0

@marcin62 To raczej w większości zasługa dużej promocji na BF1. Ale film na Netflixie też pewnie cegiełke dołożył.

0

No i lecimy po mistrza jednak.

0

Na mundialu 2018 byliśmy najgorszą reprezentacją w wielu najważniejszych kategoriach takich jak dryblingi czy podania otwierające. Ten mecz przypomniał mi dlaczego.

3

@Comentateiro Chilijczycy to nic, Polacy nawet są w szoku.

7

Taki Alexis Sanches będzie miał 50 lat, a i tak będzie kręcił obrońcami lepiej niż 99% polskich graczy.

19

Ależ to jest niesamowicie dobra zasłona dymna. Przeciwnicy nie mają nawet czego analizować bo dwóch podań nie potrafimy wymienić.

0

Piękna to była akcja.

0

Czerwień jak nic.

0

Chciałem obejrzeć ten mecz, ale w 9 minucie już mam wątpliwości.

0

@Arekvip W takim razie oferuje 6 zł.

0

Niech Chelsea Tuchela weźmie. Znowu może im Lige Mistrzów wygra jak przyjdzie.

0

@Comentateiro Będziesz miał okazje już niedługo. Enrique to przecież topowy trener.

1

@Kamilos84 Guardiola przereklamowany, nieźle.

2

@ranger3120 Najpiękniejsze życie jakie sobie można wymarzyć.

13

@prokofiew Czekaj, czekaj. Czyli beznadziejny sezon Busquetsa nie ma znaczenia bo Enrique powiedział to co selekcjonerowi wypada? Co więcej, może rozgrywa dobry sezon do tej pory?

7

0

Jeśli Busquets na mundialu będzie grał tak jak dzisiaj to nie wróże im długiego turnieju. To jest kolejny mecz, który kompletnie zawalił. Na Pique były gwizdy, a prawda jest taka, że Busquets o wiele więcej zawalił w tym sezonie.

5

Nie pamiętam kiedy ostatnio mecz Barcelony dał mi tyle radości. Chyba 4-0 z Realem ostatnio.

25

Widać, że Vinicius dostał wreszcie łatkę nurka w La Lidze. Teraz jak nawet gdzieś tam go kopną i jest miękki faul to sędzia nie jest tak skłonny do gwizdania jak to było wcześniej. I bardzo dobrze bo sobie w 100% na to zasłużył tym pajacowaniem.

3

@Azrik Nah, Coutinho miał bardzo obiecujący początek. Potem coś się zacięło, ale i tak coś tam grał, i strzelał.

1

Nie wiem kto zaliczył bardziej spektakularny upadek - Hazard czy Umtiti.

5

Cholernie szkoda tej LM. Ależ inne nastroje by teraz były gdyby psim swędem udało się awansować z tego drugiego miejsca. A wystarczyło żeby sędzia miał oczy i Pique nie zagrał najgorszego meczu w karierze.

0

Na szczęście Rodrygo nie trafił tego pustaka... piękny wieczór.

0

Powtorzony karny... musi być!

0

@arasz1819 No z 3 pkt mogliby go zwolnić.

3

Świetne pary ogólnie jak na 1/8.

0

Polska drużyna ogrywa półfinaliste LM 3:0... coś w Matrixie nieźle wczoraj nawaliło.

0

@KlonaZepan Z tym pierwszym składem to bym nie przesadzał.

0

@Firestone Nie ma przypadków. Są tylko znaki.

1

Clement Lenglet w Lidze Mistrzów. Barcelona w Lidze Europy.

Przypadek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?