wakacje przyjechał. On chyba w życiu tylu minut nie miał co w tym sezonie.
1
@TR3YWAY Lepiej żeby Kounde został na PO, Araujo/Cubarsi/Christensen/Inigo?/Faye? na środku.
15
@Tarins Akurat Balde nawet w słabej formie zawsze grał ponad przeciętnie jeśli chodzi o defensywe. Z tym nigdy nie miał problemu. Z grą do przodu był problem. Balde w życiu nie zawaliłby dwóch ostatnich spotkań w taki sposób.
9
@cules100pro Gdyby to była prawda to byłoby to chyba najlepsze wypożyczenie od niewiadomo kiedy. Super wiadomość i dla Barcy, i dla Erica.
0
@abram3k Myśle, że skoro Xavi został to możesz się niestety rozczarować w to lato ;p Będzie pchał Olmo i Zubimendiego jak się da.
0
@Aragorn33 Ale 16 latek ma doświadczonego zmiennika, 17 latek ma ich kilku. DM to jest priorytet.
5
@Aragorn33 Może i złoty dzieciak, ale jak ty chcesz 17 latkiem grać cały sezon? Pozycja pivota to prawdopodobnie najtrudniejsza pozycja gdzie trzeba mnóstwo doświadczenia.
0
@michal199500hehe Udaj się do specjalisty. Raczej jest już za późno, ale próbuj.
8
@Lionel_Messi10 Coś ty tu wkleił...
0
Wystarczy spojrzeć na La Ramble. Tutaj niektórzy piszą, że jesteśmy na kolanach po sezonie gdzie zdobyliśmy lige i superpuchar. W tym roku jest gorzej, ale to nadal prawdopodobnie wicemistrz i ćwierćfinał LM. Szału nie ma, ale to też nie jest niewiadomo jaka porażka.
Jest też jednak druga strona medalu. Niektórzy mają zbyt duże wymagania co do trofeów jednak głównym problemem była po prostu beznadziejna gra. Przez 3/4 sezonu nie dało się na to patrzeć. Wystarczy sobie przypomnieć początki Xaviego z Adamą Traore na skrzydle i początek tego sezonu w obecnym składzie. Dużej różnicy nie było, a jednak Xavi już trochę trenuje no i skład jakościowo znacznie lepszy.
Ja właśnie chciałbym wreszcie zobaczyć dobrą grę. Chce zobaczyć schematy, dobry pressing i przygotowanie fizyczne. Tego w tym sezonie, nie licząc dosłownie kilku spotkań, brakowało.
Zgadzam się, że drużyna jest cały czas w budowie, ale teraz już jest czas aby zobaczyć jakieś fundamenty tej budowy. Mam głęboką nadzieje, że tymi fundamentami są pierwszy mecz z PSG czy ostatni mecz z Atletico, a nie tylko wyjątkiem od tej słabej gry.
0
@Safrani @FcPortoFan1999 opinia?