Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym meczu po prostu nic się nie układa. Powinniśmy prowadzić na spokojnie, były sytuacje na przynajmniej 3 bramki. Niestety trzeba powiedzieć, że MATS, Oriol i Inigo dzisiaj przegrywają nam ten mecz. Trzeba walczyć.
8
Xavi jak powiedział tak robi - rotuje. Oby tylko bez straty punktów. Skład na papierze nadal bardzo mocny.
10
Na notatniku ocenili sędziego po meczu z Atletico. Sędzia oczywiście zaliczył bardzo dobre spotkanie. Oceny? 3,2/6 od redakcji, 2,8/6 od czytelników.
Oni są tak nieprzyzwyczajeni do tego, że sędzia nie gwiżdże po ich myśli, że każdy mecz, który przegrywają zrzucają na sędziego. No i najlepsze jest to, że to nie tylko kibice bo to samo jest w ich tej reżimowej klubowej telewizji.
2
@Khajio Naaah, oby do tego nie doszło. Kultowy serial, nie powinni tego ruszać.
0
@Archie Czy ma wobec nas złe plany i czy chce zniszczyć ludzkość.
49
Propaganda jak w publicznej telewizji. Żałosne. Sędzia zaliczył bardzo dobre spotkanie, ale niestety biały klub z Madrytu nieprzyzwyczajony, że nie sędziuje się pod nich to trzeba aferke zrobić żeby następna sędzia czuł na sobie presje. Standard.
1
Ale im Perez ekipe zmontował w tym sezonie. Przegrywali 3-1, a ich potrójna zmiana to Mendy, obrońca, który ma może 1 asyste w 100 spotkaniach, Czuczameni, defensywny pomocnik i Nacho czyli środkowy obrońca.
Mają kontuzje, ale jedynym ofensywnym zawodnikiem, który mógłby tam zrobić różnice to Vinicius i tyle. Gulera nie licze bo on nawet jeszcze nie zadebiutował.
5
Bellingham to jest piękny nurek. Za każdym razem leci na ziemie jeszcze przed jakimkolwiek kontaktem.
Powinien dostać czerwoną za ten faul. Zero zainteresowania piłką, atak na nogi żeby zrobić krzywde.
2
A właśnie chciałem grać over 7,5 w meczu Newcastle.
3
Ta Chelsea to do zaorania jest.
2
Ale Fati odwalił teraz.
1
@krol211 Wróci, wróci. Franek to fizyczna bestia.
5
@Transu96 Chłop ma Vazqueza na PO i się jeszcze czymś takim chwali...
1
@Janas11224 Wszystko prawda oprócz tego, że jest większym Cule niż 99% kibiców. Jest większym Cule niż 100% kibiców.
3
Za 5 tygodni gramy z Realem. Dobrze gdyby Franek wrócił. Teoretycznie terminarz do meczu z Realem nie jest najtrudniejszy. Pedri też wraca już niedługo. Nie powinno być tragedii.
0
Akurat Frenkie jest bardzo odporny na kontuzje, do tego biegał jeszcze jakieś 20 minut, więc myśle, że to nie będzie nic bardzo poważnego.
1
@lntrowertyk Czy biedny to nie wiem, ale pijany to na pewno.
5
To był piękny odwet za mecz, w którym prowadziliśmy 3-0, a skończył się 3-3.
0
Tak w skrócie.
1
Za tydzień Real ma Girone na wyjeździe. Oby utrzymali te forme.
0
Ile dokładnie GB ma FIFA na PC?
2
Na szczęście zawodnik ma dużo do gadania, więc jak zablokuje wszystkie inne kierunki to dogadają się za znacznie mniejszą cenę niż te 80 baniek. Ale do tego to jeszcze bardzo daleka droga.
6
@Popitek12 69 przynajmniej
0
Atalanta prawie 30 strzałów...
2
Jak polskie drużyny dostawały co roku w łeb z jakimiś piekarzami z Wysp Owczych to reprezentacja grała nieźle, na turnieje jeździła, nie było jakiś afer. Teraz jak polskie kluby zaczynają coś pokazywać w europejskich pucharach to reprezentacja się posypała.
1
@Arczinho7 Może przegrać chcieli.
0
No i koniec challengu.
0
@Enerio PC chyba od 6 rano, PS od północy.
5
Za rok Kimmich takie piłki będzie Yamalowi zagrywał.
0
Problemy łysego z Manchesteru.