4

@ludnek a) to nie było w polu karnym b) ręka gracza Porto

0

@JohnA Porównałem styl, ale wiadomo madryciak nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

1

@DiscoCzareQ Obejrzyj sobie mecz z Liverpoolem w finale i wróć.

0

Każdy ma trochę racji. Z jednej strony Real takim stylem wygrał LM. Z drugiej strony to było straszne. Mieliśmy problem żeby wymienić 2 podania. Oczywiście Oriol grał dramat, inni też byli zdecydowanie pod formą. Plus jest na pewno taki, że ta drużyna potrafi cierpieć co jest kluczowe w Lidze Mistrzów bo zawsze będą fazy gdy przeciwnik Cię zdominuje. Nie może być to jednak tak wyglądać jak w tym meczu. Ogrom pracy nadal przed tą drużyną, trzeba czekać na powrót Pedriego i De Jonga.

0

@truqsi Pedri po przerwie reprezentacyjnej, Frenkie koło El Clasico.

2

Całe szczęście, że jest Gundogan bo bez niego to ten środek pomocy to w ogóle by nie istniał. Oriol narazie kryminał. Ogólnie słaba pierwsza połowa spowodowana brakiem kontroli w środku.

2

Coś ten Casemiro często czerwone łapie odkąd odszedł z Madrytu. Przypadek?

1

Girona ostatnio grała lepiej niż to Napoli, a dostali 3-0.

10

@MarcepanowyKsiaze Już jest możliwe. Wystarczy pojechać na podlasie i cofasz się w czasie o 30 lat.

0

@QuaReL W lutym

0

Co jest z tą La Ligą w tym sezonie, gość wali hat tricka w 5 minut, mecz kończy się 3:3. Za dużo tych bramek, tu trzeba na spokojnie jakieś 0:0 zrobić.

2

Przemaluje się Nacho przez noc na czarno i rano zamiast kary to jeszcze podziękowania od Tebasa dostanie, że nie złamał nogi przeciwnikowi.

0

Sędzia swoje zrobił w meczu z Realem. Skończy się 3-0, więc kto tam będzie pamiętał o siatkówce w polu karnym na samym początku meczu. Nawet VARu nie było, nic. Dziwne jest tylko to, że potem przychodzi mecz Barcelony i każda sporna sytuacja jest sprawdzana po 5 minut na VARze ('ręka' Gaviego w 1 kolejce czy ostatnio ten delikatny kontakt z Mallorcą na Yamalu).

0

@Tasde Tu raczej piłka była. Nie zmienia to faktu, że 1 karny im się należał.

0

Girona miała ze 3 setki w tym meczu już...

11



Piękne wałki są i będą w tym sezonie.

0

@PaCo Zgubią, zgubią. W tamtym sezonie też punktowali na początku bardzo dobrze.

0

Jak się nie strzela dwóch setek na początku meczu to tak się kończy.

1

@LM10GOAT To lepiej żeby to były 3 tygodni bo El Clasico za 4. Przynajmniej nie pojedzie na przerwe reprezentacyjną.

4

@Luciano99 Wyobraź sobie zaskoczenie tej użytkowniczki gdy zaloguje się po 8 latach i przeczyta te wszystkie twoje oznaczenia.

1

@Sulimo Był okres gdzie Gavi kopał się po czole również w pomocy.

44

Tymczasem jutro w Real Madrid TV: Lamine Yamal zastraszył Sergio Ramosa! W 2016 roku Lamine Yamal zastraszył byłego obrońce Realu Madryt podczas wyprowadzania go na boisko. Miał powiedzieć "albo strzelisz samobója w pierwszym meczu gdy zagramy przeciwko sobie albo dopadne Cie na parkingu". Nasze źródła donoszą, że w sprawe zaangażowany był również Negreira.

1

@Compadre Oby na drugie bo Girona musi to wygrać.

43

To pokazywanie kartek w meczach Barcelony to jest żenada. Od pierwszej minuty w każdym meczu rywale ostro faulują, często bez żadnego zainteresowania piłką, a sędzia swoją biernością w pokazywaniu kartek zezwala na taką grę. Te mecze często są tak chaotyczne bo rywal sobie po prostu fauluje i nie ponosi konsekwencji.

Tak jest od początku sezonu, był mecz z Getafe, cały świat widział jak wyglądał ten mecz, a nie zostały wyciągnięte żadne wnioski. Oczywiście, ten mecz nie był tak brutalny jak mecz z Getafe, ale tak jak Lewandowski powiedział w wywiadzie - w tej lidze bardziej chroni się obrońców niż atakujących.

0

@Swistus172 Tak jak i twoja rodzina uważam żebyś odstawił internet.

0

Z taką skutecznością to o Puchar Tymbarku można walczyć, a nie o La Lige.

0

W sumie to ustawienie Raphy na środku może mu dużo dać bo akurat podanie oraz strzał ma na świetnym poziomie. Na skrzydle musiałby dryblować co mu nie wychodzi, a sama szybkość to za mało żeby mijać obrońców w La Lidze.

3

@Rewolucja123 cs 1.6 >>> cs:go, cs2

8

@takisobiektos Nie no to był nur, oczywiście bardzo dobra decyzja sędziego.

5

@QuaReL Skąd wiesz, że żałosne skoro nie oglądałeś? Ten mecz nie był aż tak zły jak tutaj płaczą. Nie jest łatwo grać przeciwko 11 zawodnikom w polu karnym szczególnie na wyjeździe i na tej badziewnej trawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?