Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zTx No i tak właśnie w przyszłym sezonie będzie na pewno wprowadzany, a może i w ostatnich kolejkach tego sezonu - będzie grał końcówki.
3
@zTx Setki razy powtarzał, że pierwsze pół roku to będzie dla niego aklimatyzacja. Dostał chyba dwa razy pierwszy skład i co pokazał? On nie jest gotowy. Na bank będzie dostawał więcej minut w przyszłym sezonie bo przyszły sezon może być ostatnim Lewego w Barcy.
0
@abram3k Dla zarządu to też będą priorytety. Tylko nazwiska będą inne od tego czego chce La Bamba. Głównie mam tu na myśli Nico, o którym jest bardzo cicho, więc można zakładać, że Barca nie za bardzo będzie go chciała podpisać. Olmo pewnie będzie priorytetem.
1
Mokry sen Xaviego na sezon 24/25
Ter Stegen
Kounde/Foyth? Araujo Cubarsi/Christensen Balde
Zubimendi
Gundogan/Pedri Gavi/Bernardo
Yamal/Raphinha/Bernardo Lewy Olmo
5
@michaleu Wygląda na 45.
0
@aleksandrowielki A dlaczego miałoby nie przeżyć? Był prawie na wylocie z Interu, ale w tym sezonie ich naprawde poukładał.
8
@Fizzy Womack Jak Wy dramatyzujecie, matko boska...
0
Rafa Yuste: Xavi zmienił zdanie, ponieważ jest bardzo podekscytowany projektem. Zapytał nas, czy szukaliśmy innego trenera i powiedzieliśmy mu, że to on zawsze był opcją.
Prawdziwa miłość nie istn...
18
@Emhyr Zasłużona emeryturka - kiełbaski, plaża, a w międzyczasie meczyk na luzaku.
Tymczasem Mental napina się w kamelowej lidze.
0
Teraz tylko czekać na pierwsze plotki o Olmo i Zubimendim. La Rambla będzie w ekstazie.
4
@Pedri16Future Pieprzenie. Przez ostatnie tygodnie nic na to nie wskazywało.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Criss18Barca Przyjdzie, zobaczy się z rodziną i pójdzie.
1
@michal26 Xavi na bank nie ma 12. Miał 4, ale dostał podwyżke, ale nie do 12 bodajże do 8.
Topowy trener zażyczy sobie więcej dla siebie i zdecydowanie więcej na sztab.
0
@Pedri16Future Niska pensja, ma za sobą szatnie. To chyba tyle.
8
@Luciano99 Widać, że fejk bo Xavi uśmiechnięty, a Laporta ze 100 kilo szczuplejszy.
0
Wy tutaj na La Rambli wszyscy panika i płacz bo Xavi zostaje, a w Katalonii szampany są otwierane bo przecież większość chciała żeby został.
1
@kanver_ Hahaha, najlepsze jest to, że pewnie się tak skończy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@Rust_Cohle Gratuluje 3 miejsca w lidze.
1
@Comentateiro Sam nie strzelaj, daj Nunezowi to przeżyjesz.
1
@mate92 Mistrzostwo w poprzednim sezonie i Superpuchar. W tym sezonie prawdopodobnie wicemistrz i ćwierćfinał LM. 99.9% klubów chciałoby być na takich kolanach.
Co musi się stać żeby było jeszcze lepiej? Młodzi muszą nabrać doświadczenia i musimy wyjść z długów.
0
To może Ten Hag do Barcelony, a Xavi do United? MU też sobie nieźle radzi.
2
@Capitano5 Akurat jeśli chodzi o transfery to Xavi nie dostał kogo chciał bo chciał Zubimendiego, Foytha, Bernardo, Morate (wiadomo, finansowo nie było to możliwe). Nie chciał zupełnie Felixa, Cancelo chyba też średnio.
0
@Ascend Bo wbrew temu co mówił zrobił to pod wpływem emocji prawdopodobnie.
0
@Pawci023x No teraz poleciało info, że Laporta chce zmian w sztabie, może chodzić o przygotowanie fizyczne, ale Xavi się nie zgadza.
0
@FcPortoFan1999 https://www.twitch.tv/gerardromero Sam oceń.
2
Romero odpalił streama, zaraz pewnie newsy wlecą.
0
@darr0o Rozumiem, że za Wirtza ~150+ baniek, za Lautaro pewnie ze 100+ to sam wyłożysz?
3
@Emhyr I ten Busquets sprintujący za Torresem...