Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby tylko Felix umiał tak dryblować zawsze, a nie raz na 8 spotkań.
0
@cules100pro Rozgrzewa ławke
0
@Barcaa12 Problem dla Norwegii jest taki, że to bardzo podobni napastnicy jeśli chodzi o charakterystyke gry.
0
Ciężko się to ogląda. Ta dzisiejsza pomoc wygląda beznadziejnie.
2
@sevs Ale charakterem pasuje, niech gnije ten Greenwood tam do końca kariery. Tfu na niego.
2
@MesQueUnClub96 Flick
3
@FabianekMrozek Największym problemem nie są wyniki bo wicemistrzostwo i ćwierćfinał LM to był plan minimum, i jest to akceptowalne - problemem jest beznadziejna gra. Do tego skład Barcelony nie wygląda na taki, który potrzebowałby odbudowy.
0
@pt9 Były szwagier Joana Laporty.
29
Miałby więcej gdyby w październiku Xavi nie włożył go do zamrażarki na kilkanaście tygodni po dobrym El Clasico...
0
@BoRoWieC Przerosło go to.
6
Znamy nowego trenera FC Barcelony na przyszły sezon.
5
@Radioactive9705 On wtedy był znacznie szczuplejszy. Teraz wygląda jakby obecny Laporta połknął tego z początku kadencji.
5
@GeneralXavi Thank you and good luck.
0
To już nawet nie jest śmieszne co się dzieje w tym klubie. Warzywniak pani Krysi z Ciechocinka jest lepiej zarządzany niż jeden z największych klubów na świecie.
6
Mniej niż miesiąc temu.
2
@macio_944 Trzeba będzie konsole kupić.
2
Ciekawe w której minucie usne.
1
Laporta z początku kadencji i ten obecny to dwie inne osoby, i nie chodzi tutaj o ten jego bebech. Cyrk, cyrk i jeszcze raz cyrk.
0
Tottenham dzisiaj wygra, Arsenal zdobędzie mistrza, Villa w ostatniej kolejce przegra i Tottenham pewnie też.
0
Co ten Vicario, impostor. To bramka musi być.
1
@Encore Czyli konsole? Do PC to daleka droga jeszcze, niestety. ;]
2
@esem91 To dotyczy całego zespołu, każdy gra pod siebie.
0
@FCB_dimiC Dzisiaj nie zrobił nic na boisku? Roque niestety jest skreślony.
4
@KrwawiaceoczyVEB no właśnie nie mógł, zasady to zasady
0
@tbas Oni z głową chyba coś mają bo to nie jest normalne.
7
To jest niesamowite ile oni w tym sezonie mieli sytuacji gdzie biegli na bramke w przewadze i albo mają problemy z przyjęciem albo nie wyłożą koledze na pustą bramke... oczy mi krwawią jak na to patrze.
3
Dużo bardziej wole gdy Barcelona ma z przodu 9, która jest ruchliwa abstrahując od jakości Lewego i Ferrana.
0
Niby nie gramy jakoś źle, prowadzimy, ale i tak jakoś mnie męczy ten mecz. Może to ten sezon mnie tak wykończył.
1
@FCBparasiempre Wybaczam Ci.
0
@tbas Przeciez to jest normalny skład tylko Cancelo nie umie grać w obronie.