Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@antymadridista100 Nie no, 1-0 to będzie jak każdemu zawodnikowi Francji utniemy nogę... a Mbappe dwie.
3
Czyli co, Lewy na ławę na Francje? Taktyka 1-10-0-0 i czekamy na karniaczki?
11
Szczęsny jest ogromnym wygranym tego mundialu. Od 2012 roku same wpadki na wielkich turniejach. Nasz najlepszy turniej, Euro 2016 - Fabiański w bramce.
Gdyby nie ten mundial to by się za nim ciągnęło po zakończeniu kariery. Tymi mistrzostwami odkupił swoje winy bo on właściwie w pojedynke zrobił nam awans.
0
@MesQueUnClub96 No ta kontra to była bardzo ewentualna.
9
@TheNekro94 Stracisz na podatku przy kursie 1.01.
4
@Ls0811 A to odpadliśmy i gramy towarzyski z Włochami?
0
Jak można do cholery grać tak beznadziejnie z piłką... Tam są hektary wolnego miejsca. Oni nawet nie za bardzo presują. Ślamazarne tempo meczu, a my i tak bronimy Częstochowy.
0
No i już tylko 15 minut do rozdartych serc.
https://www.realmadryt.pl/news/67509-rozdarte-serca
6
@okiemtypera_lucaxx95 Postawiłem 100k. Do wygrania 90k. Dam znać czy było warto.
1
@FabianMrozek Jeśli dzisiaj wygramy to już mogą nam puchar szykować.
7
@okiemtypera_lucaxx95 VAR to najlepsze co mogło spotkać ten sport. Jak sobie przypomne ile na takim mundialu padało goli z metrowych spalonych...
Nie jest perfekcyjny, daleko mu do tego, ale i tak sto razy lepiej, że jest.
0
@Destroyer_of_Worlds Pisałem o tym. Szkoda, że my niestety nic specjalnego nie gramy. No, ale zobaczymy.
2
Ta Dania jest tragiczna...
2
@Antimadridista~ Akurat on w kadrze gra bardzo dobrze.
0
@Striker A co mam mieć? Po prostu to obrońca.
0
Jak Braithwaite wychodzi w pierwszym to wiedz, że twój atak jest cienki. 1 bramka w 3 meczach jak narazie i to z Francją... i do tego Christensen.
0
Powiem tak. Taką szansę jak mamy teraz na łatwą drabinkę w MŚ to możemy nie mieć przez najbliższe 50 lat. Szkoda tylko, że nie mamy kadry z 2016 roku bo tamten skład mógł wygrać z każdym.
4
Dziś będzie laga czy długie piłki z pominięciem środkowej formacji?
0
@bartas97 Mam ten pierwszy telewizor - jest świetny. Natomiast widzę, że ceny zamiast iść w dół to poszły nieźle w góre bo ja go chyba na promce za 5,5k dorwałem, a było to niecałe pół rok temu.
0
@AmigoBlancos Mati Borek czyta Ramble?
15
@Janas11224 Zawsze to powtarzam i powtórze raz jeszcze. Jeśli ktoś nieironicznie uważa, że CR jest lepszym piłkarzem od Leo to nie zna się na piłce.
0
Dobry ten Ibrahimovic na skrzydle.
4
@Encore Mowisz, masz.
1
I ta durna Japonia nie mogła chociaż zremisować...
1
Morata wykonczenie jak nieMorata.
3
@tomek8756 Beznadziejna zmiana. 3 drużyny w grupie, dwa mecze? To może zróbmy 24 grupy i niech jeden mecz zadecyduje kto gra dalej...
1
@Janiama Chorwacja 1-1 Kanada
2
Mnie przed meczem z Argentyną martwi tylko to, że może być podobnie jak z Belgami.
Argentyna miała problemy z Arabią i Meksykiem bo oni grali bardzo agresywnie i duuużo biegali. My tak nie gramy. Boje się, że cofniemy się bardzo nisko i damy się rozpędzić Argentynie.
No, ale zobaczymy. Nasza gra nie cieszy oczu, ale ważne jest to, że teraz patrzymy tylko na siebie i nie musimy liczyć na jakieś nierealne scenariusze żeby z grupy wyjść.
1
@Janiama Messi, Mbappe i Szczęsny właśnie. Lewy zagrał przeciętny mecz mimo bramki. Szczęsny to klasa światowa.
0
Wazna bramka z naszej perspektywy!