Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czółkovsky Lucho na ławke, madryciak do podawania piłek. Dobrze kombinujesz.
16
@Janiama Jak coś to obstawiałem 7-0, ale pies mi kabel od internetu pogryzł.
32
@Gacek5 Jasne, że był. Żenujące widowisko. Kolejny popis polskiej myśli szkoleniowej. Nikt mi nie wmówi, że mamy tak gówniany skład żeby cały mecz dwóch podań nie wymienić.
0
GOATinho z asystą.
6
Dembele wstawaj, błagam.
5
@michal26 Jaki awans? Prawie awans to ma Arabia. Im wystarczą dwa remisy albo jedna wygrana w dwóch meczach. Do tego mają najtrudniejszego rywala za sobą. Niektórzy ludzie cieszą się z remisu, a ten wynik jest beznadziejny i dla Nas, i dla Meksyku.
0
Ciekawe kto jest szybszy - Dembele czy Mbappe. Ale ich się dobrze ogląda.
3
@Comentateiro Bo Dembele to dobry piłkarz. Jeśli jeszcze nauczyłby się strzelać to byłby bardzo dobry. Dołożyłby do tego regularność i byłby piłkarzem klasy światowej.
A tak jest tylko dobry.
1
Wszyscy grają w piłkę. Tymczasem Polska...
0
Już Dembele kręci.
4
@Janiama Nie wiem kto brałby przed meczem remis z pocałowaniem ręki znając wynik Arabii z Argentyną. My i Meksyk jesteśmy teraz w cholernie ciężkiej sytuacji. Arabii wystarczą 3 pkt w dwóch meczach albo po prostu dwa remisy.
Prawda jest taka, że gra była żałosna. Ten Meksyk jest beznadziejny. A my jeszcze gorsi.
0
Całe szczęście, że tego nie odgwizdał...
0
@kynio302 Nic, tak wspominam.
1
Arabia Saudyjska dostała 5-0 od ruskich w meczu otwarcia 4 lata temu...
2
@Zoker Jasne, że odmienił. Teraz dopisują sobie również 0 pkt w meczu z Arabią.
0
Przepiękny mecz. Ogólnie kibicuje Messiemu, ale ciesze się, że Arabia wygrała.
0
I to jest Mundial!
6
Jeśli Arabia zagra z nami tak wysoko jak z Argentyną to laga na Robercika to może być skuteczna taktyka.
0
Jeśli chodzi o kulture gry to my jesteśmy klase gorsi od Saudyjczyków...
6
Jeśli sędziowie mają dyktować takie karne to domy stawiajacie na overy.
0
@maniak33333 Glik ma podobno być zmieniony po 3 minutach żeby nie przeciążyć organizmu.
0
Jeśli nasi zostawią tyle zdrowia na boisku jutro co dzisiaj Walia i USA to nawet wygraną tylko 1:0 im wybacze.
1
@P33ck Nie chcieli 100 to mieli 114 w meczu Anglii.
2
A według mnie dobrze, że tyle minut doliczają. Może ukróci to tych wszystkich symulantów.
0
@Rust_Cohle Według mnie będzie karny po agresywnym wejściu w nogi.
9
@daniel32778 Mówi się afroamerykańskim koniem.
0
LeBron James na deskach.
0
@FabianMrozek Rozum mówi tak, serce mówi nie.
5
@betonito Gdy kontynenty przesuną się na tyle, że Europa będzie na miejscu Afryki.
0
@Ksavix Usuń Krychę i może coś z tego będzie.