Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Firestone
8
Szanuj Xaviego swego bo możesz mieć Lamparda O WIELE, O WIELE gorszego.
0
@Tasde Liga jest skorumpowana. Rok, dwa i trzy lata temu nie była. W 2018 znowu była. Wiadomo o co chodzi.
0
@michal26 Wystarczy żeby nasi napastnicy nie dostawali udaru przed bramką i w ostatnich 2 meczach mogliśmy mieć luźno 5 bramek więcej. Dzisiaj to setek na 5-6:0 było.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Salernitana remis, kurs 1.01
1
@VegetaPolska Miło, że nie bierzesz pod uwagę tego, że Real awansuje do finału LM.
1
Skoro Real w łeb to trzeba po Pique dzwonić bo przydałby się do fetowania na stadionie Espanyolu.
38
@diego2021 Real odśnieżyć musi bo taki tam mróz.
5
Real dzisiaj w łeb, Atletico jutro duża szansa na 3 pkt bo gra u siebie z Cadizem i prześcieradła na 3 miejsce. Pięknie.
0
@Gaucho Szkoda bo może by im jeszcze spadek załatwił.
9
Mateu Alemany jako tajny agent Barcelony w Aston Villi w przyszłym sezonie wykupi Ferrana, Raphinhe i Ansu za 500 baniek. Do tego Eric Garcia i Marcos Alonso za 100 baniek. W 2024 wróci żeby zrobić grube transfery gotówkowe, a nie jakieś Inigo Martinezy za darmo.
1
@Yiamuiaijahaima Przecież jeszcze tydzień temu był najlepszym obrońcą na świecie, więc o co chodzi?
0
Ciekawe czy Lampard jeszcze jakiś mecz wygra w Premier League.
1
Barcelona jakieś 20 akcji bramkowych, dużo kombinacyjnej gry, a tutaj płacz jakbyście musieli oglądać znowu Raków z Legią. Wykończenie było beznadziejne, ale udało się wygrać. Niektórzy tu chyba nadal myślą, że Guardiola nas prowadzi i znowu Messi z 4 bramki strzeli.
2
@Firestone Całe światło bramki otwarte, bez przesady.
1
@kondzik47 A co Ci dzisiaj nie pasowało prócz wykończenia? Bo było z 15 okazji i sporo kombinacyjnych akcji...
0
Kiwior vs Aubameyang co się dzieje w tej Premier League.
3
Fati wykończenie -10, ale mam wrażenie, że jest bardziej dynamiczny. Jego problemem nie są strzały to ma i będzie miał, jeśli wróci u niego dynamika to reszta też przyjdzie.
4
Nic tylko jeździć na wyjazdy z Tottenhamem. Może znowu kase zwrócą.
9
Jeśli ktoś tutaj kibicuje na poważnie Tottenhamowi to musi mieć naprawde mocną psyche.
4
@Cule1234 Przy dzisiejszych cenach to Araujo jest warty ze 150, a nie 90. Tak czy siak nawet za tyle bym go nie sprzedał.
52
Dobra jednak mi się zachciało. Ja to widzę tak.
https://imgflip.com/i/7jz81y
7
Gdyby mi się chciało to zrobiłbym takiego mema gdzie mama w basenie podnosi Yamala, topi się Fati, a Pablo Torre leży gdzieś tam na dnie. Ale mi się nie chce.
1
Lewy powinien mieć conajmniej hat tricka w tym meczu. Strzelił bramke, ale jest niedosyt ogromny. Do tego znowu jakieś proste błędy techniczne.
0
Pedri nadal 0 asyst hahaha
0
@tomek8756 Fake, Xavi nigdy nie robi zmian w przerwie, a dopiero w 60 minucie. ;]
3
Trzeba powiedzieć, ze wykończenie Lewego przy bramce to klasa światowa. Może wyglądało na proste, ale kto grał chociaż troche w piłke to wie, że taka piłka wcale nie jest taka banalna do skontrowania.
19
Raphinha cały sezon wybiega za obrońców i powinien mieć takich bramek więcej. Brakuje takich prostopadłych podań od innych pomocników niż Busquets.
1
@Medium Ta akcja dużo też mówi o Premier League. W La Lidze nie przypominam sobie żeby zrobił połowe takiego rajdu. Potem zdziwienie dlaczego ta cienka La Liga wyrzuca angielskie zespoły z europejskich pucharów.
1
@Compadre Xavi by dodał, że to nie wymówka.