0

Ale co Ronaldo miał setkę w 91 to jego.

1

@Kamil689 wlasnie dlaczego? Bruno zolta powinien dostac. Za te pyskowki po gwizdku druga i skonczyloby sie pajacowanie.

0

@zmiter912576 Ten mecz był beznadziejny. Jedynie te bramki z tyłka pod koniec go ratuje.

0

Piękny strzał Higuaina.

0

@priest9999 ostatni mecz? On cały turniej broni słabo.

0

Co bramkarz znaczy na turnieju. Szczęsny to by ten pierwszy strzał głową w zęby złapał.

0

Co ten Lahoz odpieprza...

0

Teraz tylko czekać na zmarnowanie setki przez Lautaro.

0

Luuk z przewrotki na 2-2 w 93.

0

@ptrx Żółw raczej będzie.

1

Weghorst + De Jong na boisku. Oj będzie laga grana niezła. Jak u Czesia.

0

Luuk już chciał z przewroty ładować. GOAT.

0

Prawdziwy GOAT wszedł na murawe.

0

Szpakowski miał racje. To jednak Maradona.

0

Neymarowi nieźle prąd odcięło.

8

Powinna być żółta z automatu za taką żałosną symulke.

5

@Cule1234 Prowadź kapitanie!

1

@Rl9k1nG Dlatego w fife większość ludzi gra do grudnia. Potem to nawet Glik może mieć 99 tempa.

0

Nie no, Santos coś ty zrobił, Pendu musi grać...

0

Ronaldo musi wejść bo źle się dzieje.

3

@Worny Krzysztof Ibisz po roku w Hiszpanii.

10

Hiszpania jak Barcelona. Pewna era się skończyła. Kiedyś to klepali przez 3 minuty żeby uśpić przeciwnika, a potem przyśpieszyć. Teraz klepią cały mecz i sami siebie usypiają.

No, ale jak się ma skrzydłowych, którzy wygrywają 1/20 pojedynków i 1 podanie prostopadłe na mecz to na co tu liczyć.

0

@Vintee Jakie kombinacje? Że niby ich porażka z Japonią? Przecież oni nie potrafią przez 120 minut w bramkę strzelić. To jakiś cud, że tym Japończykom chociaż jedną strzelili.

1

Podawali 800 razy w czasie meczu to jeszcze w karnych musieli. Co za żenada.

0

Jak nie chcecie autobusu w 1/4 to trzymajcie kciuki za Hiszpanie.

0

@michaleu Setien wniebowzięty.

8

Ten mecz rzucił wyzwanie meczowi Polska Meksyk w kategorii gniot mundialu.

0

@ElKamil ???

Ile tam miałeś pressingu? 5 minut? 10?

Autobus był znowu grany tylko tym razem przynajmniej potrafili podać parę razy celnie. Polska reprezentacja nigdy nie będzie grała wysokiego pressingu bo się do tego nie nadaje. A z Czesiem to już w ogóle.

0

@agaFCB Delikatnie to delikatnie powiedziane.

0

@macio_944 Zobacz wywiady Lewego i Ziela. Takie to 'porozumienie'.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?