3

@Firestone

8



Szanuj Xaviego swego bo możesz mieć Lamparda O WIELE, O WIELE gorszego.

0

@Tasde Liga jest skorumpowana. Rok, dwa i trzy lata temu nie była. W 2018 znowu była. Wiadomo o co chodzi.

0

@michal26 Wystarczy żeby nasi napastnicy nie dostawali udaru przed bramką i w ostatnich 2 meczach mogliśmy mieć luźno 5 bramek więcej. Dzisiaj to setek na 5-6:0 było.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Salernitana remis, kurs 1.01

1

@VegetaPolska Miło, że nie bierzesz pod uwagę tego, że Real awansuje do finału LM.

1

Skoro Real w łeb to trzeba po Pique dzwonić bo przydałby się do fetowania na stadionie Espanyolu.

38

@diego2021 Real odśnieżyć musi bo taki tam mróz.

5

Real dzisiaj w łeb, Atletico jutro duża szansa na 3 pkt bo gra u siebie z Cadizem i prześcieradła na 3 miejsce. Pięknie.

0

@Gaucho Szkoda bo może by im jeszcze spadek załatwił.

9

Mateu Alemany jako tajny agent Barcelony w Aston Villi w przyszłym sezonie wykupi Ferrana, Raphinhe i Ansu za 500 baniek. Do tego Eric Garcia i Marcos Alonso za 100 baniek. W 2024 wróci żeby zrobić grube transfery gotówkowe, a nie jakieś Inigo Martinezy za darmo.

1

@Yiamuiaijahaima Przecież jeszcze tydzień temu był najlepszym obrońcą na świecie, więc o co chodzi?

0

Ciekawe czy Lampard jeszcze jakiś mecz wygra w Premier League.

1

Barcelona jakieś 20 akcji bramkowych, dużo kombinacyjnej gry, a tutaj płacz jakbyście musieli oglądać znowu Raków z Legią. Wykończenie było beznadziejne, ale udało się wygrać. Niektórzy tu chyba nadal myślą, że Guardiola nas prowadzi i znowu Messi z 4 bramki strzeli.

2

@Firestone Całe światło bramki otwarte, bez przesady.

1

@kondzik47 A co Ci dzisiaj nie pasowało prócz wykończenia? Bo było z 15 okazji i sporo kombinacyjnych akcji...

0

Kiwior vs Aubameyang co się dzieje w tej Premier League.

3

Fati wykończenie -10, ale mam wrażenie, że jest bardziej dynamiczny. Jego problemem nie są strzały to ma i będzie miał, jeśli wróci u niego dynamika to reszta też przyjdzie.

4

Nic tylko jeździć na wyjazdy z Tottenhamem. Może znowu kase zwrócą.

9

Jeśli ktoś tutaj kibicuje na poważnie Tottenhamowi to musi mieć naprawde mocną psyche.

4

@Cule1234 Przy dzisiejszych cenach to Araujo jest warty ze 150, a nie 90. Tak czy siak nawet za tyle bym go nie sprzedał.

52

Dobra jednak mi się zachciało. Ja to widzę tak.

https://imgflip.com/i/7jz81y

7

Gdyby mi się chciało to zrobiłbym takiego mema gdzie mama w basenie podnosi Yamala, topi się Fati, a Pablo Torre leży gdzieś tam na dnie. Ale mi się nie chce.

1

Lewy powinien mieć conajmniej hat tricka w tym meczu. Strzelił bramke, ale jest niedosyt ogromny. Do tego znowu jakieś proste błędy techniczne.

0

Pedri nadal 0 asyst hahaha

0

@tomek8756 Fake, Xavi nigdy nie robi zmian w przerwie, a dopiero w 60 minucie. ;]

3

Trzeba powiedzieć, ze wykończenie Lewego przy bramce to klasa światowa. Może wyglądało na proste, ale kto grał chociaż troche w piłke to wie, że taka piłka wcale nie jest taka banalna do skontrowania.

19

Raphinha cały sezon wybiega za obrońców i powinien mieć takich bramek więcej. Brakuje takich prostopadłych podań od innych pomocników niż Busquets.

1

@Medium Ta akcja dużo też mówi o Premier League. W La Lidze nie przypominam sobie żeby zrobił połowe takiego rajdu. Potem zdziwienie dlaczego ta cienka La Liga wyrzuca angielskie zespoły z europejskich pucharów.

1

@Compadre Xavi by dodał, że to nie wymówka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?