1

Mingueza w swoim stylu.

16

No kto by się spodziewał, że gdy odejdzie z Realu zacznie łapać czerwone kartki.

1

0

@partymaker Xavi od razu odstrzelił Desta, więc nie będzie.

2

Lepiej niech nie zatrzymują tego jego talentu bo po 5 latach dopiero są jakieś większe objawy.

0

Meczyk idealny na sen.

1

@GuerillaAthletic A kto chciałby kupić powypadkowe auto i to po zderzeniu z KARTONAMI? Hanka była bez szans.

9

@Barcelonista94 Wejście Fatiego i Ferrana pokazało jak silna jest ta ławka. Gramy o mistrzostwo, a niestety mnóstwo graczy jest w słabej formie. Trzeba rotować, ale trzeba też wygrywać.

19

Tak jak ktoś to już tutaj zauważył, ogromny szacunek do Ter Stegena po straconej bramce. Chłop idzie na rekord w czystych kontach, w najmniejszej ilości straconych bramek, a po straconym golu od razu pocieszał Kounde - a miał prawo się wkurzyć.

28

To jest niesamowite, że przy tej nieumiejętności działania na rynku przez Barcelone byliśmy w stanie kupić kogoś takiego jak Pedri za takie pieniądze. Miał dzisiaj niewykorzystane setki, ale bez niego pomoc traci jakieś 80% jakości. Jest niesamowity.

5

@AlexDark00 Czy ten Lewy Ci coś kiedyś zrobił? Bo na to wygląda.

0

I znowu będzie płacz, że wygraliśmy tylko jedną bramką. Prawda jest taka, że zagraliśmy świetny mecz z bardzo ciężkim rywalem i tu się powinno luźno skończyć 4-1.

0

W takim meczu Pedri musi przynajmniej jedną setkę wykorzystać. Zupełnie inaczej by ten mecz wtedy wyglądał. Nie gramy źle, brakło strzelonego gola.

5

@Jakchcesz 2012, zaraz koniec świata

2

@Kiok342 Gdyby tylko istniało narzędzie, a najlepiej wyszukiwarka, która zna odpowiedzi na takie pytania...

0

@AnnaMarianna Samochód.

3

@bartekvisca Gdyby to były ogólne limity to Chelsea nie wywaliłaby 700 baniek.

4

@The_Man Teraz wszystkie mecze wygramy 1:0.

3

@Emhyr Ja byłbym zadowolny z takiego co daje 0.33-0.5 gola/asysty/mecz i był w stanie przejść jednego zawodnika dryblingiem. Niestety jest tylko jeden taki zawodnik w kadrze i do tego połamany.

23

@Lionel_Messi10 Różnica jest taka, że Barcelona nie ma właściciela, który może wpompować kasę z niczego. My wydaliśmy tyle i ponosimy tego konsekwencje teraz. Chelsea tego nie odczuje.

0

Oby Robercik dzisiaj miał wielki głód gry i wszystko mu wychodziło bo może być naprawdę ciężko z przodu.

55

@Przemson Jak mieli się wziąć za to miesiąc wcześniej skoro Tebas od miesiąca pieprzył, że nie ma limitu na nowe płace. Dopiero w ostatniej chwili mu się przypomniało, że jest wolne 5M.

0

Where Bernardo Silva?

0

@Nazio87 Lapcio przyjdzie, powie, że nikt nie przyjdzie i wyjdzie.

4

Barcelona nawet jakby musiała sprzedać stadion i była na minusie 10 miliardów to i tak w ostatni dzień transferowy byłyby jakieś newsy.

5

@VamosRakieta Gdyby Wojtula bronił na mundialu tak jak teraz w Juve to stracilibyśmy z 15 goli na tych mistrzostwach, a Michniewicz mógłby nie wracać do kraju.

0

Cancelo od najlepszego bocznego obrońcy do wypożyczenia w jeden rok. U nas piłkarze bez formy kilka sezonów siedzą.

12

@abram3k No to Czelsioki już nie 500M na minusie, a 488M.

1

W sumie to po co liga angielska miałaby się godzić na Superlige skoro oni mają Superlige u siebie? Po co im podłączanie do kasy klubów z Włoch, Niemiec czy Hiszpanii? Beniaminek z Premier League jest w stanie konkurować pod względem finansowym z praktycznie każdym topowym zespołem z TOP 5 lig.

16

Nie chcą wymienić Porro na Bellerina? Może jest tam jakiś Bartomeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?