Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miło, że gramy taki paździerz, a i tak 5:0 wpada.
6
Kessie gol i 2 asysty. Inter bierzcie go zanim PSG 100 baniek zaproponuje.
1
Ansu 2020/2021 wrócił na sekunde.
8
Ten mecz wygląda dokładnie tak jak można było się spodziewać po zobaczeniu składu.
0
Tylko mnie irytuje ta kamera?
0
@Jakchcesz Różnica między Gundoganem, a Parejo to źródło. O Parejo mówi Romero czyli jest coś na rzeczy, a o Gundoganie jakiś szlam jak Chiringuito.
2
Nie no jaki Parejo... sufit im na głowę spadł?
0
@SkN W jego formie to nie wiem czy byłby najlepszy nawet bez Messiego na kontynencie.
0
@Janiama A ja myślę, że jakaś drużyna z Anglii by się skusiła gdyby Depayowi było wszystko jedno gdzie może grać, ale on chciał zostać w Hiszpanii i się uparł na Atletico.
2
@szkutnik91 Na 5 lat go podpisali, no nieźle. Coś czuje, że szybciutko im to bokiem wyjdzie.
2
@MesQueUnClub96 Jak w realu to sio na notatnik.
3
@Deviler Po co KONAMI FIFA skoro mają eFootball, który nadal jest bardzo okrojony?
3
@Faro Ferran to nie jest LS i nigdy nie będzie.
0
@ViscaBarca123 To lepsze
3
@DaPidejpi Powaliło to ludzi bo grają w ten shit.
0
@Mateks88 Piłeś? Nie pisz.
0
@LewoSkrzydlowy11 Gdyby go obserwowali to by nie było tematu wymiany.
5
@galix22 Myślę, że gracze Realu przed meczem zdecydowali, że będą grać tylko na 69%. W końcu to tylko mecz o puchar z odwiecznym rywalem.
0
@Comfortable_ Ale co ty porównujesz. Aubameyang to jest koleś, który pokazywał przez całą swoją kariere, że ma duże umiejętności. Correa ma 28 lat, grzeje ławe w Interze i nigdy do Aubameyanga się nie zbliży.
3
Wymiana niepotrzebnego Depaya na niepotrzebnego Corree? Nie brzmi to za dobrze.
20
Ale mnie ten transfer Christensena cieszy. On wygląda jakby wyszedł ze szkółki Barcelony. Świetnie gra piłką, to prostopadłe podanie dzisiaj cudowne, dawno żaden obrońca u nas takiego nie posłał. Do tego bardzo dobrze gra w obronie co w Barcelonie nie jest niestety normą.
1
@maniak33333 A najlepiej to niech dla nich zagra.
5
Często jest tak, że jak wychodzi jakiś dzieciak ze szkółki to jest albo dobry w destrukcji, agresywny albo super dobry technicznie, ale brakuje mu mnóstwo w obronie. Gavi to jest fenomen bo on przy tej olbrzymiej waleczności jest po prostu świetnym piłkarzem.
0
@MesQueUnClub96 Zaraz strzelą 6 goli jakimś farmerom i będziesz pisał, że idą po LM.
28
Gdyby Vinicius musiał grać w każdym meczu przeciwko Araujo to mógłby już kariere kończyć.
0
W zeszłym sezonie Benzema by te główke wpakował z zamkniętymi oczami. Piach grali podobny co teraz.
0
@MarianekFCB Masz chyba konto premium bo tam serwery leżą i kwiczą.
0
@foczkyyyhg Mecz trwa 90 minut (albo 120), wstrzymaj się z tym świętowaniem.
0
@Image Real rozgrywa finały świetnie, ale i Barcelona. Gdy Barca znajduje się w finale to też praktycznie wszystkie wygrywa.
1
Liverpool to niech nawet spadnie z ligi. Byle by w LM doszli chociaż do 1/4. :)