0

Znowu spalony??

7

Przykre to jest jacy my jesteśmy ciency w porównaniu do innych reprezentacji.

0

@FanBarcy22 Żadnego balonika nie było, stało się to co się miało stać czyli przegraliśmy bo jesteśmy słabi i teraz po prostu stwierdzamy fakty.

1

@FcPortoFan1999 To nie jest populizm. Oczywiście to ile ludzi mieszka w danym kraju nie ma przełożenia na sukcesy bo Chiny czy Indie nie liczą się w piłce nożnej, ale to dlatego, że nikogo to tam nie obchodzi. Dla Nas to jest sport narodowy, ale szkolenie leży i kwiczy. Łatwiej jest stworzyć talenty w kraju gdzie masz 40 milionów ludzi niż w kraju gdzie masz ich milion.

1

Ale to jest straszne, że Slisz i Piotrowski czyli dwóch młodych pomocników, którzy pewnie przez wiele lat będą grać w kadrze to są takie drewna. To jest chore, że w 40 milionowym kraju gdzie piłka nożna jest sportem narodowym od zawsze my mamy problem żeby znaleźć zawodników, którzy będą potrafili wymienić 3 podania w środku pola. Dopóki nie będzie jakiegoś pokolenia, które będzie potrafiło grać w piłke to te turnieje tak będą wyglądać, a raz na 20 lat trafi się takie Euro 2016 i będziemy to wspominać przez kolejne 20.

0

@Herato Przegraliśmy i z Holandia, i z Austrią.

1

Obiektywnie to byliśmy jedną z najgorszych reprezentacji, o ile nie najgorszą. Ta druga połowa była żałosna.

1

Oho, moralne zwycięstwo odnieśliśmy. Z honorem, z walką przegraliśmy. W tym jesteśmy mistrzami świata.

0

@kamiVeB nie jesli Holandia wygra z Francja

0

Żenująca druga połowa.

1

@mextexperu Żadnego balona nie było.

0

Masterclass w obronie.

0

Tak szczerze my gramy do dupy, a i tak mieliśmy więcej okazji od Austrii. Spokojnie są do pyknięcia, ale trzeba w końcu wymienić więcej niż 2 podania w środku pola.

8

Probierz nie trafił ze składem. Slisz i Piotrowski beznadziejni. Obaj do zmiany tak naprawde.

0

2 metry od zawodnika, ja pierdole.

0

Oby to było przełamanie w naszych meczach o wszystko.

1

@TaleOfUs Twarz też ma zgrabną.

6

@ACMaldini3 Umieszczenie Moraty z tymi cieniakami to obraza dla Hiszpana.

3

Jak ten ukraiński fraud mógł kosztować 100 baniek... On tylko szybko biega. Antony chociaż kółka kręcił.

1

Ukraińcy z tym składem też niezłe gówno grają.

7

@Emhyr Ja bym powiedział, że nadal by wykręcał liczby nieosiągalne dla 99% piłkarzy. On by robił z 15-20 asyst na spokojnie, a i goli sporo by nastukał mimo, że gra już niżej.

0

@Pedri16Future Klauzula okolo 35M. W zasiegu.

2



Czyli co, Cancelo out i przejście na 3 obrońców? Oczywiście jeśli miało by do tego transferu dojść.

Ewentualnie Cancelo mógłby być lewym wahadłowym.

0

W ogóle 3 remisy na tym 24-drużynowym Euro to cheat code. Bilans bramkowy 0 to bardzo dobry bilans, a 3 punkty są zazwyczaj wystarczające żeby wyjść z 3 miejsca.

4

Gówniany selekcjoner, gówniana drużyna. Niech trzymają Southgate'a jak najdłużej.

2

@Albatros Oby Anglia przegrała.

11

Fartowny gol i 35 minut autobusu. Przed Państwem reprezentacja Anglii.

1

Jacy Ci Angole są beznadziejni. Najlepiej to jakby odpadli w grupie.

1

@A4ron Tak, lepiej oglądać bramki z metrowych spalonych. VAR nie jest problemem, tylko ludzie, którzy go używają.

2

VAR to najlepsze co spotkało futbol, teraz czekam aż w końcu pójdą po rozum do głowy i czas gry będzie zatrzymywany. Dwie połowy po 30 minut i skończy się, że w jednym meczu jest 45-50 minut efektywnej gry, a w drugim 60. Do tego skończy się ta kradzież czasu w końcówkach meczów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?