1

@KlonaZepan A dokładnie jak się pomylił? Bo z tego co pamiętam w żadnym momencie nie napisał, że on będzie zawodnikiem Barcelony na 100%, jedynie podawał info, że jest taki temat, ale może być za drogi.

0

@partymaker W sprawie Barcelony od pewnego czasu - właściwie nie. Co więcej, wszyscy inni się mylili tylko nie on.

0

@daniel32778 Ludzie w wiele rzeczy wierzą to może i w klątwe też - kto wie.

0

@DonCarletto



tutaj sam Yaya Toure próbuje zatuszować sprawe, ale każdy wie jaka jest prawda



City to bierze na miękko. Możecie sobie nawet Ernesto Valverde i jego przykuc wypożyczyć jak chcecie - nic Wam to nie da.

1

Klątwa Yaya Toure została zdjęta, więc Real może sobie nawet Zidana ściągnąć i jego klaskanie, a i tak City będzie w finale.

4

@Kamilos84 Karta graficzna dla każdego zawodnika.

0

@Herato Spadasz najpierw do 2 rundy LE, odpadasz z el. LE, spadasz do nastepnej rundy LK. 3 runda el. LM to chyba pewne europejskie puchary, niech mnie ktoś poprawi jeśli się myle.

0

@MesQueUnClub96 United wydało albo tyle samo albo jeszcze więcej i jakoś nie widze żeby byli w stanie konkurować z City na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Po za tym City całkiem nieźle też sprzedaje.

12

@Oskarenks On ma rok kontraktu to Ci skąpcy zaproponują 3 miliony w 12 ratach.

4

@KamQiX Bo to byłby rasizm

0

Piękna symulka na koniec połowy

0

Vinicius na bank ma ujemne IQ.

21

@Emhyr Najlepsze jest to, że z tego co pamiętam on praktycznie od razu wyszedł na Real i zagrał naprawde nieźle. ;]

1

@Cule1234 Nie wiem jak oni to zrobią, ale muszą to zrobić. Lewandowski nie może grać cały sezon sam bo jak widzimy potrafi kopać się po czole niemiłosiernie.

1

@Sau_Ron Cloud znakiznaki

2

@AFA90 Mam wrażenie, że ten Pau Torres to od zawsze jest elektryczny. Tak samo miał już dawno odejść do innego klubu, a ciągle w Villarealu siedzi.

0

Salernitana chce jakiś rekord remisów pobić czy o co chodzi?

0

Byłbym w 100% za powrotem Messiego gdybyśmy na 9 mieli jakiegoś gościa, który mógłby dużo biegać, kogoś takiego jak miała Argentyna w postaci Juliana Alvareza. Jednego gracza, który w obronie daje mało można jakoś 'schować', ale na 9 jest Lewy, który nie pracuje w destrukcji za dużo.

Najbardziej się boje, że po przyjściu Messiego cały balans drużyny się popsuje. Messi nadal jest fantastyczny i dałby nam bardzo dużo przez kolejne ~2 lata tylko nie jestem pewien czy da się zmieścić Polaka i Argentyńczyka w jednym składzie, a nie ma opcji, że któryś usiądzie na ławce.

A przecież jest jeszcze Busquets...

0

@Tom_Tom Sytuacja jest taka, że trzeba ogarnąć 200 milionów w tym okienku żeby wyjść na prostą z FFP.

0

@Gaz Rozumiem, że mistrzostwo i superpuchar się nie liczą?

6

@Adamski69 Dla mnie ta pomoc nie jest zbyt wyważona. Nazwiska robią wrażenie, ale tam jest 1 DM i 3 box to box. Oprócz tego mnie Valverde i Camavinga w pomocy nie przekonują w 100%. Kroos i Modrić grać wiecznie nie będą, a czy Ceballos będzie chciał zostać z taką konkurencją?

3

@KlonaZepan Dziwnym trafem dopóki był Messi to z tej grupy wychodziliśmy.

4

@Khajio Zobaczymy. Długofalowo plan Alemanego jest na pewno dużo bezpieczniejszy. Laporta stawia dużo więcej na szali, ale w tym uda się zdobyć 2 puchary, więc nie ma tragedii.

7

@macio_944 Czyli po prostu Alemany nie chce Amigosów, chciał postawić na młodzież i odbudowe finansową nawet kosztem De Jonga. Ma to sens, ale odbiłoby się to pewnie negatywnie sportowo, więc jest zupełnym przeciwieństwem Laporty i Xaviego - oni chcą sukcesu tu i teraz. Rozumiem obydwie strony.

Do tego dużo lepsza kasa w Anglii, mniejszy stres i wolna ręka przy transferach.

1

@Ptasior To był zamach na dach budynku?

2

Ja akurat mam problem z Raphinhą. Jego drybling jest mierny, ale potrafi dokładnie podać. Strzelać potrafił, a w tym sezonie z wykończeniem u niego średnio, a i tak ma już te 10+ bramek, trochę lepsza skuteczność i na luzie mógłby już mieć 15+. Do tego haruje w defensywie co w dzisiejszym futbolu jest cholernie ważne.

Jeśli Dembele byłby zdrowy cały sezon to te 80 baniek brałbym z pocałowaniem ręki. Do tego Dembele z Raphinhą okupują te samą pozycje, a nie stać nas na to żeby Raphinha siedział na ławce. Na LS obaj wyglądają znacznie słabiej.

Argumentem za sprzedażą jest na pewno możliwość wzmocnienia lewego skrzydła z którym mamy ogromny problem. Pytanie: kto za 80 baniek? Dużo osób pisze o Leao, ale czy on byłby skłonny do nas przejść? Do tego czy odnalazł by się w La Lidze gdzie jest zdecydowanie mniej miejsca?

Trudna sprawa z Brazylijczykiem, dużo bardziej wolałbym odpalić Ferrana, w którym widze najmniejszy potencjał z trio Raphinha, Fati, Ferran. Niestety za niego dostaniemy 20 baniek max.

3

@Firestone

8



Szanuj Xaviego swego bo możesz mieć Lamparda O WIELE, O WIELE gorszego.

0

@Tasde Liga jest skorumpowana. Rok, dwa i trzy lata temu nie była. W 2018 znowu była. Wiadomo o co chodzi.

0

@michal26 Wystarczy żeby nasi napastnicy nie dostawali udaru przed bramką i w ostatnich 2 meczach mogliśmy mieć luźno 5 bramek więcej. Dzisiaj to setek na 5-6:0 było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?