Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to jest ręcznik.
0
Ten Union to już ledwo biega.
5
@matirix20 Nie przemawia do mnie ten kupon tak szczerze.
2
@BorzyKrzys aha
0
@abram3k Dorzuć tam Pedriego i Araujo, i już jest inaczej. No, ale fakt faktem kadra jest dosyć krótka.
0
Jestem zaskoczony, że nie ma Oriola. To chyba pierwszy mecz Xaviego gdzie nie wystawia typowego defensywnego pomocnika w pierwszym składzie.
6
Mecz był w sobote, a jutro już kolejny meczyk i to w Lidze Mistrzów. Trzeba się tym cieszyć bo za rogiem już kolejna przerwa reprezentacyjna.
0
Meczycho w Madrycie.
15
Pochettino: "Ale co ja mam grać z tymi piłkarzami? Tiki taki?"
27
@Uukasz_93 Dosyć odważna teza po jednym meczu.
5
@ranger3120 Lucho gra w szachy 5D. Najpierw namówił córke żeby Ferrana rzuciła aby ten odbudował forme, odkupił od nas Dembele bo wiedział, że on zawsze będzie się kopał po czole i teraz będzie niszczył PSG od środka. Nasz człowiek.
10
Boże my mamy prawego obrońce... i to jeszcze takiego. Ile on daje możliwości rozegrania. Tyle lat trzeba było czekać.
1
@pioz123 Nieźle, wyglądał dynamicznie, powinien mieć jedną bramke przynajmniej. Ogólnie wszedł w takim momencie, że Brighton miało już mecz praktycznie w garści i z przodu nie musieli się za bardzo produkować.
0
@Barcasub O, bardzo chętnie obejrze. Najgorsza część według mnie i pewnie wielu, ale to nadal kawał dobrego filmu.
2
@Ricc Dobrze tylko powinien mieć jednego gola przynajmniej.
41
6 kolejka w Lidze Mistrzów, PSG musi wygrać by wyjść z grupy, jest 1-1 z Borussią na wyjeździe, 92 minuta, Dembele wychodzi sam na sam i...
https://x.com/EliLeezayy/status/1702773669850669201
0
Niech się w tej Francji znajdzie chociaż jeden zespół, który będzie w miare regularnie punktował. Jeśli Mbappe odejdzie z PSG to ten klub jest skończony.
0
@626 Dembele zmieniony to szanse się zwiększyły.
0
@wojopancer Czy tym chłopakiem byłeś ty?
2
To jest tak idiotyczne, że Santos na konferencji mówi o misji odmłodzenia i poprawy stylu gry reprezentacji gdzie od początku każdy wiedział, że ten trener się do tego nie nadaje. Wszyscy tylko nie Kulesza.
Przecież Santos to jest portugalski Michniewicz z dużo większym kontraktem. Była po prostu presja na zatrudnienie trenera zagranicznego i Cezary wziął gościa z nazwiskiem.
Pierwszy do wywalenia jest Kulesza i od tego tam powinno rozpocząć się sprzątanie tego syfu.
1
Czy tam nikt nie potrafi zadać jednego normalnego pytania? Co za żenada.
No brawo, mamy pierwszego.
1
@Roobo Bez przesady. Lewy ma zjazd, ale nie tak dawno powinien był odebrać Złotą Piłkę i to w pełni zasłużenie. Szybko takiego zawodnika Polska nie zobaczy.
0
Ludzie się dziwili, że Sousa się z tego bagna ulotnił...
1
@Dari0G Asysta przy 2 bramce palce lizać.
1
@Whippedcream Ta i to w 3 minucie.
2
@Comentateiro Ostatnio na wyjeździe straciliśmy 3 bramki, a teraz 2, więc jest progres.
0
Hahahajahjajajajjahaha co to było
0
Przecież to jest czerwień.
0
@Sulimo Baraże? Mołdawia jest przed nami.
1
Ma to! Ma to Krychowiak! Żółta kartka!