Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
No i sobie wrócił Ernesto Valverde do La Liga, i robi 16/21 pkt. Pewnie gdyby prowadził Atletico, a nie Athletic to na luzie biłby się o mistrza.
0
@kewin Jak sprzedaż własnych aktywów może być nieuczciwa?
0
@Herato Jeśli Messi wróci to Fati mu ją odda.
0
@Katalonbar I Dania gra tak od dłuższego czasu. Ta drużyna rozwija się od kilku lat.
0
@GeneralXavi Pijany wujek pieprzący głupoty na weselu. Przytakujesz i nawet nie próbujesz niczego tłumaczyć bo nie ma sensu.
1
@P33ck Z jednej strony tak. Z drugiej strony najlepszy okres naszej reprezentacji przypadł gdy w ataku był Milik z Lewandowskim i naprawde to dobrze wyglądało.
3
@HighestInTheRoom Że Walia wyglądała dzisiaj na naszym tle jak my z Holandią... i cały monolog głupot do tego.
1
Minuta tego Kanału Sportowego i już Kowal odklejka.
0
Ale to jest żałosne. Oni 3 podań nie potrafią wymienić.
0
@katalonczyk112 Większym atutem jest to, że wreszcie mają drużynę. Messi gra świetnie, ale on był już w znacznie wyższej formie w przeszłości.
1
@Barca-Messi10 Czego ty oczekujesz? Lepiej telefon wyjąć i na TikToka wrzucić.
8
@Messibestplayerintheworld Tragedii nie ma w takim razie.
0
@neymarjr_143 Dembele cały na szczęście.
0
@kamil9040 Jeśli Rosja rzuci jakąkolwiek bombe atomową to gospodarka będzie najmniej ważna.
0
@gumaz Jakiś przyspieszony kurs trenerski? Może jest jakiś ebook "Jak przygotować drużynę na mundial w 60 dni?".
2
Może Xavi im kazał udawać kontuzje. Dembele już nawet się nie kryje, że woli wygrać LM z Barcą niż mundial z Francją.
0
@Azacca Możemy za to odnieść moralne zwycięstwo!
1
2:2 w strzałach celnych także punkt nam się należy.
3
@hank_moody Naszym nigdy się nie chce w takim razie.
0
@Hosh Depresja do końca życia.
0
@Essos Miodowe lata mniej więcej do odcinka 90 - TOP
Miodowe lata po odcinku 90 - OK
Całkiem nowe lata miodowe - nie TOP
1
@DonMatteo901 Fajne siatki tylko on nic tym nie zyskał.
1
@bartas97 A to akurat bardzo łatwo sprawdzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
32
@Kessie Jeśli sport o tym pisze to wiadomo, że na pewno tak nie było.
0
Simeone to już chyba sam nie wie co robi. 3-5-2 wyglądało beznadziejnie, 4-3-3 tak samo.
Jednego farfocla dostali, dwa to już by było za dużo. Nic nie potrafili sami stworzyć.
A Real jak to Real, dwie akcje, dwa gole i sobie mogli stać w polu karnym cały mecz.
0
@Gadulec Weź to usuń bo jeszcze Rockstar zobaczy i będzie miał wymówke żeby doić GTA V do 2030.
11
@fart Dostał ktoś te 20 dolców czy nie?
0
@Janiama No ta obrona to taka średniawka.
21
@Comentateiro No i gdzie zaszły po tej tabletce bo to dosyć ciekawy wątek?
0
@Rl9k1nG No właśnie, więc niech się lepiej już przygotuje.