Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Ja mam wydłubane oczy po fazie grupowej. Dzisiaj to jestem umiarkowanie zadowolony.
5
@Sau_Ron Nie byli zgodni tylko nie chcieli psuć atmosfery wokół kadry w trakcie mundialu.
11
France (1.22) 3-1 (1.81) Poland
Expected goals. ;]
0
@Abominacja Bardzo często podchodzę krytycznie do naszej reprezentacji, ale biorąc pod uwagę jakość zawodników zagraliśmy bardzo dobry mecz. Potencjał ofensywny mamy - trener go nie ma. ;]
0
Lewy szpilka w Michniewicza w wywiadzie?
3
Jestem 100 razy bardziej zadowolony po tej porażce niż po tej całej fazie grupowej. Grając tak jak dzisiaj można było walczyć o 1 miejsce w grupie i nie grać teraz z Francją, a Australią. Dzisiaj graliśmy w piłkę w przeciwieństwie do 3 poprzednich spotkań.
1
@Janiama Polska 0-4 Francja
0
@Firestone Przecież Lautaro gra w kadrze lepiej niż w Interze. To nie jest poziom Suareza, ale to nie jest zły napadzior.
1
@HighestInTheRoom Nogami jeszcze umie.
0
ANKARA MESSI ANKARA MESSI
1
@Janiama Argentyna 3-1 Australia
0
O bogowie, walka!
0
Szwajcaria jeszcze jedną bramę i CR7 vs Brazylia
0
Ale zdychają te czarne konie.
4
Dobrze, że Mitrović nie zajął się aktorstwem. Byłby bezrobotny.
1
100x bardziej tu był karny niż w naszym meczu z Arabią.
0
Może Czesław Michniewicz do reprezentacji Niemiec po mundialu? Stracili 5 bramek w 3 meczach. Ewidentnie potrzebują trenera, który uporządkuje gre w defensywie.
2
Szkoda, że jesteśmy tak beznadziejni bo niespodzianka goni niespodzianke na tym mundialu... no ale niestety bez strzału celnego i wymiany 3 celnych podań nie ma co na nią liczyć - trzeba umieć grać w piłkę, a tego nie potrafimy.
0
@panczo Złoty chłopak.
11
Neuer będzie miał 3 minuty żeby strzelić 3 przypadkowe samobóje.
0
To teraz Vamos Japonia - murujcie to!
0
Keylor Navas na 2-1 w 95 z przewrotki po rzucie rożnym.
No to na 3:1 hahahahahaha
2
Niemcy 200 IQ. Hiszpania ich wywali to chociaż zabiorą ich ze sobą.
3
@ElKamil Wysoki pressing i Czesio hahahahaahaha, dawno się tak nie uśmiałem. Jeśli jeszcze nie naoglądałeś się naszego autobusu przeciwko mocarnej Szwecji czy Arabii to polecam jeszcze włączyć młodzieżówke pod wodzą Czesia.
1
Komentarz usunięty
2
@Kamiloza91 To zależy jak będą grali bramkarze od 1/4 gdy Wojtka już nie będzie.
2
@Barwindg To i tak wysoko.
3
@Comentateiro Czesiu powinien polecieć po mundialu. Mamy tak beznadziejną grupę w el. ME, że teraz powinniśmy budować reprezentacje, która gra w piłke. Ale to się raczej niestety nie zdarzy...
7
@heniek168 Proszę nie obrażać Barcelony i trenera Valverde. To co gra reprezentacja Polski to nie jest piłka nożna. To stanie w polu karnym i modła do Szczęsnego.
3
@MESSIah16 Lepiej żeby zdechło w 1/8.