Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LaLigaPD To jeszcze z 10 takich sytuacji i będziemy na równo w tym sezonie.
0
@NeroTFP1 Co to w ogóle za obrona jest lol korytarz mu zrobili
0
@Roobo Zobacz sobie co on mówi o Viniciusie na konferencjach.
1
@NeroTFP1 Ciężko Pedriego nazwać piłkarzem w tej chwili skoro on praktycznie w ogóle nie gra. Niech zagra chociaż z pół roku bez kontuzji, wtedy będzie można znowu ocenić.
2
@SkilledHydra16 VAR to najlepsze co spotkało piłke, zdecydowanie.
3
@marcin62 Z tego co wiem to ludzie nie bronią takich kretynów tylko mają obiekcje co do zabierania aut.
0
@VamosFCB11 A przypadkiem Enrique w PSG też nie gra klepu klepu? Przynajmniej na początku sezonu tak było. Prawie 1000 podań i nic z tego nie mieli.
1
@Katalonbar Chyba nie doceniasz sędziów. Robili już to mnóstwo razy.
0
Tak tylko przypomne, że w ostatnim dwumeczu z PSG znowu była okazja na remontade bo my graliśmy wtedy fantastycznie, a PSG jakby z szatni nie wyszło. Niestety, Dembele wtedy zmarnował jakieś 3 setki.
1
@JohnA A jakie mają być ćwierćfinały skoro 80% drużyn jest zawsze takich samych. Różnica między największymi klubami, a resztą jest po prostu zbyt duża.
1
Trafiając taką drabinke emocje będą ogromne. Gdybyśmy trafili do drugiej to obejrzałbym to dużo bardziej spokojnie bo tam drużyny są po prostu silniejsze. Teraz naprawde mamy szanse na finał, nie jesteśmy faworytem, ale mamy szanse, to najważniejsze. Drużyna nie ta sama, ale wreszcie po 4 latach będą emocje w LM jak kiedyś.
0
@budel17 W czym problem?
0
@Emhyr Piękny tweet.
1
@4drian0 A to kto? Pan Maruda?
6
Trzeba wypożyczyć Juniora Firpo na dwa mecze i mamy półfinał.
0
@Tollusiek Przestań dramatyzować. Golimy ich.
0
@TR3YWAY I subiektywnie zajebiście.
0
@Cukson BVB -> Atletico/PSG
2
Kapitan da nam półfinał. Odda co zabrał z Liverpoolem.
0
Jest fantastycznie. Teraz nie dać dupy na boisku.
1
Dobre losowanie dla Nas. Druga najlepsza drużyna, może trzecia. No i madrycioki City, hahaha.
0
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
1
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
Dobry meczyk będzie.
0
@KacperVEB Na stronie UEFY pewnie. Ale to jutro.
0
@Dari0G Trochę zmienia bo za awans też są punkty.
0
Dawać kolejne karne.
6
To jest czerwień dla Thurama.
9
Teraz sobie wyobraźcie, że ktoś z Barcelony pudłuje taką sytuacje na wage awansu w 93 minucie.
Nawet te nowe chomiki by tego nie uciągnęły.
1
Co on zrobił...