Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu spalony??
7
Przykre to jest jacy my jesteśmy ciency w porównaniu do innych reprezentacji.
0
@FanBarcy22 Żadnego balonika nie było, stało się to co się miało stać czyli przegraliśmy bo jesteśmy słabi i teraz po prostu stwierdzamy fakty.
1
@FcPortoFan1999 To nie jest populizm. Oczywiście to ile ludzi mieszka w danym kraju nie ma przełożenia na sukcesy bo Chiny czy Indie nie liczą się w piłce nożnej, ale to dlatego, że nikogo to tam nie obchodzi. Dla Nas to jest sport narodowy, ale szkolenie leży i kwiczy. Łatwiej jest stworzyć talenty w kraju gdzie masz 40 milionów ludzi niż w kraju gdzie masz ich milion.
1
Ale to jest straszne, że Slisz i Piotrowski czyli dwóch młodych pomocników, którzy pewnie przez wiele lat będą grać w kadrze to są takie drewna. To jest chore, że w 40 milionowym kraju gdzie piłka nożna jest sportem narodowym od zawsze my mamy problem żeby znaleźć zawodników, którzy będą potrafili wymienić 3 podania w środku pola. Dopóki nie będzie jakiegoś pokolenia, które będzie potrafiło grać w piłke to te turnieje tak będą wyglądać, a raz na 20 lat trafi się takie Euro 2016 i będziemy to wspominać przez kolejne 20.
0
@Herato Przegraliśmy i z Holandia, i z Austrią.
1
Obiektywnie to byliśmy jedną z najgorszych reprezentacji, o ile nie najgorszą. Ta druga połowa była żałosna.
1
Oho, moralne zwycięstwo odnieśliśmy. Z honorem, z walką przegraliśmy. W tym jesteśmy mistrzami świata.
0
@kamiVeB nie jesli Holandia wygra z Francja
0
Żenująca druga połowa.
1
@mextexperu Żadnego balona nie było.
0
Masterclass w obronie.
0
Tak szczerze my gramy do dupy, a i tak mieliśmy więcej okazji od Austrii. Spokojnie są do pyknięcia, ale trzeba w końcu wymienić więcej niż 2 podania w środku pola.
8
Probierz nie trafił ze składem. Slisz i Piotrowski beznadziejni. Obaj do zmiany tak naprawde.
0
2 metry od zawodnika, ja pierdole.
0
Oby to było przełamanie w naszych meczach o wszystko.
1
@TaleOfUs Twarz też ma zgrabną.
6
@ACMaldini3 Umieszczenie Moraty z tymi cieniakami to obraza dla Hiszpana.
3
Jak ten ukraiński fraud mógł kosztować 100 baniek... On tylko szybko biega. Antony chociaż kółka kręcił.
1
Ukraińcy z tym składem też niezłe gówno grają.
7
@Emhyr Ja bym powiedział, że nadal by wykręcał liczby nieosiągalne dla 99% piłkarzy. On by robił z 15-20 asyst na spokojnie, a i goli sporo by nastukał mimo, że gra już niżej.
0
@Pedri16Future Klauzula okolo 35M. W zasiegu.
2
Czyli co, Cancelo out i przejście na 3 obrońców? Oczywiście jeśli miało by do tego transferu dojść.
Ewentualnie Cancelo mógłby być lewym wahadłowym.
0
W ogóle 3 remisy na tym 24-drużynowym Euro to cheat code. Bilans bramkowy 0 to bardzo dobry bilans, a 3 punkty są zazwyczaj wystarczające żeby wyjść z 3 miejsca.
4
Gówniany selekcjoner, gówniana drużyna. Niech trzymają Southgate'a jak najdłużej.
2
@Albatros Oby Anglia przegrała.
11
Fartowny gol i 35 minut autobusu. Przed Państwem reprezentacja Anglii.
1
Jacy Ci Angole są beznadziejni. Najlepiej to jakby odpadli w grupie.
1
@A4ron Tak, lepiej oglądać bramki z metrowych spalonych. VAR nie jest problemem, tylko ludzie, którzy go używają.
2
VAR to najlepsze co spotkało futbol, teraz czekam aż w końcu pójdą po rozum do głowy i czas gry będzie zatrzymywany. Dwie połowy po 30 minut i skończy się, że w jednym meczu jest 45-50 minut efektywnej gry, a w drugim 60. Do tego skończy się ta kradzież czasu w końcówkach meczów.