2

De Jong wróci na 1/4, więc Oriola już na bank nie zobaczymy w LM. Wróci też Ferran. Teraz kluczowe jest to żeby już nikt się nie wysypał. Zobaczymy, może w tym sezonie będziemy mieli szczęście w losowaniu. Mimo wszystko nie możemy sobie pozwolić na utrate kolejnych piłkarzy w tej fazie sezonu.

0

@krol211 Ferran już powinien być, De Jong ze 2-3 tyg.

3

Zobaczcie jak niebezpieczne w LM jest Porto. To jest naprawde solidna drużyna. W tamtym sezonie prawie przeszli finaliste LM - Inter. Teraz Arsenal też ma ogromne problemy. To nie są ogórki, a gdy mieliśmy ich w grupie to niektórzy pisali, że 18 punktów to must have.

6

Laporta właśnie spotkał się w restauracji z agentem Sergiego Roberto. GepardRomano [1]

0

@Chucky Wróci. znaki

1

A na deser dogryweczka w meczu Arsenalu.

0

@Rhaan Bredzisz.

0

Młodzi ciągną gre, starzy najsłabiej - czyli Lewy i Gundo.

0

@takisobiektos Napoli przestraszy się naszych ultrasów.

5

Dzisiaj wygrana, w ćwierćfinale PSV, w półfinale Porto, a w finale madrycioki i łatwe 3-0 dla Xavinety. Amen.

0

@D10SLEO Druga najlepsza akcja Sergiego Roberto w Barcelonie.

2

Tu nie liczyłem na strate punktów, ale zaraz mają Osasune na wyjeździe, Athletic u siebie i niewygodną Mallorce na wyjeździe. Ja w mistrza nie wierze już jakoś od grudnia, ale niech chociaż się coś podzieje przez kolejke czy dwie żeby ten klasyk miał jakąś temperature.

1

Włączyłem akurat jak wykonywali rzut rożny. Nie dziękujcie.

4

@MESSIah16 Przecież tu jest jakieś 100 kg tapety. Ona może być ładna, ale po takim zdjęciu to ciężko stwierdzić bo pod takim makijażem może być wszystko.

6

Spotkali się w Barcelonie, ale nie ma żadnych zdjęć gdy Romero ma ludzi porozstawianych po całym mieście - i nie tylko on.

2

@Marcelinho99 ??? Jakie 200 mln, przecież to jest durna plotka.

11

Felix to przestał dawać jakiekolwiek argumenty żeby go zatrzymać nawet na kolejnym wypożyczeniu. Wcześniej grał piach, ale strzelał bardzo ważne gole. Teraz nie ma kompletnie niczego, źle strzela, źle podaje, każdy drybling przegrywa.

Z drugiej strony to tak naprawde oprócz Yamala to wszyscy grają piach. No i miał też jednak kontuzje. Pytanie czy Barcelone stać żeby dać mu jeszcze jeden sezon, czy w ogóle Atletico chciałoby na to pójść i czy jest jakikolwiek sens zwiększania wartości gracza innego klubu gdy potem nie będzie kasy na jego wykupienie - jeśli oczywiście wystrzeliłby z formą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Kolejny klub okradziony w Lidze Mistrzów. To jest żenada.

25

To powinien być Ajax v2, jak to się nie skończyło 4:1... i jeszcze ten pieprzony sędzia.

14

Jak zwykle sędzia swoje zrobił. Bramke strzelił piłkarz, którego nie powinno być na boisku. Obrzydliwy klub.

0

Zaraz mnie coś strzeli, naprawde. Tutaj 4-1 powinno być luźno.

0

Zdejmij go, błagam.

5

Kroos dopiero kartke dostał, kabaret.

3

Openda ty pieprzony kasztanie.

16

Kroos za taki faul kartki nie dostał.

0

BRAWO! Lecicie z nimi.

0

@MaFCB Przecież to jest standard.

0

Hahaha, absolutna żenada. Brawo sędzia.

1

Kroos dwie żółte już powinien mieć na koncie. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?