0

@czółkovsky Lucho na ławke, madryciak do podawania piłek. Dobrze kombinujesz.

16

@Janiama Jak coś to obstawiałem 7-0, ale pies mi kabel od internetu pogryzł.

32

@Gacek5 Jasne, że był. Żenujące widowisko. Kolejny popis polskiej myśli szkoleniowej. Nikt mi nie wmówi, że mamy tak gówniany skład żeby cały mecz dwóch podań nie wymienić.

0

GOATinho z asystą.

6

Dembele wstawaj, błagam.

5

@michal26 Jaki awans? Prawie awans to ma Arabia. Im wystarczą dwa remisy albo jedna wygrana w dwóch meczach. Do tego mają najtrudniejszego rywala za sobą. Niektórzy ludzie cieszą się z remisu, a ten wynik jest beznadziejny i dla Nas, i dla Meksyku.

0

Ciekawe kto jest szybszy - Dembele czy Mbappe. Ale ich się dobrze ogląda.

3

@Comentateiro Bo Dembele to dobry piłkarz. Jeśli jeszcze nauczyłby się strzelać to byłby bardzo dobry. Dołożyłby do tego regularność i byłby piłkarzem klasy światowej.

A tak jest tylko dobry.

1

Wszyscy grają w piłkę. Tymczasem Polska...

0

Już Dembele kręci.

4

@Janiama Nie wiem kto brałby przed meczem remis z pocałowaniem ręki znając wynik Arabii z Argentyną. My i Meksyk jesteśmy teraz w cholernie ciężkiej sytuacji. Arabii wystarczą 3 pkt w dwóch meczach albo po prostu dwa remisy.

Prawda jest taka, że gra była żałosna. Ten Meksyk jest beznadziejny. A my jeszcze gorsi.

0

Całe szczęście, że tego nie odgwizdał...

0

@kynio302 Nic, tak wspominam.

1

Arabia Saudyjska dostała 5-0 od ruskich w meczu otwarcia 4 lata temu...

2

@Zoker Jasne, że odmienił. Teraz dopisują sobie również 0 pkt w meczu z Arabią.

0

Przepiękny mecz. Ogólnie kibicuje Messiemu, ale ciesze się, że Arabia wygrała.

0

I to jest Mundial!

6

Jeśli Arabia zagra z nami tak wysoko jak z Argentyną to laga na Robercika to może być skuteczna taktyka.

0

Jeśli chodzi o kulture gry to my jesteśmy klase gorsi od Saudyjczyków...

6

Jeśli sędziowie mają dyktować takie karne to domy stawiajacie na overy.

0

@maniak33333 Glik ma podobno być zmieniony po 3 minutach żeby nie przeciążyć organizmu.

0

Jeśli nasi zostawią tyle zdrowia na boisku jutro co dzisiaj Walia i USA to nawet wygraną tylko 1:0 im wybacze.

1

@P33ck Nie chcieli 100 to mieli 114 w meczu Anglii.

2

A według mnie dobrze, że tyle minut doliczają. Może ukróci to tych wszystkich symulantów.

0

@Rust_Cohle Według mnie będzie karny po agresywnym wejściu w nogi.

9

@daniel32778 Mówi się afroamerykańskim koniem.

0

LeBron James na deskach.

0

@FabianMrozek Rozum mówi tak, serce mówi nie.

5

@betonito Gdy kontynenty przesuną się na tyle, że Europa będzie na miejscu Afryki.

0

@Ksavix Usuń Krychę i może coś z tego będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?