13

No i sobie wrócił Ernesto Valverde do La Liga, i robi 16/21 pkt. Pewnie gdyby prowadził Atletico, a nie Athletic to na luzie biłby się o mistrza.

0

@kewin Jak sprzedaż własnych aktywów może być nieuczciwa?

0

@Herato Jeśli Messi wróci to Fati mu ją odda.

0

@Katalonbar I Dania gra tak od dłuższego czasu. Ta drużyna rozwija się od kilku lat.

0

@GeneralXavi Pijany wujek pieprzący głupoty na weselu. Przytakujesz i nawet nie próbujesz niczego tłumaczyć bo nie ma sensu.

1

@P33ck Z jednej strony tak. Z drugiej strony najlepszy okres naszej reprezentacji przypadł gdy w ataku był Milik z Lewandowskim i naprawde to dobrze wyglądało.

3

@HighestInTheRoom Że Walia wyglądała dzisiaj na naszym tle jak my z Holandią... i cały monolog głupot do tego.

1

Minuta tego Kanału Sportowego i już Kowal odklejka.

0

Ale to jest żałosne. Oni 3 podań nie potrafią wymienić.

0

@katalonczyk112 Większym atutem jest to, że wreszcie mają drużynę. Messi gra świetnie, ale on był już w znacznie wyższej formie w przeszłości.

1

@Barca-Messi10 Czego ty oczekujesz? Lepiej telefon wyjąć i na TikToka wrzucić.

8

@Messibestplayerintheworld Tragedii nie ma w takim razie.

0

@neymarjr_143 Dembele cały na szczęście.

0

@kamil9040 Jeśli Rosja rzuci jakąkolwiek bombe atomową to gospodarka będzie najmniej ważna.

0

@gumaz Jakiś przyspieszony kurs trenerski? Może jest jakiś ebook "Jak przygotować drużynę na mundial w 60 dni?".

2

Może Xavi im kazał udawać kontuzje. Dembele już nawet się nie kryje, że woli wygrać LM z Barcą niż mundial z Francją.

0

@Azacca Możemy za to odnieść moralne zwycięstwo!

1

2:2 w strzałach celnych także punkt nam się należy.

3

@hank_moody Naszym nigdy się nie chce w takim razie.

0

@Hosh Depresja do końca życia.

0

@Essos Miodowe lata mniej więcej do odcinka 90 - TOP
Miodowe lata po odcinku 90 - OK
Całkiem nowe lata miodowe - nie TOP

1

@DonMatteo901 Fajne siatki tylko on nic tym nie zyskał.

1

@bartas97 A to akurat bardzo łatwo sprawdzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

32

@Kessie Jeśli sport o tym pisze to wiadomo, że na pewno tak nie było.

0

Simeone to już chyba sam nie wie co robi. 3-5-2 wyglądało beznadziejnie, 4-3-3 tak samo.

Jednego farfocla dostali, dwa to już by było za dużo. Nic nie potrafili sami stworzyć.

A Real jak to Real, dwie akcje, dwa gole i sobie mogli stać w polu karnym cały mecz.

0

@Gadulec Weź to usuń bo jeszcze Rockstar zobaczy i będzie miał wymówke żeby doić GTA V do 2030.

11

@fart Dostał ktoś te 20 dolców czy nie?

0

@Janiama No ta obrona to taka średniawka.

21

@Comentateiro No i gdzie zaszły po tej tabletce bo to dosyć ciekawy wątek?

0

@Rl9k1nG No właśnie, więc niech się lepiej już przygotuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?