0

Gdyby tylko Felix umiał tak dryblować zawsze, a nie raz na 8 spotkań.

0

@cules100pro Rozgrzewa ławke

0

@Barcaa12 Problem dla Norwegii jest taki, że to bardzo podobni napastnicy jeśli chodzi o charakterystyke gry.

0

Ciężko się to ogląda. Ta dzisiejsza pomoc wygląda beznadziejnie.

2

@sevs Ale charakterem pasuje, niech gnije ten Greenwood tam do końca kariery. Tfu na niego.

2

3

@FabianekMrozek Największym problemem nie są wyniki bo wicemistrzostwo i ćwierćfinał LM to był plan minimum, i jest to akceptowalne - problemem jest beznadziejna gra. Do tego skład Barcelony nie wygląda na taki, który potrzebowałby odbudowy.

0

@pt9 Były szwagier Joana Laporty.

29

Miałby więcej gdyby w październiku Xavi nie włożył go do zamrażarki na kilkanaście tygodni po dobrym El Clasico...

0

@BoRoWieC Przerosło go to.

6



Znamy nowego trenera FC Barcelony na przyszły sezon.

5

@Radioactive9705 On wtedy był znacznie szczuplejszy. Teraz wygląda jakby obecny Laporta połknął tego z początku kadencji.

5

@GeneralXavi Thank you and good luck.

0

To już nawet nie jest śmieszne co się dzieje w tym klubie. Warzywniak pani Krysi z Ciechocinka jest lepiej zarządzany niż jeden z największych klubów na świecie.

6



Mniej niż miesiąc temu.

2

@macio_944 Trzeba będzie konsole kupić.

2

Ciekawe w której minucie usne.

1

Laporta z początku kadencji i ten obecny to dwie inne osoby, i nie chodzi tutaj o ten jego bebech. Cyrk, cyrk i jeszcze raz cyrk.

0

Tottenham dzisiaj wygra, Arsenal zdobędzie mistrza, Villa w ostatniej kolejce przegra i Tottenham pewnie też.

0

Co ten Vicario, impostor. To bramka musi być.

1

@Encore Czyli konsole? Do PC to daleka droga jeszcze, niestety. ;]

2

@esem91 To dotyczy całego zespołu, każdy gra pod siebie.

0

@FCB_dimiC Dzisiaj nie zrobił nic na boisku? Roque niestety jest skreślony.

4

@KrwawiaceoczyVEB no właśnie nie mógł, zasady to zasady

0

@tbas Oni z głową chyba coś mają bo to nie jest normalne.

7

To jest niesamowite ile oni w tym sezonie mieli sytuacji gdzie biegli na bramke w przewadze i albo mają problemy z przyjęciem albo nie wyłożą koledze na pustą bramke... oczy mi krwawią jak na to patrze.

3

Dużo bardziej wole gdy Barcelona ma z przodu 9, która jest ruchliwa abstrahując od jakości Lewego i Ferrana.

0

Niby nie gramy jakoś źle, prowadzimy, ale i tak jakoś mnie męczy ten mecz. Może to ten sezon mnie tak wykończył.

1

@FCBparasiempre Wybaczam Ci.

0

@tbas Przeciez to jest normalny skład tylko Cancelo nie umie grać w obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?