0

Davies drugi raz co czyści...

5

Potężna jest ta ławka Bayernu.

1

Najlepszy duet PSG w ataku w tym meczu to nie Mbappe-Messi, a Messi-Ramos. Znowu centymetry od gola.

6

@DonCarletto Raczej brak IQ.

0

Niby Liga Mistrzów, a akcja jak w B klasie.

0

@Kondziubarca I madryciaki już mają mokro.

1

@Klau_diusz Ale kosztował tyle co wielka gwiazda.

1

Neymar już po 30, imprezowy styl życia, teraz out na 3-4 miesiące, do tego długi, wielomilionowy kontrakt z PSG. Nie zdziwiłbym się gdyby to był powolny koniec Neymara na najwyższym poziomie. Piłkarz niesamowity, ale zmarnowany potencjał.

0

@Emhyr Czyli leciutko 600-700 milionów. Do zrobienia.

3

Real gra dokładnie to samo co w zeszłym sezonie - nawet mają praktycznie tyle samo punktów co rok temu. Niestety, w tym sezonie Duch Święty w Benzeme nie wstąpił i nie strzela każdego farfocla, i z najlepszej drużyny i napastnika świata stali się najgorsi, Ancelotti do zwolnienia, Benzema na śmietnik.

1

Sędzia w meczu Barcelony nie pozwolił Realowi wygrać!!11!!

0

@VbamboeB Nie wiem, może np. kluczowe z Interem i Bayernem?

0

@Zoker Właśnie pokazuje żeby mieć to gdzieś.

0

Teraz będzie szła narracja, że Barca kupuje sędziów. Nie ważne, że cały sezon nam nie gwiżdżą karnych i mieliśmy 41 spotkań bez karnego...

3

Haaland overek rożnych na kuponie.

0

Gundogan klasa.

4

@mekston Mentalem mu piłkę zabrał.

22

Dobrze, że nie grają z Brazylią bo Vinicius by chyba zawału dostał jakby jakiegoś nowego Araujo zobaczył.

2

@siuuu Pytanie pułapka.

0

@VegetaPolska To niezły Czesiu aka obrona Częstochowy i 500 strzałów na bramkę vs obrona Barcelony 0 groźnych strzałów.

0

@MesQueUnClub_87 Mi przypomina węgorza bo jest cholernie elektryczny.

1

@draxidox Przebudził w sobie ciemną stronę mocy, więc przeszedł na stronę Realu i pięknie obronił strzał.

5

Ale Hazard to ma życie jak w Madrycie. Przyjedzie sobie na meczyk, miejsce w pierwszym rzędzie, w kurteczce cały mecz, wie, że nawet nie będzie musiał się rozbierać. Do tego dostaje grube miliony za kilka kopnięć na treningu gdy akurat nie ma kontuzji.

1

Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości Barcelona w 2022 roku zbankrutowała i została zdegradowana do ostatniej ligi. W Pucharze Króla natomiast los znów połączył Real i Barcelone, która musiała sprzedać wszystkich graczy oraz zastawić Camp Nou.

Blaugrana zmuszona grać składem U15 oraz powracającym Iniestą i Puyolem pokonuje grający w najsilniejszym składzie Real Madryt 1-0.

1

@Davvd No mogło być 2-0 ;/

1

Powtórze mój komentarz z ostatniego klasyka - jeśli Vinicius musiałby każdy mecz grać przeciwko Araujo to mógłby już kończyć kariere.

0

Najlepszy zawodnik Realu to niestety był Fati. Piękna obrona. A tak zupełnie na serio to ma chłopak pecha. Oby mu to na psyche nie siadło.

2

@Firestone Oby tego ulti starczyło na 90 minut.

23

Co musi zrobić Vinicius żeby dostać kartke za te pyskówki, gesty, obrażanie sędziego? Ma go uderzyć? Czy też za mało?

2

@Kondziubarca Ma swoje atuty, ale to nie jest gracz, a na pewno nie pomocnik dla Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?