Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co Ronaldo miał setkę w 91 to jego.
1
@Kamil689 wlasnie dlaczego? Bruno zolta powinien dostac. Za te pyskowki po gwizdku druga i skonczyloby sie pajacowanie.
0
@zmiter912576 Ten mecz był beznadziejny. Jedynie te bramki z tyłka pod koniec go ratuje.
0
Piękny strzał Higuaina.
0
@priest9999 ostatni mecz? On cały turniej broni słabo.
0
Co bramkarz znaczy na turnieju. Szczęsny to by ten pierwszy strzał głową w zęby złapał.
0
Co ten Lahoz odpieprza...
0
Teraz tylko czekać na zmarnowanie setki przez Lautaro.
0
Luuk z przewrotki na 2-2 w 93.
0
@ptrx Żółw raczej będzie.
1
Weghorst + De Jong na boisku. Oj będzie laga grana niezła. Jak u Czesia.
0
Luuk już chciał z przewroty ładować. GOAT.
0
Prawdziwy GOAT wszedł na murawe.
0
Szpakowski miał racje. To jednak Maradona.
0
Neymarowi nieźle prąd odcięło.
8
Powinna być żółta z automatu za taką żałosną symulke.
5
@Cule1234 Prowadź kapitanie!
1
@Rl9k1nG Dlatego w fife większość ludzi gra do grudnia. Potem to nawet Glik może mieć 99 tempa.
0
Nie no, Santos coś ty zrobił, Pendu musi grać...
0
Ronaldo musi wejść bo źle się dzieje.
3
@Worny Krzysztof Ibisz po roku w Hiszpanii.
10
Hiszpania jak Barcelona. Pewna era się skończyła. Kiedyś to klepali przez 3 minuty żeby uśpić przeciwnika, a potem przyśpieszyć. Teraz klepią cały mecz i sami siebie usypiają.
No, ale jak się ma skrzydłowych, którzy wygrywają 1/20 pojedynków i 1 podanie prostopadłe na mecz to na co tu liczyć.
0
@Vintee Jakie kombinacje? Że niby ich porażka z Japonią? Przecież oni nie potrafią przez 120 minut w bramkę strzelić. To jakiś cud, że tym Japończykom chociaż jedną strzelili.
1
Podawali 800 razy w czasie meczu to jeszcze w karnych musieli. Co za żenada.
0
Jak nie chcecie autobusu w 1/4 to trzymajcie kciuki za Hiszpanie.
0
@michaleu Setien wniebowzięty.
8
Ten mecz rzucił wyzwanie meczowi Polska Meksyk w kategorii gniot mundialu.
0
@ElKamil ???
Ile tam miałeś pressingu? 5 minut? 10?
Autobus był znowu grany tylko tym razem przynajmniej potrafili podać parę razy celnie. Polska reprezentacja nigdy nie będzie grała wysokiego pressingu bo się do tego nie nadaje. A z Czesiem to już w ogóle.
0
@agaFCB Delikatnie to delikatnie powiedziane.
0
@macio_944 Zobacz wywiady Lewego i Ziela. Takie to 'porozumienie'.