Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Katalonbar Jeszcze się poślizgnął przy strzale. Gdyby nie to, to pewnie by nawet w bramke nie trafił.
1
Błagam Cię Pedri, nie rozwal się już. Błagam.
0
@Kengo Odleciałeś po jednym świetnym spotkaniu. Raphinha pół sezonu zbierał się po czerwonej w pierwszych kolejkach, a potem kontuzji.
5
Nie wiem ile lat czekałem na taki mecz. Na mecz gdzie trzeba było pokazać jaja i jaja zostały pokazane.
4
Hahahahahhaha to jest czerwo
1
Lewy śmiga na 10 jak De Bruyne prime.
0
Dlaczego tylko 1-0... tu można bylo na luzie chociaż 2 włożyć. Ale nie ma co narzekać. Byle utrzymać koncentracje w obronie.
5
Wiedziałem, że ten sędzia to kretyn, ale nie aż taki. Zawodnik już przepraszał podczas faulu.
0
@Kow_aLL Mają Mekambe.
0
W życiu nie graliśmy taką pomocą jak dzisiaj.
0
Dobra dawać te składy. Roberto czy Christensen, De Jong czy Fermin.
0
Przystawka dzisiaj najwyższych lotów. Oby jutro danie główne nie rozczarowało.
0
@Emhyr Jacek Łydka to powinien mieć jednego gola dzisiaj przynajmniej ale zdecydował, że będzie strzelał w obrońców.
9
@dafik85 75% dla City. Oni zawsze grają znacznie lepiej u siebie. To jest dla Nich fantastyczny wynik jeszcze biorąc pod uwage ich absencje.
2
@tbas Nie oglądam musicali, ale dla Jokera zrobie wyjątek. Nie moge się doczekać tego filmu.
34
Belingham fantastycznie pasuje do Realu, 99 symulek, uniknął żółtej kartki, którą powinien dostać za faul na Diazie do tego lata z łapami do sędziego po każdej decyzji. Razem z Viniciusem powinien wziąć udział w zawodach na najlepszego nurka.
2
Świetny wynik dla City biorąc pod uwage ich mierną gre.
1
Real 2 farfocle jak zwykle natomiast prowadzą zasłużenie. Rudiger trzyma Haalanda w kieszeni, tak samo jak w poprzednim dwumeczu.
1
@Rust_Cohle W Australii już tak.
0
@Emhyr Widze, że się już do Ligi Europy przyzwyczaiłeś.
0
@blakkudium Cholernie mobilny atak. Będzie ciekawy mecz.
2
Hahaha, będzie się działo to na pewno.
0
@ranger3120 Niestety nie wygrał Pan mikrofalówki.
2
To już tylko 4 dni.
0
Teraz niech tylko nikt nie wypadnie przez te 10 dni i wróci De Jong z Christensenem, i wierze w to, że w Paryżu będzie dobrze.
3
Jutro Valverde ogrywa rządowych i będzie można trochę się jeszcze połudzić.
0
@Mankind Przepisów krykieta chyba.
7
Sędziowie w Hiszpanii nie tylko spadli na dno, oni już je przebijają. Ten 'spalony' to już jest absolutny szczyt niekompetencji. Do tego mam bardzo duże wątpliwości czy nie powinniśmy grać 2 zawodników więcej po faulu na Yamalu, a on nawet faulu nie odgwizdał.
1
@Jakchcesz To dobry chlopak jest, on nie chcial.
3
Ta wymiana Nagelsmanna na Tuchela w środku poprzedniego sezonu gdzie byli w grze o wszystkie trofea przypomina mi bardzo wymiane Valverde na Setiena.