0

Tak w ogóle to Belgia od mundialu nie przegrała chyba meczu.

8

Te mecze klubowe strasznie mi spowszechniały, właściwie oglądam tylko Barcelone. To Euro jednak siada mi niemiłosiernie, niesamowite turniej jak narazie. Praktycznie każdą reprezentacje ogląda się bardzo dobrze, no może oprócz drużyny terrorysty Southgate'a.

5

Lukaku to jest impostor.

2

Piękne jest to Euro. Niesamowite. Mogło być 2-0 dla Belgii.

1

@aspr1me Oby nie

0

W Realu w zęby by to złapał.

20

Deschamps i Southgate to są dwaj najwięksi terroryści w futbolu reprezentacyjnym. Mieć takie drużyny i grać taki nudny shit. Deschampsa bronią jednak trofea.

1

Jak już szukać pozytywów z tej porażki to jest taki, że przegraliśmy tylko jedną bramką. Bilans bramkowy będzie kluczowy bo nawet z 3 punktami można na luzie wyjść z grupy.

0

Salamon dzisiaj top.

0

@Nazio_87 Też mnie to bawiło. Nie wygrał główki, ale strzelił nogą.

1

Nie było źle, ale niedosyt pozostanie.

0

10 minut jeszcze. Sporo czasu.

0

@RosjaninBut zalewski

3

Pomoc miała być naszą najsilniejszą stroną, a jest najsłabszą. Mało przechwytów, słaba gra piłką, Ziela nie ma. Ogólnie to mamy olbrzymiego farta. Boli tylko to, że straciliśmy bramke po głupim błędzie, a nie ich dobrej akcji.

4

Dzięki Dipej bo mogło być 4-1 i powinieneś mieć hat tricka.

1



I Holandia w szoku.

1

Oby Zielu dojechał na ten mecz bo jest skrojony pod niego. Dużo będzie od Niego zależało.

3

Betoniarek i Salamon w obronie, niech piłkarscy bogowie mają Nas w opiece.

1

@Dieselzor Akurat przez ostatnie 8 lat to nie tak klasycznie. Na Euro 2016 5 spotkań, na MŚ 4. Jak na Nas to nie tak źle.

0

Straszna nuda w drugiej połowie, ale pierwsza całkiem niezła. Narazie mamy fantastyczne Euro z wieloma bramki, oby się to nie zmieniło.

3

@barcelonaLM Chłop znowu zrobi masterclass na Euro i zniknie na 4 lata.

2

Nie spodziewałem się tak dobrych Włochów. Nie przepadam za tą reprezentacją, ale narazie grają bardzo dobrze.

2

@LukaszFan Tu tylko chodzi o jego fizyczność. On wszystko inne ma. Jeśli dojdzie do siebie fizycznie to on będzie niesamowity w przyszłym sezonie.

1

Oglądajcie Pedriego bo to jest jego początkowa forma. Jak się nie połamie to w przyszłym sezonie będzie połykał każdą pomoc rywala.

0

Szwajcaria zasłużenie wygrała. Beznadziejny mecz Szoboszlaia, on wyglądał jakby mu się grać nie chciało.

1

@Rust_Cohle Mnie trochę wynudziło, ale bramka ładna. Podanie na 1:0 też niczego sobie.

1

To jest bardzo mierna przystawka do dania głównego o 18.

7

Gundo jak w Barcy, wszyscy wokół zmieniani, a on cały mecz...

0

Musiala to jest taki baller... To jest chyba najlepiej dryblujący piłkarz na świecie obecnie. Mbappe i Vinicius bardziej bazują na szybkości, Musiala ma niesamowity balans ciałem. Świetnie się go ogląda.

0

Brawo sędzia. Imo najlepszy sędzia aktualnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?