Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Krzysztof1987
To nie jest farmazon.
0
@marko111122 Zależy od przeciwnika i od formy naszych wspaniałych lewoskrzydłowych.
4
Gundogan w tym sezonie strzelił 11 bramek. Mam nadzieje, że to utrzyma bo nam często brakuje bramek z drugiej linii. Boje się tylko, że dopadnie go barcelońska choroba zwana grą po obwodzie zamiast strzału. Oby nie.
8
Co tam Gundogan, Arkadiuszo Miliko oficjalnie zostaje w Juve.
2
Luisie Enrique coś ty uczynił...
0
Ogarnąć jakiegoś porządnego pivota i mamy naprawde świetną pomoc.
0
@stone80 Jak można nie rozumieć tego transferu? Przecież to wystarczy ze 2 mecze w sezonie zobaczyć bez Pedriego...
0
@FCB_dimiC A w 2024 Mbappe.
0
Kimmich, De Jong, Pedri, Gavi, Gundogan ło matko ale to będzie chodziło.
0
https://x.com/Roastts/status/1671502744698454019
1/3
3
@tbas
0
Ferran thank you and good luck, byle szybko.
5
Alemany w Monachium żeby Gundogana podpisać to już niech nie wraca i Kimmicha też niech weźmie, po co ma dwa razy latać.
0
Barcelona ściągnie Brozovicia akurat teraz gdy klątwa posiadania chorwackiego piłkarza by wygrać LM została zdjęta...
0
Chyba mu rękę urwało.
0
Najlepsze jest to, że my gramy naprawde nieźle... dwa głupie błędy.
1
Ale z nami jadą.
1
Nie no, ten koleś od kamery to po jakimś mołdawskim bimbrze jest.
2
Hahaha, Santos ma dość na tej ławce.
9
Polska reprezentacja to obok City i Barcelony najbardziej ofensywna drużyna w Europie.
8
Ale Santos zbudował potwora.
0
Cały skład pozazdrościł Zielińskiemu tricku i teraz każdy gra piętką.
25
Współpraca Milik - Lewy jak w eliminacjach do Euro 2016.
0
Nie można tiki taki Santosa przez te kamere śledzić... a tak piłeczka chodzi.
4
Kamera w tym meczu to zbrodnia przeciwko ludzkości.
21
Neymar zagra pół sezonu, Dembele też pół i będą skrzydła hulały. Trzeba tylko zrobić tak żeby Dembele grał od marca bo Neymar akurat wtedy sezon kończy.
2
To jeszcze Alba.
0
@draxidox Myślałem, że on/ona się przed policją chowa.
7
@Deviler Koło 14 roku życia już powinieneś mieszkać sam.
4
@Sinirsey Pokaż się ze dwa razy z jakąś ładną koleżanką to zobaczysz jak szybko zacznie chudnąć. ;]