Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Chłop przesiada z Ferrari do Fiata Punto.
0
Ciekawe kiedy Lapcio wręczy medal Dembele.
0
@Toretto Zajmij się Messim, a nie Ci teraz cycki w głowie. Na to przyjdzie czas.
75
Było tak blisko tragedii... piękna obrona Martineza.
7
Dembele z Otamendim mogą sobie rękę podać.
1
Dembele Agent 007 potwierdza wykonanie zadania. Od dzisiaj będzie kochany w Barcelonie.
3
@VegetaPolska Pięknie grają Francuzi. Oby tak dalej.
0
@Faro Polakiem trzeba być przynajmniej w 40%. Inaczej nim nie jesteś.
0
@Aragorn33 No właśnie u Dembele brakuje tego błysku. Giroud, Mbappe i Griezmann grają dobrze albo bardzo dobrze. Dembele jest zdecydowanie najsłabszy.
0
Dembele miał niezłą fazę grupową, ale zaczęła się faza pucharowa i wrócił stary Francuz. Niby coś tam biega, niby coś tam podrybluje, ale konkretów zero.
0
Dzisiejszy MOTM - bilard w polu karnym.
1
Ale to są farty... Abde kozacka akcja.
0
@tomek8756 Niemcy to zdobyli brązowy medal w grupie.
1
Swoją drogą dwie bramki z chaosu i odbitek w polu karnym...
8
Mecz imienia Realu Madryt.
0
Sprzedaliśmy francuskiego następce Busquetsa do Atletico... W ataku mu nie szło, ale od Busiego nie byłby teraz gorszy ;]
0
On kartek z szatni nie wziął czy o co chodzi?
3
Francja gra lagę na Mbappe. Polska trendsetterem tych mistrzostw.
1
Sędzia pozwala grać do pierwszego złamania.
1
Z tych wrzutek może im coś wpaść. Dobrze je Ziyech bije.
7
Nawet tego nie sprawdzą...
15
@Roobo Entliczek pentliczek odklejony Piechniczek.
0
@derus Francja polke wyzej? Ogladales ich jakis mecz na tym mundialu?
4
35 lat. Chory człowiek.
0
Ale sieknal madryciak.
4
Dembele to jest ewenement. Potrafi dograć na centymetr, ale w wielką bramkę trafić nie potrafi.
0
Ale co Ronaldo miał setkę w 91 to jego.
1
@Kamil689 wlasnie dlaczego? Bruno zolta powinien dostac. Za te pyskowki po gwizdku druga i skonczyloby sie pajacowanie.
0
@zmiter912576 Ten mecz był beznadziejny. Jedynie te bramki z tyłka pod koniec go ratuje.
0
Piękny strzał Higuaina.