4

@AlwaysBlaugrana Za mało czarny jest.

1

Gdyby nie Barcelona nie obejrzałbym jednego meczu La Ligi. Gówniana liga gdzie takich zespołów jak Getafe jest wiele.

1

Przypomniałem sobie, że La Liga ma motto "This is football. This is La Liga." i dawno się tak nie uśmiałem.

7

A Perez Alonso by nie chciał? Na LO wypadł im Mendy, na środku Militao, a on obskoczy obie te pozycje - piłkarz idealny.

1

W sumie dobrze, że Bayern wziął tego Kane'a bo myśle, że Real by spróbował go jednak sprowadzić, a on tam bardzo pasuje.

0

@bartas97 Macie kim go zastąpić Miltao bo jest Rudiger, a na ławce Nacho. Gorzej jakby wypadł Wam Rodrygo albo Vinicius.

9

Kibice Realu rok temu: Dawaj do nas Kylian, zawsze Cie tutaj chcieliśmy!

Kibice Realu po przedłużeniu kontraktu: Mbappe dla mnie nie istnieje, to już koniec. Nie chce go już nigdy w Realu.

Kibice Realu od rozpoczęcia letniego okienka transferowego: Dawaj do nas Kylian, zawsze Cie tutaj chcieliśmy!

Kibice Realu teraz, po tym jak postanowił zostać: Mbappe dla mnie nie istnieje, to już koniec. Nie chce go już nigdy w Realu.

Kibice Realu za rok, do chwili gdy Mbappe znowu nie przedłuży kontraktu: Dawaj do nas Kylian, zawsze Cie tutaj chcieliśmy!

2

31 letni Neymar w Arabii... przecież to jest cyrk jakiś.

0

Źle to wygląda dla Militao.

1

Real jest cienki jak barszcz, ale Athletic w tej formie to w Ekstraklasie mógłby grać.

0

@mekston No właśnie tak myślałem, ale to nadal parodia.

0

Mam rozumieć, że to Al Hilal grając najpierw jednego więcej dało sobie strzelić na 1-1 i teraz mając DWÓCH zawodników więcej na 2-1? Czy to może jakiś koleś z ławki dostał czerwo?

0

@Barcasub Pająk za 2 miesiące

1

@esem91 Ta gra ma swój urok dlatego, że jest drewniana. Remake ludziom, którzy grali w to już 15-20 lat temu i mają sentyment do gry się nie spodoba. Komuś kto nigdy nie grał, na pewno przypadnie do gustu.

2

@Kz1234 Czy upada to się okaże. Równie dobrze odejście gwiazd może coś tam ruszyć. Może nie od razu, ale z czasem.

0

@cules100pro Po prostu wyprali je w Perwollu.

0

@DonMatteo901 Za mało mu tych goli jeszcze czy o co chodzi?

1

@MSN30 Jeśli na każdej grupie masz to samo to jest to automatycznie nakładane przez Facebooka. Nic z tym nie zrobisz, możesz pare dni poczekać i zobaczyć czy wszystko wróci do normy.

1

@MSN30 Dostałeś 'shadow bana' pewnie bo algorytm fb stwierdził, że wrzucasz za dużo i możesz być spamerem.

0

Dziwne jest to, że tylko ten onlyfans miguel pisze coś o blokowaniu Neymara przez Xaviego. Żadne inne źródło o tym nie mówi. Wcześniej mówiono tylko o tym, że finanse mogą na to nie pozwolić, ale teraz sytuacja jest inna po tym dealu za 120 baniek.

1

@Tomo1989 Podobno wyjdziemy w 7.

1

@Squer_FCB A za godzine Premier League ;]

2

Luis ujawnij swój nowy nick. Może jakaś nowa oda do Neymara?

4



No i czemu Xavi chce tego Foytha jak to jest skrajnie defensywny obrońca mając na skrzydle Raphinhe, który dużo pracuje w obronie, a w ofensywie jest nijaki?

Jedyna opcja to taka, że Foyth w fazie ataku będzie grał jako środkowy obrońca w trójce, a Xavi będzie robił to swoje 3-4-3. Różnica jest taka, że już nie ma Dembele.

1

@mekston Ale Williana chciał. ;] Xaviemu to się Olmo marzy.

0

@D10SLEO To bardziej do Ernesto pasuje.

2

@Firestone Ja mam dziwne przeczucie, że przyjdzie. Co roku się o tym mówi, ale teraz jest naprawde taka możliwość. Są pieniądze na rejestracje + odejście Dembele, Kessiego, Lengleta i Desta pozwoli zarejestrować spory kontrakt. Pytanie czy naprawde rozwiąże kontrakt z PSG.

0

@Odcinkowy Żaden Naymar tu nie przyjdzie, tak samo jak nie ma Langleta czy Frankiego.

0

@Aragorn33 No właśnie podobno mają problemy z FFP. Chyba już nawet oni nie mogą wałków kręcić i bardzo dobrze.

1

@Zoker Odejście Kessiego, Dembele + Lengleta/Desta da miejsce na 2/3 nowe mniejsze nabytki. Albo na jeden duży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?