0

Będziemy mistrzami Europy, to jest ten rok.

0

Ale Guardiola maszyne stworzył.

0

Idziemy po mistrzostwo.

0

@SeWo77 On kariere klubową ma niezłą, a biorąc pod uwage kontuzje to bardzo dobrą. Natomiast w kadrze bezużyteczny od długiego czasu.

0

Milik od Euro 2016 to niestety całkowity niewypał w reprezentacji. 8 lat.

0

@blakkudium

także no

1




Tak, tak xG nie gra, liczy się co w siatce.

0

Hahajhahaha jak on to strzelil ahahha, uderzyl w murawe.

2

@Rust_Cohle Dżeki

0

Po co ja to oglądam.

1

Gratulacje dla Realu za wygranie finału.

2

Hahahahahahhahahahah

0

Camavinga właśnie mógł mieć drugą żółtą.

0

Jak ona tego nie trafiła? :O

4



Szybko zleci dzięki Euro. Nie mogę się doczekać.

2

@Rhaan Ale on mu tylko na nogi narazie patrzył. Skąd wiesz, że Flick już teraz twierdzi, że jest kluczowy i fundamentalny?

1

@Rastafarnianin Jak to młody Koeman jest

1

@4drian0 Oby wyszło coś lepszego niż Forza Horizon bo strasznie nijaka ta seria się zrobiła. Grałem w 4 trochę, głównie online bo przez brak fabuły szybko się nudzi.

5

@kuz Dla mnie może mieć DNA Barcelony bo DNA Barcelony to wysoki pressing, szybka gra piłką i stwarzanie okazji bramkowych. Problem jest taki, że to DNA to Barcelona zgubiła wieki temu.

1

@Emhyr

0

Wszystko zależy od Flicka. Myśle, że na 100% będzie się upierał żeby został Araujo bo pewnie będziemy grać bardzo wysoko, a on do takiej gry jest stworzony. Co do De Jonga to dla mnie może odejść jeśli mamy kupić dobrego DMa/LS. Zobaczymy co tam Flick wyczaruje.

3

Komentarz usunięty

1

@GABVI36 Dokładnie 14 maja gdy przegrali z City dzięki czemu Arsenal nie zdobył mistrzostwa.

9

@Arden Najgorszy typ człowieka to psychopata morderca.

0

@Heros11 Problem jest taki, że Robert ma 36 lat, a nie 30, więc nawet w formie będzie coraz słabszy.

1

@Kuczek Jeśli chodzi o to czy opłaca się kupować FIFE to odpowiedź to nigdy się nie opłaca bo to gówniana gierka od gównianej firmy.

0

@KibicBarcy84 Dokładnie, nakłamał, że mamy 500 baniek na transfery dlatego dał mu śmieszną pensje 3 bańki.

0

To chyba już dość tych wakacji i od jutra będzie zapierdziel u Flicka?

42

Profesjonalista miałby wrócić do klubu? Zbyt piękne.

3

O, dzisiaj taki news się wylosował. Ciekawe co będzie jutro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?