10

@Amidamaru Bartomeu

4

A już w przyszłym roku największą gwiazdą PSG będzie Bombelek. Piękna to będzie drużyna.

0

@Keson Przecież to BVB na luzie mogłoby nas ograć.

0

@tbas Cancelo + Araujo, tak przegraliśmy.

5

No teraz Donnarumma klasa światowa.

1

Pięknie Dembele. Jeszcze tak przez 60 minut.

3

@Ojciec5tkidzieci Jak ja nie cierpie filmów z jego udziałem.

2

Ferran - Nunez - Raphinha o matko to byłoby coś.

1

@tristan87 On poleci, a cały ten szrot, który kupił zostanie - na czele z Antonym za 100 baniek, hahaha.

1

0 pkt z Realem, 0 pkt z Gironą, 6 pkt z Atletico, jesteśmy na swoim miejscu.

0

@Boss227 Przeloguj @Xavi

2

My po stracie 2 bramki nie stworzyliśmy nawet jednej okazji.

0

@kamillek88 Zdajesz sobie sprawe, że gramy z drużyną, która jest 2 punkty za nami w tabeli i to nie jest 2009 rok?

0

Gramy dobrze i zasłużenie prowadzimy.

1

Będzie karny jak ogląda. Cud.

0

To jest karny, ale nas przekręcą.

0

Co tu się odjumało

5

@Stinger_ Jestem kibicem Wisły od 10 minut, a już mnie ta Cracovia wku*wia.

0

@NeroTFP1 No to chyba czas na operacje Flick.

0

Mbop to jest kozak i w Realu też raczej będzie, ale może przeżyć lekki szok jak zacznie grać na te autobusy w La Liga.

0

Dollarumma prawie piłke z rąk wypuścił. Ale to jest elektryk.

0

@Encore Bardziej od Araujo zawalił Cancelo.

5

To jest zachowanie absolutnie topowej 9. Fantastycznie to zrobił. Prime Suarez by się tego nie powstydził.

0

@Volk Czyli jak mam mental ze stali, ale nie mam lewej nogi to mogę powalczyć?

0

@Salchent naaah, zupelnie inne profile

0

Vasquez nie wie co się dzieje.

2

Camavinga nadal bez kartki hahaha, mogl miec dwie.

0

I czemu tu kartki nie ma?

0

Sane to jest kozak. Skrzydłowy z krwi i kości.

2

W ogóle prime Neuer to byłby przed Viniciusem jakieś 3 metry w tej akcji bramkowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?