1

@bartas97 Chłop przesiada z Ferrari do Fiata Punto.

0

Ciekawe kiedy Lapcio wręczy medal Dembele.

0

@Toretto Zajmij się Messim, a nie Ci teraz cycki w głowie. Na to przyjdzie czas.

75



Było tak blisko tragedii... piękna obrona Martineza.

7

Dembele z Otamendim mogą sobie rękę podać.

1

Dembele Agent 007 potwierdza wykonanie zadania. Od dzisiaj będzie kochany w Barcelonie.

3

@VegetaPolska Pięknie grają Francuzi. Oby tak dalej.

0

@Faro Polakiem trzeba być przynajmniej w 40%. Inaczej nim nie jesteś.

0

@Aragorn33 No właśnie u Dembele brakuje tego błysku. Giroud, Mbappe i Griezmann grają dobrze albo bardzo dobrze. Dembele jest zdecydowanie najsłabszy.

0

Dembele miał niezłą fazę grupową, ale zaczęła się faza pucharowa i wrócił stary Francuz. Niby coś tam biega, niby coś tam podrybluje, ale konkretów zero.

0

Dzisiejszy MOTM - bilard w polu karnym.

1

Ale to są farty... Abde kozacka akcja.

0

@tomek8756 Niemcy to zdobyli brązowy medal w grupie.

1

Swoją drogą dwie bramki z chaosu i odbitek w polu karnym...

8

Mecz imienia Realu Madryt.

0

Sprzedaliśmy francuskiego następce Busquetsa do Atletico... W ataku mu nie szło, ale od Busiego nie byłby teraz gorszy ;]

0

On kartek z szatni nie wziął czy o co chodzi?

3

Francja gra lagę na Mbappe. Polska trendsetterem tych mistrzostw.

1

Sędzia pozwala grać do pierwszego złamania.

1

Z tych wrzutek może im coś wpaść. Dobrze je Ziyech bije.

7

Nawet tego nie sprawdzą...

15

@Roobo Entliczek pentliczek odklejony Piechniczek.

0

@derus Francja polke wyzej? Ogladales ich jakis mecz na tym mundialu?

4

35 lat. Chory człowiek.

0

Ale sieknal madryciak.

4

Dembele to jest ewenement. Potrafi dograć na centymetr, ale w wielką bramkę trafić nie potrafi.

0

Ale co Ronaldo miał setkę w 91 to jego.

1

@Kamil689 wlasnie dlaczego? Bruno zolta powinien dostac. Za te pyskowki po gwizdku druga i skonczyloby sie pajacowanie.

0

@zmiter912576 Ten mecz był beznadziejny. Jedynie te bramki z tyłka pod koniec go ratuje.

0

Piękny strzał Higuaina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?