Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ludnek a) to nie było w polu karnym b) ręka gracza Porto
0
@JohnA Porównałem styl, ale wiadomo madryciak nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
1
@DiscoCzareQ Obejrzyj sobie mecz z Liverpoolem w finale i wróć.
0
Każdy ma trochę racji. Z jednej strony Real takim stylem wygrał LM. Z drugiej strony to było straszne. Mieliśmy problem żeby wymienić 2 podania. Oczywiście Oriol grał dramat, inni też byli zdecydowanie pod formą. Plus jest na pewno taki, że ta drużyna potrafi cierpieć co jest kluczowe w Lidze Mistrzów bo zawsze będą fazy gdy przeciwnik Cię zdominuje. Nie może być to jednak tak wyglądać jak w tym meczu. Ogrom pracy nadal przed tą drużyną, trzeba czekać na powrót Pedriego i De Jonga.
0
@truqsi Pedri po przerwie reprezentacyjnej, Frenkie koło El Clasico.
2
Całe szczęście, że jest Gundogan bo bez niego to ten środek pomocy to w ogóle by nie istniał. Oriol narazie kryminał. Ogólnie słaba pierwsza połowa spowodowana brakiem kontroli w środku.
2
Coś ten Casemiro często czerwone łapie odkąd odszedł z Madrytu. Przypadek?
1
Girona ostatnio grała lepiej niż to Napoli, a dostali 3-0.
10
@MarcepanowyKsiaze Już jest możliwe. Wystarczy pojechać na podlasie i cofasz się w czasie o 30 lat.
0
@QuaReL W lutym
0
Co jest z tą La Ligą w tym sezonie, gość wali hat tricka w 5 minut, mecz kończy się 3:3. Za dużo tych bramek, tu trzeba na spokojnie jakieś 0:0 zrobić.
2
Przemaluje się Nacho przez noc na czarno i rano zamiast kary to jeszcze podziękowania od Tebasa dostanie, że nie złamał nogi przeciwnikowi.
0
Sędzia swoje zrobił w meczu z Realem. Skończy się 3-0, więc kto tam będzie pamiętał o siatkówce w polu karnym na samym początku meczu. Nawet VARu nie było, nic. Dziwne jest tylko to, że potem przychodzi mecz Barcelony i każda sporna sytuacja jest sprawdzana po 5 minut na VARze ('ręka' Gaviego w 1 kolejce czy ostatnio ten delikatny kontakt z Mallorcą na Yamalu).
0
@Tasde Tu raczej piłka była. Nie zmienia to faktu, że 1 karny im się należał.
0
Girona miała ze 3 setki w tym meczu już...
11
Piękne wałki są i będą w tym sezonie.
0
@PaCo Zgubią, zgubią. W tamtym sezonie też punktowali na początku bardzo dobrze.
0
Jak się nie strzela dwóch setek na początku meczu to tak się kończy.
1
@LM10GOAT To lepiej żeby to były 3 tygodni bo El Clasico za 4. Przynajmniej nie pojedzie na przerwe reprezentacyjną.
4
@Luciano99 Wyobraź sobie zaskoczenie tej użytkowniczki gdy zaloguje się po 8 latach i przeczyta te wszystkie twoje oznaczenia.
1
@Sulimo Był okres gdzie Gavi kopał się po czole również w pomocy.
44
Tymczasem jutro w Real Madrid TV: Lamine Yamal zastraszył Sergio Ramosa! W 2016 roku Lamine Yamal zastraszył byłego obrońce Realu Madryt podczas wyprowadzania go na boisko. Miał powiedzieć "albo strzelisz samobója w pierwszym meczu gdy zagramy przeciwko sobie albo dopadne Cie na parkingu". Nasze źródła donoszą, że w sprawe zaangażowany był również Negreira.
1
@Compadre Oby na drugie bo Girona musi to wygrać.
43
To pokazywanie kartek w meczach Barcelony to jest żenada. Od pierwszej minuty w każdym meczu rywale ostro faulują, często bez żadnego zainteresowania piłką, a sędzia swoją biernością w pokazywaniu kartek zezwala na taką grę. Te mecze często są tak chaotyczne bo rywal sobie po prostu fauluje i nie ponosi konsekwencji.
Tak jest od początku sezonu, był mecz z Getafe, cały świat widział jak wyglądał ten mecz, a nie zostały wyciągnięte żadne wnioski. Oczywiście, ten mecz nie był tak brutalny jak mecz z Getafe, ale tak jak Lewandowski powiedział w wywiadzie - w tej lidze bardziej chroni się obrońców niż atakujących.
0
@Swistus172 Tak jak i twoja rodzina uważam żebyś odstawił internet.
0
Z taką skutecznością to o Puchar Tymbarku można walczyć, a nie o La Lige.
0
W sumie to ustawienie Raphy na środku może mu dużo dać bo akurat podanie oraz strzał ma na świetnym poziomie. Na skrzydle musiałby dryblować co mu nie wychodzi, a sama szybkość to za mało żeby mijać obrońców w La Lidze.
3
@Rewolucja123 cs 1.6 >>> cs:go, cs2
8
@takisobiektos Nie no to był nur, oczywiście bardzo dobra decyzja sędziego.
5
@QuaReL Skąd wiesz, że żałosne skoro nie oglądałeś? Ten mecz nie był aż tak zły jak tutaj płaczą. Nie jest łatwo grać przeciwko 11 zawodnikom w polu karnym szczególnie na wyjeździe i na tej badziewnej trawie.