9

@HypeR Widze, że z matematyką są pewne problemy.

2

@bartekvisca Skoro to jedyny defensywny pomocnik to raczej tak.

0

@Nazio_87 To chyba upamiętnienie słynnego 6-2. Popieram.

3

@patryk355 I pewnie na tym skończą się uderzenia z dystansu w Barcelonie tak jak i w poprzednim sezonie.

0

@kamiVeB No właśnie o to chodzi, że Ferran jest na wylocie, Ansu może też by był, ale oni mają kontrakt - nie odejdą jeśli nie będą chcieli, a właśnie nie chcą.

0

@Emhyr Oprócz Dembele rzecz jasna.

1

@Nazio_87 Oriol Romeu partidazo dzisiaj.

48

@matirix20 Ancelotti: Nie rozmawiamy o sędziach chyba, że sędziują przeciwko nam.

3

@talizmo Jak smutne trzeba mieć życie żeby podszywać się pod kibica Barcelony i to przez tyle czasu...

0

@OldMc84 czemu kłamiesz?

4

@Albatros O, dzisiaj nie było twojego durnego komentarza.

1

Silna liga to silna reprezentacja. Nam do silnej ligi brakuje lata świetlne, ale gdzieś trzeba zacząć.

0

Co za ogóry, boże...

4

Piękny przelew poszedł.

0

Spalony tam był.

0

Nie tak dawno Real przegrał 7:3 z Atletico w presezonie, ta strona by wybuchła gdyby do tego doszło w sobote.

0

@Ricardinio14 Włącz sobie powtórke i wyrób własne zdanie. Ile ludzi tyle opinii.

0

@takisobiektos Spłacił się po pierwszym niezłym meczu z Realem.

3

@kiper09 Ferrana to nie wiem czy za 30 harnasi ktoś by kupił, a co dopiero milionów. Barcelona na rynku transferowym jest teraz jak dziecko, Kessiego nie mogą za 10 milionów sprzedać bo każdy wie jak u nas z kasą.

0

Wystarczy sobie przypomnieć tournee z zeszłego roku żeby wiedzieć, że to nie ma żadnego przełożenia potem na sezon. Są oczywiście ogórki jak Alonso, Roberto czy Garcia, ale oni zawsze grają słabo nie ważne czy to sezon czy presezon. Ważne żeby przygotować się dobrze fizycznie bo dzisiaj było widać różnice intensywności w grze, ale to normalne bo jednak Arsenal zagrał już znacznie więcej.

8

100 baniek w drodze to teraz czekać na Tebasa, że Barcelona jest bardzo blisko i musi podjąć jeszcze dodatkowy, mały wysiłek żeby mogła zarejestrować nową sprzątaczke.

3

@szkutnik91 Oby to była prawda bo to wygląda bardzo dobrze.

0

@Tarins Skoro ma na nazwisko Araujo to musi być dobry, logiczne.

5

Już za około 12 godzin rusza maszyna Xaviego Hernandeza. Ten dzień naznaczy zwycięski sezon Barcelony na wszystkich frontach.

22

@David_Beckham Biorąc pod uwage kontuzje to Milik robi bardzo dobrą kariere.

16

Laporta by zrobił streama jak na bebechu gra czy coś i w dwie godziny byłyby pieniądze na tego całego Mambeppe.

0

Niech szejk z jakiegoś Al Nassr czy innego Al Ittihad wykłada miliard rocznie i bierze tego Mekambe. Kylianek i jego mama lubią kaske, kto wie.

0

Rok temu PSG nie chciało go sprzedać, a teraz na tournee nie zabierają i z klubu wypychają, piękne.

6

@MarcepanowyKsiaze Tak jak Ronaldo im rozbijał, a nikt nie ma większego ego od Ronaldo.

2

@Deviler Rzadko, ale jest bardzo smaczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?