Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Granie gowna, pilkarz, ktorego nie powinno byc na boisku i gol w 95. Gdzies juz to widzialem.
0
@takisobiektos No teraz jest lepszy. Ogólnie to Lewy go zjada, wiadomo.
10
Uwielbiałem Messiego za jego magie, ale również za to, że nigdy nie symulował. Piłkarz, który był najbardziej faulowany, bardzo często brutalnie, a on nigdy nie myślał żeby kłaść się na murawe i udawać.
Jak patrze teraz na Bellinghama, Viniciusa, ale także kiedyś na Neymara czy innych symulantów to rzygać się chce. Obrzydliwe.
13
Pieprzony nurek. Co mecz to robi. Obrzydliwy grajek.
0
Głupia ta kartka, zupełnie niepotrzebna.
2
Dla dobra tego turnieju i Naszych oczu dobrze byłoby gdyby to były ostatnie ~47 minuty Angoli na tym Euro.
0
@Trojanek23 Athleticiem*
2
Mamy 2024 rok, a w piłce nożnej nadal nikt nie wpadł na innowacyjny pomysł zatrzymywania czasu.
0
Donnarumma średnio zachował się przy stracie bramki, ale gdyby nie on to w tym meczu byłoby 3-0. Co więcej gdyby nie on to Włosi by z grupy nie wyszli.
0
Dobrze dla meczu, ze wrzucili tego gola wcześnie.
0
Gdyby Polska grała ze Szwajcarią tak jak teraz Włosi to byłbym zły. A to przecież Włosi... strasznie mizerna drużyna.
13
Kolejny fanastyczny deal Barcy. Transfer za prawie 20 baniek, kosmiczna pensja i odejście za darmo. Beznadziejnie prowadzony klub.
1
@Destroyer_of_Worlds Faza pucharowa rządzi się własnymi prawami.
0
Ta Belgia to parodia jakaś.
5
Ale ma te stope ułożoną Eriksen. Takiego rożnego chyba nie widziałem.
0
Jakiś kręgosłup tej kadry jest, ale ta nasza obrona to jest porażka szczególnie jeśli mamy grać na 3 obrońców. Brakuje też jakiegoś defensywnego pomocnika. Dobrze jakby Probierz przeprosił się z Cashem bo Nas nie stać żeby rezygnować z takiego obrońcy szczególnie, że Frankowski jakoś bardzo nie przekonuje, a konkurencja się przyda.
0
@Arden Nie, nie można było. Każda z drużyn w naszej grupie jest od Nas lepsza, sporo lepsza.
0
Jest remis, ale to nie był Nasz dobry mecz szczególnie w drugiej połowie. Natomiast mam nadzieje, że Probierz będzie się trzymał ofensywnego składu i próby grania piłką bo to jedyny sposób żebyśmy w końcu zrobili krok do przodu.
1
Na poprzednim turnieju porażka 3-1 z Francją, teraz 1-1 czyli za 2 lata walimy ich 3-1, najlepiej w finale.
0
Lewy po prostu oszukuje system.
0
To karny jest...
1
Tragiczna ta druga połowa w Naszym wykonaniu. Znowu.
0
On mu w noge wbiegl
1
Biorąc pod uwage słaby pressing Francuzów i dużo miejsca w środku to Nasza pomoc wcale nie gra dobrze. Dużo głupich strat i niedokładnych podań. Można od nich zdecydowanie więcej oczekiwać.
2
Gdybyśmy tylko umieli szkolić wszystkich piłkarzy tak jak bramkarzy.
0
Ale koszulki mamy TOP
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe czy ludzie nadal nie będą używać mózgu licytując. Czasy się zmieniły, więc mam nadzieje, że i ludzie. Nie oglądam TV w ogóle, ale na ten teleturniej bardzo czekam.
0
@WiernyKibic111 nie ma opcji
0
Ale to musi boleć. Ostatnia akcja meczu.
0
W Barcelonie pewnie uderzyłby w trybuny.