Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Amidamaru Bartomeu
4
A już w przyszłym roku największą gwiazdą PSG będzie Bombelek. Piękna to będzie drużyna.
0
@Keson Przecież to BVB na luzie mogłoby nas ograć.
0
@tbas Cancelo + Araujo, tak przegraliśmy.
5
No teraz Donnarumma klasa światowa.
1
Pięknie Dembele. Jeszcze tak przez 60 minut.
3
@Ojciec5tkidzieci Jak ja nie cierpie filmów z jego udziałem.
2
Ferran - Nunez - Raphinha o matko to byłoby coś.
1
@tristan87 On poleci, a cały ten szrot, który kupił zostanie - na czele z Antonym za 100 baniek, hahaha.
1
0 pkt z Realem, 0 pkt z Gironą, 6 pkt z Atletico, jesteśmy na swoim miejscu.
0
@Boss227 Przeloguj @Xavi
2
My po stracie 2 bramki nie stworzyliśmy nawet jednej okazji.
0
@kamillek88 Zdajesz sobie sprawe, że gramy z drużyną, która jest 2 punkty za nami w tabeli i to nie jest 2009 rok?
0
Gramy dobrze i zasłużenie prowadzimy.
1
Będzie karny jak ogląda. Cud.
0
To jest karny, ale nas przekręcą.
0
Co tu się odjumało
5
@Stinger_ Jestem kibicem Wisły od 10 minut, a już mnie ta Cracovia wku*wia.
0
@NeroTFP1 No to chyba czas na operacje Flick.
0
Mbop to jest kozak i w Realu też raczej będzie, ale może przeżyć lekki szok jak zacznie grać na te autobusy w La Liga.
0
Dollarumma prawie piłke z rąk wypuścił. Ale to jest elektryk.
0
@Encore Bardziej od Araujo zawalił Cancelo.
5
To jest zachowanie absolutnie topowej 9. Fantastycznie to zrobił. Prime Suarez by się tego nie powstydził.
0
@Volk Czyli jak mam mental ze stali, ale nie mam lewej nogi to mogę powalczyć?
0
@Salchent naaah, zupelnie inne profile
0
Vasquez nie wie co się dzieje.
2
Camavinga nadal bez kartki hahaha, mogl miec dwie.
0
I czemu tu kartki nie ma?
0
Sane to jest kozak. Skrzydłowy z krwi i kości.
2
W ogóle prime Neuer to byłby przed Viniciusem jakieś 3 metry w tej akcji bramkowej.