Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będziemy mistrzami Europy, to jest ten rok.
0
Ale Guardiola maszyne stworzył.
0
Idziemy po mistrzostwo.
0
@SeWo77 On kariere klubową ma niezłą, a biorąc pod uwage kontuzje to bardzo dobrą. Natomiast w kadrze bezużyteczny od długiego czasu.
0
Milik od Euro 2016 to niestety całkowity niewypał w reprezentacji. 8 lat.
0
@blakkudium
1
Tak, tak xG nie gra, liczy się co w siatce.
0
Hahajhahaha jak on to strzelil ahahha, uderzyl w murawe.
2
@Rust_Cohle Dżeki
0
Po co ja to oglądam.
1
Gratulacje dla Realu za wygranie finału.
2
Hahahahahahhahahahah
0
Camavinga właśnie mógł mieć drugą żółtą.
0
Jak ona tego nie trafiła? :O
4
Szybko zleci dzięki Euro. Nie mogę się doczekać.
2
@Rhaan Ale on mu tylko na nogi narazie patrzył. Skąd wiesz, że Flick już teraz twierdzi, że jest kluczowy i fundamentalny?
1
@Rastafarnianin Jak to młody Koeman jest
1
@4drian0 Oby wyszło coś lepszego niż Forza Horizon bo strasznie nijaka ta seria się zrobiła. Grałem w 4 trochę, głównie online bo przez brak fabuły szybko się nudzi.
5
@kuz Dla mnie może mieć DNA Barcelony bo DNA Barcelony to wysoki pressing, szybka gra piłką i stwarzanie okazji bramkowych. Problem jest taki, że to DNA to Barcelona zgubiła wieki temu.
1
@Emhyr
0
Wszystko zależy od Flicka. Myśle, że na 100% będzie się upierał żeby został Araujo bo pewnie będziemy grać bardzo wysoko, a on do takiej gry jest stworzony. Co do De Jonga to dla mnie może odejść jeśli mamy kupić dobrego DMa/LS. Zobaczymy co tam Flick wyczaruje.
3
Komentarz usunięty
1
@GABVI36 Dokładnie 14 maja gdy przegrali z City dzięki czemu Arsenal nie zdobył mistrzostwa.
9
@Arden Najgorszy typ człowieka to psychopata morderca.
0
@Heros11 Problem jest taki, że Robert ma 36 lat, a nie 30, więc nawet w formie będzie coraz słabszy.
1
@Kuczek Jeśli chodzi o to czy opłaca się kupować FIFE to odpowiedź to nigdy się nie opłaca bo to gówniana gierka od gównianej firmy.
0
@KibicBarcy84 Dokładnie, nakłamał, że mamy 500 baniek na transfery dlatego dał mu śmieszną pensje 3 bańki.
0
To chyba już dość tych wakacji i od jutra będzie zapierdziel u Flicka?
42
Profesjonalista miałby wrócić do klubu? Zbyt piękne.
3
O, dzisiaj taki news się wylosował. Ciekawe co będzie jutro.